Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

blancagon
24. jan 2015

@maya30 tak toto ma zaujima,možeš mi prosim ta napísat postup je tak ako klasický fondan z cukrikov?aj ja si robim len doma hmotu,ale s čoko som ešte nerobila,ďakujem

haannka
25. jan 2015

Mojmu oslavencovi...angry birds maniacikovi

woman04
25. jan 2015

@sasettka 😀 😀 😀

pristela
25. jan 2015

@sikag Andelka 😀 tortusky mas jasna vec uuuuuuzasne 😵 😵 😵 😵 ale ine idem vyzvedat 😀 podlozky 😀 , ako ich mas robene ? mas na nich hmotu abo papier abo ? a ako tieto kruhove s tortami beru zo stola do ruk ? bo mne sa stavalo ze sme to nemali ako zo stola vziat 😠 a ked uz tak si urobili otlacky prstov na hmote 😢 slo to jedine ak som dala este jedno mensie "koliesko" ako podstavec pod podlozku, nuz ale to bolo zas pracne pripravovat, tak by som ti bola taaakto vdacna kedy si napisala ze ako to mas ty , bo neskutocne dobre to s nimi vypada 😉 😉

pristela
25. jan 2015

aaa holky uuzasne mate tortusky, nebudem menovat bo vsak je vas tu plno 😎

mysiatkoo
25. jan 2015

nestiham poslednu dobu citat, ale aspon fotky preletim... a pridavam svoje vikendovky - uz mi to xybalo 😝 😅

adrika202
25. jan 2015

@mimcak @florentina dakujem krásne 🙂 aj teda všetkym ostatným za páčitka 🙂

jakelina
25. jan 2015

@mysiatkoo krásné obě a ta černá je nepřekonatelná, všechny detaily i a podložka Hand Made no však ty víš. Nemusím tu všechno vypisovat. 😉 😉

akzuzs
25. jan 2015

Po dlhšom čase pridávam moje tri 🙂))

akzuzs
25. jan 2015

A takto bola v akcií

akzuzs
25. jan 2015

@akzuzs Nechápem ako som tam dala dva krát fotku a tiež pre čo sa mi to takto rozdelilo lebo tá sova a korytnačka patrila k inej torte 🙂)))))) Asi mi to už prepíííína

sollange
25. jan 2015

Po pauzičke,zase jeda 😉

79zuzana
25. jan 2015

Moja prva torticka a cupcakes toho roku ;)

mysiatkoo
25. jan 2015

@jakelina dakujem Majka, tusim sa z tyx ciernyx stavaju moje srdcovky 😅

pipka
25. jan 2015

@maya30 odpadla som...po milionty krat uz pri tebe 😕 😎 😎 😎 ta hneda je prekraasna 😵

pipka
25. jan 2015

@mysiatkoo neprekonatelneeeee 😎 😎 😎 hned mi kasel ustal 😝 😅 😉

sasettka
25. jan 2015

Tak pridavam aj ja sem moje tohtovikendacky 🙂 dve boli pre dvojicky, jedna koonecne svadobna, aj ked mala darovacia, plus este mensia pre dcerku novomanzelov, co zaroven krstili... no a potom este tehubrusko pre tehulku k 30tke a modelovane babatko, datumy su narodenia a krstu

vsetky vase som si poprezerala, poochkala, pokochala sa... ste sikulky velkeeeeeeee 😉

sikag
25. jan 2015

@sasettka ja na 100 vyse 10min podla druhu krajky, vacsinou az okolo 13 skus, ked sa ti bude tahat, este daj na 2 min.
@florentina to su potiahnute podlozky 🙂

sikag
25. jan 2015

@pristela je to potiahnuta polystyrenova podlozka klasika smartom. smart relativne rychlo tvrdne a na druhy den sa uz da pekne chytit, ale vacsinou to chytam iba za stuzku, resp kym to mam doma tak to vypodlozim nejakou dostickou.
@maya30 vidis moja to som si ani nevsimla ze je vsetko vo vzduchu 🙂 🙂 super praca, a ta prva postavika, je uplne uuuuuzasna, krasna tvaricka
@mysiatkoo cierna cierna, tiez moja srdcovka 🙂 krasne to ukaze

sikag
25. jan 2015

a este jednu som zabudla prilozit

daja55
25. jan 2015

PROSÍM, dievčatá, neviete, kde majú najlacnejší AIRBRUSH, môže byť aj v Čechách. Ďakujem. 🙂 🙂 🙂

mimcak
25. jan 2015

@mysiatkoo wawaaaaaaw ,waaaaw ,waaaaaw

nika1985
25. jan 2015

Dakujem velky za pacitka a tu je este posledna pani ju chcela zrusit 2dni pred tak sme sa dohodli ze jej spravim aspon aby som minula suroviny. Prvy a posledny krat mala 2kg.

sasettka
25. jan 2015

@sikag dakujeeeeeeem 🙂 juuuu,aj tato je krasna 🙂 davaju ti volnu ruku?

adrika202
25. jan 2015

@daja55 ja som si objednala. z aliexpresu za 32€ komplet,este mi teda nedosiel,alee porovnavala som parametre s tymi co predavaju na slovensku,tak dufam bude ok 🙂

dagmarmustafa
25. jan 2015

@sikag Ahoj,dakujem.Ta orchidea je z Toptorticky.sk Cassie Brown.Je trosku velka,brala by som o kulinček mensiu a,ale velmi rychlo je hotova.Strasne rada ich robim!!!

gmisiacka
25. jan 2015

@florentina ja mam taku foliu original na cokoladu. Je pevna takze sa da otlacit na hmotu. A je to presne takyto vzor dreva.

govinda
25. jan 2015

Kočky, idem robiť mramorový korpus a zistila som, že nemám žiadne kakao. Môžem namiesto neho použiť napríklad granko? 😕

jakelina
25. jan 2015

@govinda a roztopenou čokoládu??