Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

pristela
29. júl 2013

@lokalistin 😀 😀 😀 aj ja uhlasim a len budem čumeť co kto robi 😀 😀 😀 😀

iwuska7
29. júl 2013

Baby poradte prosim....idem 1x robit pismenka z tej listy abecedy.....raz sestra skusala a vyšli jej skarede a ja sa v tomto teple obavam....nemam to dat do chladnicky a potom vyklapat alebo ako poradteeer prosim

sticker
29. júl 2013

@ivcak333 Ja som objednávala z www.jedleobrazky.sk a spokojnosť 🙂

lokalistin
29. júl 2013

@pristela aky bol wellnes vikend?

lokalistin
29. júl 2013

@pristela myslim,ze ty budes robit a my budeme cumiet 😉

lokalistin
29. júl 2013

@iwuska7 vyvalkaj si tu hmotu celkom na tenucko,nechaj par minut obschnut a vykrajuj budu ti vypadavt same a ak predsa len nie klepni listou o stol a vypadnu. A ked aj tak nevypadnu zober spendlik na kraji podober a potom uz na 100% vypadne 😀
a kukni tu http://tortyodmamy.sme.sk/vykrajovanie-pismen

lokalistin
29. júl 2013

A baby sorry za tie moje gramaticke chyby,hrubky atd. Fakt som neni az taka blba,ale niekedy to ujde, v podstate,ked pisem, nepremyslam nad slovenskym pravopisom 😉

lamps
29. júl 2013

@lokalistin to je super nápad, len nemám kameru, tak ja budem len klábosiť a aj keby som kameru mala PC nemám v kuchyni, tu pri monitore by som mohla maximálne modelovať a tiež súhlasím s tým, že @pristela bude pracovať a my budeme pozerať (lepšie povedané vy budete pozerať) a povzdudzovať ju v robote 😀 😀 😀

lamps
29. júl 2013

@lokalistin pravopis nerieš, veď toto je téma o pečení 😀

iwuska7
29. júl 2013

@lokalistin dakujem pekne..je pre kamoskuvtak nechcem pokazit...hadam sa mi podaria 🙂

lokalistin
29. júl 2013

@lamps ked pojdete nabuduce na stretko tak niekde, kde je internet a tie co nemozu ist sa pripoja cez skype

lamps
29. júl 2013

@lokalistin to máš dobre premyslené

lokalistin
29. júl 2013

@lamps no prave som precitala co som pisala doobeda a zhrozila som sa,ale neva,ale moja sestra keby to videla, ta by nadavala 😠

lamps
29. júl 2013

@lokalistin ale sestra to nevidí, či? 😀 😀 😀

pristela
29. júl 2013

@lokalistin pchaaa, ked ja robim uz vacsina spíte 😝 😝 😝
Jaaj ani nevrav 😀 😀 😀 😀 úúúžasnyyy, som sa vratila az dnes 😀 😀 😀 ani brvou som nehla 😀 vonku som bola len raz , ze maxi prechadzka asi 200m na terasu inej restiky a späť 😀 😀 , neratam ked som jedla ranajky vonku na teraske, no prosto odporucam , fakt regeneracia na nezaplatenie !!!! 😵 😵 😵 😵

lokalistin
29. júl 2013

@lamps no dufam,ze sem nechodi 😀
@pristela no pekne a kde si bola?ja som hore do 3.00 väcsinou keby si pretahovala neni problem,vydzim kukat 😉

pristela
29. júl 2013

@lamps @lokalistin teda som dnes dočítavala temu ake ste tu zas boli "vtipné" ale vy dve teraz ..hahaaaaaa , muhahaa,nehrozííí , ja podlieham autorským právam , ktoré nesmú byt zverejňované 😝 😝 😝 😝

lamps
29. júl 2013

@pristela Žanetka, ale o tebe my tu vždy len v dobrom. len v dobrom 😀 😀 😀 😀

lokalistin
29. júl 2013

@pristela
@lamps ako inac o Zanetkach len v dobrom <3

lamps
29. júl 2013

@lokalistin áno, presne tak 😀 😀 😀 ŽANETKY

pipka
29. júl 2013

@ivcak333 ja z netu jedleobrazky.sk 😉

pristela
29. júl 2013

@lamps si rob prdel, vsak pockaj !!!! 😀 😀 😀 😀

@lokalistin tady : http://www.booking.com/hotel/sk/impozant.sk.htm...
no prosto lahodaaaa, jedlo neskutocne , milion druhov, a personal klobuk dole , uzasny , fakt milý , to som este nezazila a to som toho uz pochodila 😀 😀 este aj izbu nam chodili upratovat 😀 a aby sme boli v teme torticky, co som tam najviac ja jedla??? no všííícko sladkeeee 😀 😀 😀

lamps
29. júl 2013

@pristela ja si z teba robím prdel? ja ti tu len poklony a uznania skladám.... a ty takto na mňa, aby som sa ťa báť začala? 😀 😀 😀 😀

lokalistin
29. júl 2013

@pristela no teda vyzera to skvelo, no a ked vam este aj izbu upratali?(to sa na slovensku normalne v hoteloch nerobi?)ty mas iny zivot, tusim si sa dobre vydala 😉 😀 😀 😀 😀

muffinka8
29. júl 2013

@meo davame to pod krem. Napriklad ze korpus, lekvar , orechova vrstva, krem. Ta vrstva je len take 3mm asi hruba a hlavne k cokoladovemu kremu to tak robime. Cukor je tam len podla chuti, kto ma kolko rad a rumu tolko aby to nebolo suche, ked by aj bolo viac nevadi, ked sa neda lekvar tak to vpije do seba korpus.

pristela
29. júl 2013

@lokalistin 😀 😀 😀 😀 som nebola s mojim 😀 😀 😀 robi sa v tych lepsich by mali byt takyto vsetci a aj upratovat 😀

pipka
29. júl 2013

@pristela ty brdooo, parada..a to si so starym bola...ci s kym si si uzivala? ...ked mna si doma nechala 😠 😀 😀 😀

lokalistin
29. júl 2013

@pristela no moja zlata to som pochopila,ze si nebola s nim, prave preto som napisala, to co som napisala 😉

lokalistin
29. júl 2013

@pristela to vies ja nikam nechodim, tak neviem

lokalistin
29. júl 2013

@pristela a kedy odchadzas na veeeelkuuuu dovcu?