Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

mirinecka
22. feb 2014

nádherné torty ste popridávali, pridávam aj ja moju, ruže ma potrápili, aj krajka ma vystresovala 😅

sticker
22. feb 2014

@mirinecka Krásna tortička 🙂

sticker
22. feb 2014

@pristela Nádherný Nemo 😵 Koľko nakoniec vážila, tých 6?

tamara2307
22. feb 2014

Ahoj dievky, poradte co spravit s nedopecenym korpusom /okrem guliek/? Robila som acidkovy, ale pri rozkrajani mi ostal spodok nedopeceny, cesto zliate :-\ robim pre mm k narodkam, uz sa pecie druhy. Len tento pokazeny mam na ociach a neviem, co s nim.

sikag
22. feb 2014

kocky perfektne torticky ste porobili!!! nestiham obdivovat 🙂
ja som konecne dobojovala pre nasu najstarsiu na zajtrajsiu detsku party 🙂 uz sa na nu mesiac tesi 😀 😀 😀 a ma vymyslene torty pre seba na 3 roky dopredu 🙂 🙂

pristela
22. feb 2014

@sticker Ďakujem 😉 mala nakoniec 5,3 kg 😅 čo narobis, ked tam su slahackove plnky a bez ovocia

adrika202
22. feb 2014

@tamara2307 tu upečenu cast napln a zjete alebo ho daj do mrazaku a budes mat v pripade potreby na puncovinu ...

luci79
22. feb 2014

@mimcak krasna cokoladova torticka… kde si, kde ste baby, viacere robite s tou krajkou, ju kupovali? a dobre sa s nou robi? dakujem 😵

jakelina
22. feb 2014

@sikag krásná, rovná jako když střelí 😉

mrka2
22. feb 2014

no baby,konecne mam volno, musela som schrupnut s detmi,lebo som sla spat o tretej a vcera o pol tretej 😝 cim som starsia tym horsie to ponocovanie znasam 😅

mrka2
22. feb 2014

@mirinecka krasna torticka! 🙂

mrka2
22. feb 2014

@mimcak mnam, dala by som si teraz takuto ku kavicke 😵

nika266
22. feb 2014

Konečne hotovo,moje dve tento týždeň

mirinecka
22. feb 2014

@luci79 s krajkou sa robí dobre, teraz majú super akciu na www.vsetkoprepecenie stojí tam teraz cca 7,-€ 😅

mrka2
22. feb 2014

@pristela nadhera, kebyze ja tu tortu dostanem,tak sa zosalim 😲 🙂
@maya30 no tie tvoje veldiela uz ani neviem,ako komentovat... 😵

sikovne ste baby. vsetky do jednej!

anibas
22. feb 2014

Pekný deň - čisto pánska - teda chlapčenská - záležitosť tento víkend

jakelina
22. feb 2014

@anibas fíha, to jsi si mákla, tolik kostiček 😝 😒

bubobubina
22. feb 2014

@pristela krasny je nemo ... a dakujem za smoothiesinfosky, ano viem, ze kazdemu chuti nieco ine, ale toto mi pomoze zacat 😉

rachel36a
22. feb 2014

@mamina1978 nie je ako od teba, ale snažila som sa...dnešná pre najlepšieho švagríka, nezadaného ak by bol záujem....😀

mimcak
22. feb 2014

@luci79 Ďakujem.My sme si ju dávnejšie objednali z jednej českej stránky,no jedna dobrá dušička odtialto a tá nám to rozposlala. 🙂 a robí sa s ňou super,jasné,že to chce trošku cviku,ale ide to dobre.

rachel36a
22. feb 2014

tak foto som zabudla...

mimcak
22. feb 2014

@anibas och tolko štvvorčekov. Normal obdivujem tie čo robíte tie torty s tou hrou či čo to je,len dúfam,že odo mňa to nikto nikdy nebude chcieť.

bubobubina
22. feb 2014

@maya30 wau, a to akoze kedy si stihlaaaaa 😲 😲 😲

mimcak
22. feb 2014

@mirinecka o super cena,len škoda,že už majú všetko vypredané. Hned by som si ešte nejakú objednala. ☹

zuul
22. feb 2014

HOLKY chcete niektora nejake krajky z www.vsetkoprepecenie.sk ?

ja si idem objednat, ci chcete niektora.

mimcak
22. feb 2014

@zuul a ktorú si ideš objednávať.Ja som pozerala,ale sú vypredané.

daja55
22. feb 2014

@ejkula Úžasnáááá, ja mám tiež folkloristu ( cimbal, basa , akordeón .... a všetko, na čom sa dá hrať, len na husliach mu nedovolím, to by mi fušoval do remesla /. V marci bude mat meniny , tak už uvažujem , čo s ním... 🙂 😀

daja55
22. feb 2014

@maya30 Odpadáááávam, nechápem ,ako to stíhaš a ešte k tomu tak profesionálne 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

zuul
22. feb 2014

@mimcak tak mas pravdu. vypredane. :(

sikag
22. feb 2014

@jakelina 🙂 dakujem. uz ganache-ujem 😉