Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

pristela
30. mar 2015

@stebota jooooj , len sa moc nezamyslaj, bo uz par "tortariek" malo kolamps, tak ja by som sa ani tak moc nesnazila o pocet ☹ styri su az moc pri praci a detoch 😵 😵 😵 😵

pristela
30. mar 2015

kolabs som myslela, nie na @lamps 😀 😀 😀 😀

pristela
30. mar 2015

@grasie ooo, nadhernee a ten mimon ma rozosmial 😀 😀

grasie
30. mar 2015

@pristela ďakujeem 🙂, mňa naopak vôbec, ja som pri ňom zúrila jak besná 😠 , mi dal zabrať 2x toľko, ako snehulka a pritom to je len obyčajná fazuľa 😝

stebota
30. mar 2015

@grasie čím viac im ponadávaš tým sa viac páčia 😉

sikag
30. mar 2015

@jenie123 kokso to kolko listockov si musela urobit? by mi ruky odpadli 😀 😀 😀 😀
@grasie tvaricka opat dokonala! a mimon je super!
@mysiatkoo uz som obdivovala, este ze nase deti nemaju neuskutocnitelne predstavy 😀 😀 😀 😀 a z vnutra vyzera super, co si robila?

jakelina
30. mar 2015

@lokalistin to jsem ráda, že se ti osvědčil, já ho taky dělám pořád a daří se mi vysoký. 😉

jenie123
30. mar 2015

@stebota presne ako piše priateľa, 4 bohato stačia.. A popri robote uz aj to je dosť.. 🙂🙂

jenie123
30. mar 2015

@sikag ani sa nepýtaj.. Svokra bola u nas, dala som jej vykrajovačku a uz sme išli.. 🙂🙂🙂

jenie123
30. mar 2015

@grasie uzasneeee.. 🙂

lokalistin
30. mar 2015

@jakelina osvedcil, ale prvy krat som robila do formy a nevedela som z kolkych vajec, tak boli trosku az moc vysoke 😉

jana_pk
30. mar 2015

Ahojte maminy, hladam nejaku sikovnu cukrarku ktora by mi vedela upiect krasnu tortu na motiv masa a medved. Torta by mala by cokoladova s parizskym kremom pripadne nejake jahody maliny k tomu.
Som z dubravky a dcera oslavuje 6 rokov 11 aprila.
Dakujem

pipka
30. mar 2015

@jana_pk ja som tiez z Dubravky, ale zial v tom termine budem v nemocnici ☹ a neskusala si na FB v skupine Dubravka? tam je viac cukrarok, aj same sa ponuknu 😉

jana_pk
30. mar 2015

@pipka dobre skusim 🙂 a aj nejaku konkretnu by si odporucala?

grasie
30. mar 2015

@stebota @sikag @jenie123 babuľky ďakujeem krásne 🙂

no a tu je ešte jedna modelovačka, momentálne čakateľka na nedeľnú tortušku, strašne sa z nej vytešujem 😅

pipka
30. mar 2015

@jana_pk zial konkretnu tu v Dubravke overenu nemam 😖 kedze sebe a mojmu okoliu peciem ja 😅 😀
ale treba pozriet ich albumy..lebo co som ja pozerala, nie kazda je naozaj majsterka 😅
ale treba popozerat, bo su aj sikovne zienky 😉 a potom sa dohodnut na korpuse, plnke a zdobeni 😉

pipka
30. mar 2015

@grasie jeziis tani ta je kraaaasna 😵 😵 😵

pipka
30. mar 2015

@jana_pk len neviem, ci si si nespomenula prilis neskoro...lebo u dobrych cukrarok sa torty objednavaju aj niekolko mesiacov dopredu 😖

evicaka
30. mar 2015

@grasie boženku tá je milučká 🙂

pristela
30. mar 2015

@pipka alebo su potom take asertivne :D ktore pecu aj ked niesu doma, alebo kazdemu vezmu objednavku na par dni po prichode z chaty 😀 😀 😀 ale ze kazdemu , myslim kazdemu 😀 😀 😀 😀 😀 aspon ze mam z toho zatial srandu a zaaatial sa na to aj tesim 😀

mysiatkoo
30. mar 2015

@sikag bola som jej viac nez vdacna, ze si vymyslela taku temu 😅 aj co ma byt dnu bolo na zelanie 😝 kakao korpus, jablcka a slahacko-mascarpone krem
@grasie kraaaaaaaaaaaasna je 😵

adrika202
30. mar 2015

@maya30 dakujeeeem 🙂 tvoje ani nekomentujem radsej 🙂 naaadhera 🙂 panenka maria TOP 🙂

muffinka8
30. mar 2015

Dievčatá pekne prosím, nemáte nejaké inšpirácie na poschodovú tortu s témou Mickey Mouse pre chlapčeka. Prehľadala som pinterest aj kadečo iné a nejak ma nič neoslovilo. Niečo milé hľadám, nepreplácané. Alebo aspoň námet na postavičku nejaký zaujímavý.
Ďakujem 😅

katarina51
30. mar 2015

@grasie Tie či maľuješ ? Nádhera 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

mimcak
30. mar 2015

baby monsters strašidlá to su ktoré????

antenka1
30. mar 2015

@pipka dakujem za tie frozenky, uz mam lepsiu predstavu.
@akzuzs @mimcak @butterfly333 dievcata dakujem za pekne slova. Trosku som sa s tym pohrala. asi tak do 2:30 😀.
Vsetky tie torticky co ste popridavali su neskutocne. A tie modelovacky... nebudem vas menovat, ved kazda jedna je super.

antenka1
30. mar 2015

pridavam jednu na chirurgiu 🙂. Dufam, ze taku nikdy nebudete potrebovat 😉

antenka1
30. mar 2015
grasie
30. mar 2015

@pipka @evicaka @katarina51 kočky ďakujeeem 😵 😵 😵
Kati "či" si myslela oči?? 😀 ak áno, tak tie robím z hmoty, vydlabem dieru, dám bielko, na to drobku hmoty ako dúhovku, roztiahnem kosticou, na to ešte menšiu drobku na zreničku a potom domaľujem a dotieňujem 🙂

antenka1
30. mar 2015

@mimcak nebude to to jednooke zelene cudo?
http://www.csfd.cz/film/11124-priserky-s-r-o/