Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

anibas
31. aug 2012

@pristela 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 že neexistuje !!!!

anibas
31. aug 2012

@simasa nádherná 🙂))
@miciatko prekrásna !!!

sisix
31. aug 2012

@lawli bozi

aduskatt
31. aug 2012

@sisix ja mam dve sady umelohmotnych kostic a som s nimi spokojna.ale nie su to tieto kostice, ale ine.........

petaskrdla
31. aug 2012

Prosím, nemáte některá uložený obrázek berušky, měla tykadýlka z drátků myslím.. Moc díky!!

28slavka
31. aug 2012

@vmartinah Dobrý deň.Chcem sa spýtať,či ešte predávate pomôcky na marcipán.Slávka 🙂

abriela
31. aug 2012

@petaskrdla je to lienka len z tychto stranok, od sikovnej cukrarky

pipka
31. aug 2012

ajojte, tak narychlo pridavam moje vikendovky a idem upratovat, kym mam dorast vonku 😝 😀

na tej motorkovej som zvazovala, ci mam dat aj meno...akoze miesto tam je..ale co ja viem 😅 😖 musi mat dospely chlap svoje meno na torte? 😅

zuzka7512
31. aug 2012

@daducha ja mám tiež boleriozu a už sa z nej liečim rok.Nejaké hodnoty mi nechcú klesnúť...a to som žiadneho kliešťa nemala...teda žiadneho som na sebe nevidela...a stále dookola do mňa pchajú antibiotiká...

lamps
31. aug 2012

Dievčence, keď potrebujem mať zlaté ruže, treba mi hmotu zafarbiť na jemno-žlto, aby bola tá zlatá výraznejšia? Chcem ich maľovať práškovou zlatou farbou. Jááj, dúfam, že si to tetuša rozmyslí, ja tie zlaté nemusím najradšej by som ich spravila biele a poprášila zlatou práškovou farbou a dozdobila by som trotu zlatou stuhou

rapunzel1
31. aug 2012

@lamps je lepšie keď je žltá a na to zlatou, rozrob práškovú s vodou a potomje to také fest výrazné zlaté, ja zas zlatú môžem, tak používam... takto som to robila na tejto, ak ti to pomôže

janula.h
31. aug 2012

@abriela je to torta od Dady 😉 😉

sisix
31. aug 2012

@aduskatt a posles odkaz, ja bych potrebovala nejake na jemne tvarovani a detaily

dadka212
31. aug 2012

ahojte kočky nemáte náhodou nejaké inšpirácie HELLO KITTY torty? ja neviem nič pekné nájsť 😖 a kamoška chce aj fotku nech jej pošlem ako to plánujem urobiť no čo ja viem, ja som plánovala zdobiť tak ako ma práve napadne 😀
a moja dnešná ešte ma čakajú nejaké 😝

aduskatt
31. aug 2012

@sisix ja som kupovala na workshope a vobec netusim co za obchod to bol 🙂) a druhu sadu som mala od pecenieskamkou.eu...take biele, tusim 5 ks tam bolo

pipka
31. aug 2012

@pristela ja som akurat jedno vyprazdnila..donesiem ti vedro? 😕 🙂

dajna11
31. aug 2012

tak moja tretia víkendovka...mám dosť,toto je riadna opacha 😀 😀

vmartinah
31. aug 2012
miciatko
31. aug 2012

@luciahromadkova ta je nadherna, krasna zirafka

katulkaaaaaa
31. aug 2012

@daducha drzim palce!!!nam tiez minuly tyzden vybrali koiesta ale zapalilo sa...teraz ma atb 3krat denne ,stvrtok kontrola...som tiez zvedava co bude dalej ☹ dcerka 8r akurat ked nam zacina konecne skola....

anibas
31. aug 2012

@pipka krásne - čisté - dokonalé 🙂 🙂 🙂

anibas
31. aug 2012

moja tortička práve opustila chladničku ☹ ☹ 😀 😀 😀 mala 10 kg - tvaroh+broskyne, šľahačka-jogurt+ maliny, tiramisu

anibas
31. aug 2012

joj foto chýba 😝 😝

dm1
31. aug 2012

@aduskatt juj len mne pride zbytocne tam toho tolko davat radsej zbytky vyhodim ak nespotrebujem ak viem ze by to u nas nikto nejedol 😉

lamps
31. aug 2012

@anibas tá je nadhernááááááááááááá 😅 😅 😅 😅 😅

mizulienka
31. aug 2012

@anibas ach jaaj tak tato je neskutocne krasna, wow nadherna.
ako robis tiramisu krem?

dm1
31. aug 2012

@anibas preprasna 😵

janula.h
31. aug 2012

@dadka212 Dani mne ja mám túto uloženú mám rada takúto kombináciu 🙂

janula.h
31. aug 2012

@anibas náááááááááááádhera 🙂