Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

lokalistin
16. dec 2012

@njonja tento si este neskusala?nemky ho robia stale ja som ho chcela skusit,ale nemam rada cesto, ked tam je maizena tak som este neskusila
http://tortentante.blogspot.de/2011/06/aprikose...

pristela
16. dec 2012

@lamps zajtra tam pojdem , mrknem ci budu mat a crnknem ti , oki ? a poslem ti pak hned aj tu ciernu farbu.

Holky ak by ste nahodou nevedeli @lamps Andrejka je uuužasna žienka !!!!!! normal si odtrhla od srdca a zachranila ma s ciernou farbou zo svojich zásob 😵 este raz Andrejka , kujeeeeeeeeeeeeeem -polovica krtka je tvoja práca!! 😀

@dada2007 sa nerehoc , bo ti nedám čo ti chcem dať !!!!!!!!

rapunzel1
16. dec 2012

@lokalistin dnes je strieborná nedeľa, tak áno aj na budúcu by mali byť na zlatú, inokedy nie, dnes boli všetky obchody otvorené 😉

lussy23
16. dec 2012

@jakelina krásny @boise krásna
@lienka_1 nádherné škoda zjesť

ajka82
16. dec 2012

baby ja som diliniiiii 😅 🤐 sak ja este do vianoc 7 toriet(z toho 1 poschodova) 🙄 no konec amen... a mozno jedna poschodka na 26teho... no potom do noveho roku len zerem s vylozenymi nohami... a 2heho zacinam znova pre moje baby a manzela 😝

lokalistin
16. dec 2012

@rapunzel1 no ma to netrklo

dada2007
16. dec 2012

@pristela 😕 😕 😕 😕 😕 😕 😕 😕

🤐 🤐 🤐 🤐 🤐

😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

lussy23
16. dec 2012

@mizulienka ďakujem
@janula.h krásne tortičky aj synček
@sisix nádhera
@simasa nádherná
@lokalistin ďakujem, na šparatku ju nemám. prpichovala som tleíčko, ale potom som šparátko dala preč.
@alenv ja síce nemám rada henten film, ale tortičky sú nádherné
@ajka82 ďakujem
@79zuzana ďakujem @mizulienka krásny
@flowerfairy krásna tortička aj macko
@1zaza nádhera
@dm1 nádhera
@kohutovci krásna @aduskatt krásna
@janula.h krásna
@elienka ďakujem za radu @nelly75 krásna
@niobe63 krásnučká
@mima1311 je krásna
@dadka212 krásne dielka
@katulkaaaaaa krásne výtvory
@jper je nádherná
@1katuska73 krásne

dm1
16. dec 2012

@lienka_1 prekrasne 😵

aduskatt
16. dec 2012

akoze uplne mimo temy ale vytesujem sa, ze sa vyhnem nakupnemu sialenstvu a zhananiu maska a zeleniny na poslednu chvilu...vsetko objednane cez net, este aj domov pod nos mi to dovlecu...........pohodlnost moja, neopustaj ma🙂

daducha
16. dec 2012

Ahojte, pridavam svoje dve torticky z piatich poslednych v tomto roku. Obe na zelanie.Normalne sa mi podarilo dodrzat svoj slub a pred Vianocami s tortickami spomalit. A ze fakt dobre rozhodnutie.Vcera sme stihli s babami vianocne trhy a este teraz vecer sa z toho liecim 😀 .No to tak vyzera ked niekam idem raz do roka 😀 .

pristela
16. dec 2012

Holky huráááá už ich mám aj jáááá 😅 😅 moje prvééé svietničky 😵 a prvé biele plochy 😀 niesu 100% ale ja mám z nich obrovskú radosť 😵
@dm1 Danka mooooc ti dakujem za inšpiraciu, vdaka tym tvojim nadheram som sa k nim dokopala 😵 a hlavne velke sladké díky za cenné rady a ochotu , si andel !!!!! 😵 😵 😵

