Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

lamps
24. nov 2013

ja som dnes síce tortušu nerobila, ale zato som zas piekla pagáče 😀 a idem sa aj ja pochváliť, ako mi tie moje ženy pomáhajú. Už sa teším ako budem za pár rokov len sedieť a dirigovať ich 😀 😀 😀 😀

jakelina
24. nov 2013

Supr jim to jde, šikulky máš 😉

mysiatkoo
24. nov 2013

@lamps zlaticka 😵 aj ja mam v plane tento tyzden zapriahnut tie moje certiky do pecenia, hadam nebude cela kuxyna zalepena az po strop 😀 😀

lamps
24. nov 2013

@mysiatkoo čo tam po zašpinenej kuchyni, také malé baby sú neskutočne krásne keď sa v kuchyni zvŕtajú ako dospelé ženy a ja sa tiež riadne teším na vianočné pečenie

rapunzel1
24. nov 2013

a medovníčkové hranie pokračuje 🙂 , keď nie je tortička, tak robiť sa niečo predsa musí 😀 🙂 ,aby ruky nezleniveli

bubobubina
24. nov 2013

@levandulka3 ty brdoooo 😲 😲 😲

bubobubina
24. nov 2013

@denisak77 kraaasne su 🙂

bubobubina
24. nov 2013

@vlada111 nadherne, take uplne jemnunke, dusu hladiace 😉

bubobubina
24. nov 2013

@rapunzel1 jeeeeej, kraaaasne!

daja55
24. nov 2013

@rapunzel1 naaaadherneeeeeeee 😲 pozerám ako PUK

maya30
24. nov 2013

Dievcata, zhanam nejaku pekny obrazok torty v tvare milka cokolady, co som nasla tak nic moc...nemate nahodou nieco ulozene ?

Inak som si dnes fajne obarila ruku, neviem ako budem robit ☹

lamps
24. nov 2013

@maya30 rúčku ti na diaľku fúkam a uložené čokolády mám takéto

ludkas31
24. nov 2013

dalsi pokus, pre moje krsniatko 🙂

mamcas
24. nov 2013

Uz ste sa tu raz pobavili na mojom dotaze a tak ide otravovat zas 😀 nemate nejake easy torticky so sampanskym ulozene? Ma to byt na 50, ako ukazku som dostala tu uterakovu tortu, ale kedze chcu dve a spolu cca 8kg, tak ta so sampanskym by mala byt tak cca 4 kg. No a easy preto, lebo akosik tu u nas prebieha stahovanie, v stredu spime prvy krat v novom a ja robim toto na sobotu 😀 viem, ze nie som normalna, ale sak diagnoza je jasna a ked tak ukecavaju...odolat sa neda 😝 😕 😅
A
Kujeeeeeem 😵

vlada111
24. nov 2013

@maya30 krásna práca

vlada111
24. nov 2013

@jakelina a schovalo 🙂 Je krásna, ja sa čoko bojím :(

vlada111
24. nov 2013

@jakelina tá k rôčiku je krásna, uf a tie písmenká :(

vlada111
24. nov 2013

@lamps ach tá je úžasná

elamaslakova
24. nov 2013

@mamcas kukni do môjho albumu robila som pred týždňom tortu so šampanským

mamcas
24. nov 2013

@elamaslakova tu uz mam ulozenuuuu 🙂 je super 🙂 kolko mala kg?

elamaslakova
24. nov 2013

@mamcas Mala 6 kg

lucula73
24. nov 2013

@dm1 ahojky,prosím ťa,to čo je okolo tej tortičky,nejaké oplatky???vyzerá to dobre 🙂

asianflower
24. nov 2013

ahoj babule..tu je moja krstinova z vikendu..som stale vo faze ucenia sa ako kvetinkovat😉 ale sak snaad aj to dojde..lebo take polepene cele som ich mala ,ako som tam tie lupene lepila ,este ze to nebolo tak vidno 😀

mirka100911
24. nov 2013

Moj dalsi pokus pre rodinu... 😀 (vymyslala som recept na plnku a nem dobry 😀 chutovo super, ale nejako nechcel drzat)

dm1
24. nov 2013

@lucula73 neee to je coko na silikonke sugarveil tej zakladnej len je to narezane na kusky a lepene na krem

levandulka3
24. nov 2013

@maya30 tie podložky mi narezal manžel zo zbytkov plexiskla

maya30
24. nov 2013

@lamps dakujem krasne za fotky, aj ruka uz boli menej 😅 😉

maya30
24. nov 2013

@levandulka3 ani si ich neobalovala ?

lucula73
24. nov 2013

@dm1 😲 ,kokso,asi som slepá,že som to nerozoznala 🤐 🙂 🙂

pukica
24. nov 2013

baby zase raz potrebujem poradit 😀 znama ma poprosila o tortu pre vyznavaca futbaloveho tymu BVB Borussia Dortmund no ja nemam ziadny napad,teda paci sa mi tato,no na kacicku si ani z daleka netrufam 😀 a potrebujem tam zapracovat aj meno a vek a mi napadlo ze namiesto kacicky by bol futbalista a v ruke by drzal karticku s prianim,karticka by bola normal napisana bud na pc alebo pekne rucne a zalaminovana,je to podla vas blbost?viete mi nieco poradit,pomoct? ☹