Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

laumi
4. aug 2015

tak opäť nejaké tie moje výtvory 🙂

pristela
4. aug 2015

@moncyh ahoj , presne ako pises, najskor som potiahla bok, potom hore prehodila potahovku/veko/ a rucne od oka nozom orezala kraj, rovne to je pretoze je torta obmazana na rovno , ci neviem co si ako myslela rovne 😀 😀

adka092
4. aug 2015

Ahojte babenky, tak po dlhej dobe pridavam aj ja jednu tortuchu 🙂.

michaela3011
4. aug 2015

zienky prosiiiim vas 😅 robili ste uz niektora okreo krem??? 😕 bola by som velmi vdacna ak by ste sa podelili o recept a o skusenost 😅 dakujeeeeem 😵 ja viem iba oreo cheesecake 😀 krem do torty nie ☹ dakujem dakujem dakujem 😵

anika44
4. aug 2015

Toto je môj druhý vytvor V živote 🙂

mitena
5. aug 2015
veronkaj
5. aug 2015

Prosím Vás kto má rúru Electrolux - vstavanú - napíšte mi prosím do pošty ďakujem

govinda
5. aug 2015

Ahojte dievčatá. Prosím súrne radu, potrebujem urobiť takýto motív na tortičke, ako vykrojím alebo vytvorím obrázok tej ženy ...? 😕 Neviem si to ani predstaviť, viete mi poradiť? Neviem, odkiaľ mám tento obrázok, možno práve od vás tu z MK, tak sa ospravedlňujem, ak som jej ukradla nápad a nechala som sa inšpirovať 😀

govinda
5. aug 2015

a obroázok 😀 😀

mitena
5. aug 2015
lvka
5. aug 2015

joj babule...spotene ako dvere od chlieva som 🙂))vcera sestra pisala o 23:31 ze cele sa to komplikuje a pride s detmi dnes k nam a rovno aj oslavime ich narodky...no koniec...ja vymyslenu dvojposchodovu tortu, dva tyzdne casu...a zrazu ze bum...a ze nemam nic piect..no ako by som.nemohla, tak dnes velmi naozaj na poslednu chvilu vznikla tato mini torticka...ma asi milion chyb, a taka mohla byt super!!! 🙂) no nic, snad ucel splni...

blancagon
5. aug 2015

@79zuzana aha takže klasika,no myslela som že že dačo inšô 🙂 diky

zuzuz1
5. aug 2015

ahoj baby prosim poradte ako by ste pravili tento efekt? foto mam od nevesty ze nasla niekde na pintereste...
snazim sa nejako vymysliet ako je zjednodusit robotu... a dost sa bojim farby bo chce to v zlatom...

lvka
5. aug 2015

@zuzuz1 ano tuto som videla aj ja 🙂))) neporadim ti ja amater ale teda fakt je krasna..na tomto obrazku to vyera ako normalne "gulicky" trblietave...

mojmacik
5. aug 2015

@govinda to je torticka od @mysiatkoo,tak jej sa opytaj .-)

govinda
5. aug 2015

@mojmacik no vedela som, ze to musim mat od vas ako inspiraciu 😀 . Dakujem

akzuzs
5. aug 2015

@govinda najskor som si na méte nasla obrázok,ten som si dvakrat vytlačila,jeden dala do euro obalu a druhy povystrihovala.Tie vystrihnuté som mala ako sablonu a povyrezavala z fondanu a dala na euroobal.Neviem ci som to dobre vysvetlila🙂

govinda
5. aug 2015

@mysiatkoo ja som si tak na drzovku pozicala jednu z tvojich torticiek ako inspiraciu, tak sa velmi ospravedlnujem. Nakoniec som to ale vymyslela inak s tortickou, ale aj tak sa ta chcem opytat, ze ako si robila tu devu v aute? Len tak si vyrezavala ci nejako specialne sa to robi?

pristela
5. aug 2015

@zuzuz1 toto mas isto iste nalepovane male strieborne gulicky, pecne nervy ked to budes robit , lutujem ta, ale na vyzor to bude kraasne. a zjednodusenie? ak netrva na tom, ze to ma ist aj po vrchnej strane kazdej tortuse tak ja by som si vyrezala pas z hmoty do toho tvaru a na ten pas by som nalepila gulicky, chvilku pockala nech lepidlo trosku zatuhne a pak cely ten pas nalepila na bok torty, bo lepit gulicky na bok torty je makacka 😝 dufam ze chapes ako to myslim 😀 😀

pristela
5. aug 2015

@stebota zlatko 😀 😀 😀 😀 vim o tebe , cakaj, nestiham, makam s tortami aj v pracovni bo v patek este utekam na taku mini mini dovcu s deckami tak jaska nestiham, a musim si ta nechat blikat bo inak zabudnem 😅 😅 😅 toto taka verejne sukromna spravicka 😀 😀 😀 cmukam

zuzka7512
5. aug 2015
zuzuz1
5. aug 2015

@pristela ano ano rozumiem ako to myslis... az som na tym takto rozmyslala... no uvidime urcite sa pochvalim, niekedy v septembry bude skusobna torticka ci mi to pojde a 10.10 je svadba 🙂

pristela
5. aug 2015

baby , kto to odo mna chcel tu abeceduuu, som na to nahodou narazila, ja ju mam odtialto : http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=12095822&i9...
ale vraj ju maju aj tu : https://www.facebook.com/pages/Vecičky-pre-vaše... 😵 😵

stebota
6. aug 2015

@pristela odpúšťam ti 😨

mitena
6. aug 2015
elamaslakova
6. aug 2015

Moja dnešná odovzdaná

elamaslakova
6. aug 2015

Akurát som domodelovala psíka podľa postupu , ktorý pridala Myska

jaja32
6. aug 2015

Ahojte, pekne prosim o radu 🙂 . Zajtra budem piect tortu pre dceru, chcem orechovy korpus, len nemam orechy. Mozem dat nesolene arasidy? A manzel vybral parizsku plnku....teda asi falosnu ked tam ide maslo. Nasla som recept na nete, len ak mate, co urcite mate 🙂 overeny recept, prosim poradte. Dakujem

dzejnus
6. aug 2015

🙂 torticka pre dvojrocnu princeznu ...z vikednu

ludkas31
6. aug 2015

pekny vecer prajem koceny, viete mi prosim poradit, kde by som zohnala farebnu potahovu hmotu smartflex velvet? dakovala..pripadne mi viete poradit aku znacku by ste mi poradili, s ktorou sa dobre pracuje? doteraz som robila si bud sama hmotu alebo smartflexom.