Holky ja som taka rada, že ste tu a že je takato tema a hlavne , že mam vydrž čítať všetko 😀 inak by som teda isto nedostala chuť skúšať tieto svietniky , no ked ste tolko pisali o medovníčkoch a pridávali fotoše, namotali ste ma 😅

eliska22
16. dec 2012

@pristela sú nádherné 😵 😵 😵

jakelina
16. dec 2012

@pristela krásné

dm1
16. dec 2012

@pristela juuuuj tie su nadherne 😵. Ja som tiez dnes dalsich 6 zbuchala 🙂. Mas vykrajovacku na kvet - svietnik? ja som zhanala nebola

pristela
16. dec 2012

@dm1 jo mam , som kupovala vacsiu aj tuto mensiu /asi 16cm má/ ale uz nepamatam odkial 😕
no ja uz viac robit nebudem , nestiham ☹ aj ted sa mi ozval bracho z polskych tator ze v utorok dobehnu že či mu nenapeciem stedrak aby im tam vzal , že take neznajú 🙄 a ja toto nemam naplánované ☹ ☹ ☹ aaach

rapunzel1
16. dec 2012

@lokalistin som ti to nafotila aj s tým čo z toho vzniklo, len mi baby poraďte ako to nadpájať, aby to nebolo vidno. Ja som to robila tak, že som dala trochu vyvaľkanú hmotu na formičku a prešla valčekom,išlo to super, len ako dosiahnuť dlhý pás. Neviem či to pôjde takýmto spôsobom aj ukladať jeden za druhým 😕
a mám tu aj tú krajku od Martina, myslíte, že by sa do toho dal použiť aj sugervail, či ako sa to píša a ten istý problém, ako to nadpájať, aby to bolo pekné, keď to chcem na celú tortu???????

lamps
16. dec 2012

@pristela ooooo Žanetka, dobre sa to číta 😀 😀 😀, moc ďakujem za ochotu aj za pochvalu až sa tu červenám, sa hanbím 😀 😀 😀 a vitaj v klube úžasných žienok, určite ich je tu dosť 😵 😵 😵 😵 a svietničky máš nádherné, tí tvoji chlapi doma by ti mali rúčky denne boskávať a na rukách ťa nosiť 😉. Inak Janka si ešte nebola pre tých anjelíkov, má toho v robote veľa, ale dnes som si ich pozerala ja - sú neskutočne krásni a tí malinkatí sú úplne bomboví, majú krásne tváričky.

mariann2
16. dec 2012

ahojte, dnes sme mali oslavu narodenín nášha najstaršieho syna, má ich síce 23.12., ale vždy ich oslavujeme skôr, jednak preto, aby si užil darčeky 🙂 aj preto, že tesne pred sviatkami sme sa nevedeli rodina zosúladiť a stretnúť na oslave. a tu jeho tortička

hrozinka
16. dec 2012

Prosim holky date mi nekdo recept na korpus a krem co mate odzkouseno,ze je to moc dobre? Korpus mam jakstaks dobry,ale chci zkusit lepsi a krem jsem mela super,ale chci zkusit neco noveho. Moc dekuji. Vase vytvory jsou nadherne 🙂

lokalistin
16. dec 2012

@rapunzel1 dakujem ti no dufam,ze dokonca tyzdna tam este nieco zostane

kacenika
16. dec 2012

DAKUJEM vsetkym dievcatam za pacitka, moooc ma potesili 😵 !

@pristela existuje nieco co chytis do ruky a pokazis 😀? NIE! Su prekrasne 😵 😵 😵 ..

jakelina
16. dec 2012

@mariann2 dortík je krásný, tak to jsi chudě ležela na Štědrý den v porodnici?? Mohl taky dva dny počkat 😀 😀 😀

larah
16. dec 2012

@rapunzel1 kolko stoji tá formička mašličky? musím poveriť mm že pod stromček

ajka82
16. dec 2012
pristela
16. dec 2012

Holky moooc dakujem za vsetky páčitka 😵 ste úúžasnéééé 😵
@lamps och moje nervy, ty si skumala anjelov ? 😕 ted vies o vsetkych mojich chybách 😨 ale kuš, že som ich ja vakuovo nezabalila 😀

@kacenika ale jasne, vela pokazim a pak hodne maskujem 😅 ja nemam veci uplne bezchybne, ani sa o to nejak nesnažím, nieje na to cas, maznat sa so vsetkym tolko a ani by ma to nebavilo 😝 😅

@mariann2 oo tak to blahozelaaame k narodkam , torticka kraaasna 😵

simasa
16. dec 2012

@mima1311 Dakujem 😵

evvina
16. dec 2012

Pro Lucinku k svátku.Přála si růžové srdíčko a na něm medvídka Pů

lamps
16. dec 2012

@pristela 😀 😀 😀, ale nie, môžeš kľudne spať 😀 😀 😀 majú len jednu chybu - sú bezchybní. Máš krásnu čistú predcíznu robotu. Veď to som ti písala, už keď si robila babuľku pre moju Veronku. A môžeš mi veriť, mám aj okuliare, tak vidím dobre 😀 😀 😀 😀

1katuska73
16. dec 2012

@pristela jej tie su kraaasne.