Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

maya30
13. okt 2012

@rapunzel1 chapem 🙂 dakujem 🙂 a aky hrubi drotik si mala ?

pipka
13. okt 2012

@dm1 v tomto momente ta Dani uuuplne chaapem 😅 🙄 ani mne sa nechce..a ani poobede sa mi nechceloooo 🙄 a to som sa elegantne vyzula z vyletu aby som mala klud na tortu...a taaaak sa mi nechcela robit...sak aj tak vyzera ☹ 😅

ale ty si sikulka...ta tvoja bude uuurcite skvostna 😵

ja neviem ci ju mam este nejako pretriet niecim, aby posobila tak jednoliato..alebo co s nou mam este robit 😅

muffinka8
13. okt 2012

@rapunzel1 tú formu som mala od nich objednanú, ale mi napísali, že im prišla vo veľmi zlej kvalite tak mi vrátili peniaze a som si kúpila potom inde.

pipka
13. okt 2012

@monikapo ale ved ten vlacik je kraasny 😉

pipka
13. okt 2012

@muffinka8 kraasne sa ti podarila 😎

maya30
13. okt 2012

@pipka ☹ nerozumiem tomu, mne to ide ☹

larah
13. okt 2012

dievčence zlaté,prosím poradte, čo by ste spravili spoločné pre otca 41 ,venuje sa zbraniam, a syna 20 ,študuje právo a má rád gitaru....moja predstavivosť tu uplne zlyháva ☹ dakujem za každý nápad

muffinka8
13. okt 2012

@pipka 🙂 🙂 len nech sa aj objednávačom páči a chutí

pipka
13. okt 2012

@maya30 asi ja tam nie som zaregistrovana, preto mi to nejde 😉 😅

rapunzel1
13. okt 2012

@maya30 to ti bohužiaľ nepoviem, kupujem neobalované a majú tam v kamennom len tri druhy, ten najhrubší aký som mala, ale číslo bohužiaľ neviem, to neporadím

anibas
13. okt 2012

@vlada111 nie len do - ale presne 27.10. 😀

mimcak
13. okt 2012

@rapunzel tak túto som videla aj u nášho čiňana,aj veru nad ňou rozmýšľam,že si ju pôjdem kúpiť 🙄

simasa
13. okt 2012

@pristela nádherné tortičky

ve2
13. okt 2012

Ahojte ,po polročných teoretických skúsenostiach ( od vás) som spravila svoju prvú tortu 🙂 Markovi( k 8. narodeninám ) a kamarátom (spolužiakom) sa velmi páčila 😵 Bolo tam síce vela kociek ,ale bola o ne "bitka" 😀 Myslím,že celkom vyšla 🙂 Mramorový korpus a pribináčikový krém s malinami.

rapunzel1
13. okt 2012

@mimcak ja po nej pozerám už dlho, len u nás stojí cez 11 euro 😒

mimcak
13. okt 2012

@rapunzel1 myslím,že u nás stojí okolo 8eur a má aj iné,len som tam už dávno nebola,lebo ja sa tomu obchodu radšej vyhýbam,lebo by som tam vykúpila asi všetko 😀 , no ale už tam asi zavítam ved bola výplata 😀 . Hoci manžel mi povedal,že ja som už svoje prerobila,lebo som v utorok stratila peňaženku s 25eur a všetky doklady s tým

lucula73
13. okt 2012

@rapunzel1 a kočky,u nás majú tie farebné silikonky po 8 euro,teda mali,možem ísť kuknúť,či zas nedostali......
Ja som si kúpila oranžovú a ružovú,ale vobec mi to nejde,idem ich predať,ak by ste mali niekto záujem,dohodneme sa 😉

mimcak
13. okt 2012

Júúúúj čo všetko som si mohla za tie prachy 😠 ☹ kúpiť

jakelina
13. okt 2012

@mimcak to máš teda smůlu, možná se najde, alespoň doklady. 😒

aduskatt
13. okt 2012

pre potechu oka a duse🙂)

mamina1978
13. okt 2012

@ve2 Sestricka ta torta sa ti moooooc vydarila..........na tvoju prvu torticku supeeeeeeeer 😵 😵 😵 😵 😵 😵
Drzim palce a tesim sa uz na tvoje dalsie 😉)

mimcak
13. okt 2012

@jakelina hmmm to už nepomôže už som všetko hned v stredu vybavovala,takže už čakám na nové.

lussy23
13. okt 2012

@ve2 t osi asi robíte srandu. veď je úplne nádherná! waw, že prvá. a detičky sú samozrejme tiež krásnučké

lussy23
13. okt 2012

@monikapo krásny Tomáš
@muffinka8 parádna šiltovka
@pipka krásna
@yamahafazer krýásne výtvory @rough krásny hrošík

jaja555
13. okt 2012

@ve2 supééér, šikulka ... , že prvááá úplne úžasná 🙂

lussy23
13. okt 2012

@eliska22 parádna pivko
@dajna11 je nádherná @lawli Vaneska aj tortička sú krásnučké @rapunzel1 parádny spiderman
@iwulka23 krásna tortička

mamina1978
13. okt 2012

@lussy23 nerobime !!!! 😀 😀 😀 😀 To je moja sestra a je to naozaj jej uplne prva a som velmi rada, ze sa na to dala, mame podobne geny, teda aspon dufam ! 😉 😎 😀 😀 😀 😀

aduskatt
13. okt 2012

... a este jedna varka.........

ve2
13. okt 2012

Ďakujééém , som tak rada,že sa aj vám páči 🙂 🙂 🙂

lussy23
13. okt 2012

@dadka212 prekrásne dielka, najmň tá detská so zvieratkami
@bzucinka2 krásne
@ajka82 krásne a ten obrázok na tej knihe waw. krásne namaľovaný