Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

lokalistin
10. máj 2014

@artepf po mne ten kalich nechceli,chceli len dobosovu knihu na psp, me sa niektore kalichy pacia(na nete je kopec krasnych,moj sa az tak nevydaril,ale podla mna to nevyzera zle), preto som to urobila takto

lokalistin
10. máj 2014

@jakelina wow ta rapunzel je super

pralinka25
10. máj 2014

@nika1985 prosim ta nevies kolko vazila bez potahu ta tvoja svadobka co si teraz robila 26 20 a 14?

pralinka25
10. máj 2014

@luciahromadkova no neviem ci je to strojom novym ale ja mam v podstate tiez od vianoc novy slahac kenwood a odvtedy sa mi uplne prestalo darit cesto robievala som rok a pol predtym mramorak v pohode a potom ako keby utalo. ani za svet ho upiect poriadne vecne mi uplne splasol. netusim kde bola chyba lebo uz som vyskusala kadeco nakoniec som presla na iny recept

eliska22
10. máj 2014

na prijímanie dnes dokončená 😉

muffinka8
10. máj 2014

@eliska22 veľmi sa mi páči tento štýl tort na PSP 🙂 ... a stále každý chce len tie "gýčové" 🙄

muffinka8
10. máj 2014

Moja tohto týždňová jednoduchá ale s problémami ako na 10 tortách 😝

anibas
10. máj 2014

Pekný víkend žienky - tak som dopadla tento víkend - reku vo štvrtok voľno, v piatok kvôli deťom dovolenka, tak som prisľúbila tortičku 1-nu, potom 2-hú, tak 3-tiu, 4- tú a nakoniec sa 5- ta nedala odmietnuť - no nevyspatá som ..... 😖 😖 😖

jakelina
10. máj 2014

@anibas krásné je máš a tolik modelování 😲 nechápu kdy jsi to stihla

ajka82
10. máj 2014

Ahojte, mam taky pocit, ze teraz prve tyzdne moc internet zapnuty nebude a ak aj je, tak len posta a surnejsie veci...nestiham aj citat vas zatial, ale hadam sa to utrasie casom 😝 😉
tento vikend dve torticky na zahriatie popri praci 🙂 jedna ku krstu a jedna s coko k narodeninam

nika1985
10. máj 2014

@pralinka25 ahoj vies ze neviem nejako okolo 7kg aj som si to vazila ze si napisem ale potom som zabudla

dagmarmustafa
10. máj 2014

Caute baby.Moj vikend bol des.Dnes zo mna deti vela toho nemali. Ale uz sa pomaly preberám ,tak idem mrknut co ste pridali.Stale ma to bavi a inspiruje 🙂

govinda
10. máj 2014

@lamps tie tvoje postavičky ma vždy dostanú 😉 😵 Sú neskutočné 😵

pristela
10. máj 2014

Holčiny pridávam aj ja víkendovky 😉

lamps
10. máj 2014

@pristela ja z teba už fakt nemôžem, všetky tortuše sú nádherné 😵 😵 😵 😵 😵

lucula73
10. máj 2014

pekný večer,
tri tortuše,skoro ma o život pripravili,obdivujem všetky,čo robíte tie nenormálne počty 🙂
tá ružová je na krstiny a dvoje narodky,tá s obrázkom je pre moju dcérušku,presne podľa jjej želania a Máša a medved sú kúpené figurky,len som k tomu trošku dorobila 😉

daja55
10. máj 2014

Pridávam svoje víkendovky,len nechápem,prečo mi nevyšlo to foto 😝 a fotila som v záhrade. 😀

akzuzs
10. máj 2014

Ahojte tak pridávam moje tortičky a poviem vám že už zo zlatou nechcem nikdy nič robiť je to des hrúza a hrúza. S tou birmovaneckou to nieje ktovie čo ale chvála Bohu je to v rodine keby to bola na objednávku tak neviem

eliska22
10. máj 2014

@muffinka8 ja tiež radšej takéto , práve toto bolo objednávka, kde vyslovene nechceli ani sviečku, ani kalich a len niečo jednoduché jemné 😉

pralinka25
10. máj 2014

@nika1985 dakujem 🙂 aj ja mam vzdy plan zapisovat a nikdy to neurobim. mna caka teraz svadobka taka nejaka 8 kil zhruba a mala som presne tieto priemery v plane tak preto ma to zaujalo

ikula2
10. máj 2014

Pridavam aj ja moje posledne Angry birds na zelanie, druha pre automechanika a pokus zele 🙂 pre nas na vyrocie svadby.

ikula2
10. máj 2014

@lucula73 ten motyl to je krajka na krstinovej krasne a vydarena Masa 🙂)

ikula2
10. máj 2014

@pristela jejda neviem ktoru mam skor ospevovat, ale ta kavova ze bomba aj ostatne kvietky a vsetko nadhera

mirka100911
10. máj 2014

PSP, 6,5 kila! 😀 Tvare mi vobec nejdu, viem... 😝

lucula73
10. máj 2014

@ikula2 ano to je krajka .a ďakujem 😉

mamcas
10. máj 2014

Ahojte 🙂 po nejakej tej pauzicke Vas zdravim 🙂 Mala som prestavocku, potrebovala som ju a este stale nemam pocit, ze mam zacat 😖 tolkooo som mala casu a kludu ked som nemusela rozmyslat co kedy ako a teda nakoniec aj robit, ze az... sa mi to zapacilo 🙂 ale poctivo Vas citam, likujem a obdivujem! Velmi Vas obdivujem!
Jedna mini je v chladnicke, pre susedu, zajtra mam zdobit a nesce sa mi ani trochu 😔
@jakelina si pre mna uplne neskutocna, ze vies pravym marcipanom vycarovat take krasne vytvory, absolutne nechapem ako si farbila, potahovala, proste vsetko 😕 su krasne a Rapunzel je uplne neuveritelna 🙂
Vsetky ste tu perfektne, mate sikovne rucicky, nech sa Vam dari a vzdy Vas to bavi 🙂

jakelina
10. máj 2014

@mamcas děkuji, já jsem ho použila poprvé a šlo mi to s ním celkem dobře. Tak děkuji za chválu, myslím, že si to ani nezasloužím 😉

lawli
10. máj 2014

Moje víkendové tortičky ,tie vaše si hádam ešte dnes stihnem pozrieť 🙂
Krásnu nedeľu prajem kočky 😉

rachel36a
10. máj 2014

pre mladého cestovateľa...idem pokukať vaše krásne výtvory...

jper
10. máj 2014

Holky můžu u takto vyřezavaných obrázků nachystat něco už dnes, myslíte, že by to šlo nalepit zítra, nebo by se to lámalo?