Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

sikag
17. jún 2013

prosim vas robil niekto z vas coko mmf? ja som isla podla receptu ale vobec mi to nevyslo ☹ hmota vyzerala fajn, ale po rozvalkani ostala porovita a mala take svetlejsie cokoladove "bublinky" - a to som miesila o 100 sest! kde som mohla spravit chybu? mozno este viac cukru a ruky namazat cerou a premiesit? este mi z nej ostalo tak mozem skusat dalej 😉 dakujem za rady

pipka
17. jún 2013

@sikag super, to som potrebovala...cize ak dam spajle skrz, tak hadam to udrzi 😉

rapunzel1
17. jún 2013

@muffinka8 nezmekne, zostane chrumkavý stále, len to treba dobre dosušiť, niekedy je to trochu problém naučiť sa tieto penovky, aby nezhoreli,ale aby aj netiekli

sikag
17. jún 2013

@pipka len som to mala trosku problem napichnut tak aby to nevyliezalo zobakom von 🙂 drzala som spajdle prstami a pri konci som to tam pchala noznicami 🙂 vyslo mi to len tak tak

eliska22
17. jún 2013

@pristela nakázala som teplé ponožky, tak zavolám aj za zimné bundy 😀 no bude to sranda 😝

eliska22
17. jún 2013

tak tu je, zadanie pre deti do škôlky, motýľová presne dva veľké a dvadsaťdva malých ružovo zelených, snád ukol splnen, lebo nechceli mi tí motýlci schnúť, resp. ako som sa dotkla motýľa, tak sa mi v rukách hned aj topil ☹ malo ich byť viacej na drôtiku, ale nedalo sa 😅 váha 9,7 kg a takto jedna foto aj z chladničky, trošku som ju obložila 😀
a teda som myslela, ze ten smartflex čo to vydrží 🤐 ešte že v lete nepečiem, už iba jedna torta a nohy hore celé leto 😀

orygynal
17. jún 2013

ahojte, chystám sa prvý krát robiť kvety a potrebovala by som radu, ako pri tom postupovať. kúpila som si smartflex flower. je nutné ju pri vaľkaní niečím podsypávať? ak si vyrobím napr. piestik, tak drôtik mám doňho zapichnúť hneď po vymodelovaní alebo to treba nechať trochu vytvrdnúť? ako pridám lupene k piestiku? neviem či píšem zrozumiteľne ale hádam niekto poradí 😀 🙂

eliska22
17. jún 2013

@orygynal zadaj do google kvet na drôtiku a najlepšie si pozrieť fotopostup 😉

orygynal
17. jún 2013

@eliska22 vďaka skúsim 🙂

sticker
17. jún 2013

@rapunzel1 Keď sa ja naučím robiť takéto kvietky tak môžem ako sa hovorí aj umrieť 😅 😝 😀

jenie123
17. jún 2013

@pralinka25 ja robim karamelovu tuto: spravim si karamel, zalejem slahackou, pridam karamelove salko a na druhy den vyslaham so stuzovacom.. zatial kazdemu chuti.. 🙂))

jakelina
17. jún 2013

@wera.g strašně krásné vkusné dorty 😉

njonja
17. jún 2013

@lifinka moja, az teraz som prisla domov z dovolenky a nasla tvoj odkaz..nemam, ale kuknem a ked na daco natrafim , poslem ti🙂

njonja
17. jún 2013

@lokalistin jezis, ani mi to nehovor! Zajtra hned voalm tej zakaznicke, ze co torta. Ale poviem ti, ze ta koska vravela, ze jej torta bola uplne v pohode. Tak som zvedava! Potom dam vediet!

maya30
17. jún 2013

@pipka ja som robila tohto, v zobaku bolo sparatko a stacilo to 😉

benjik
17. jún 2013

ahoj
@florentina j dělala krém z margotky,receprt je na dortomanii - ale jak píšou holky,je to v podstatě paříž s nastrouhanou margotkou - ta se tam dává,když se šlehačka vyšlehá,tak jen lehce zašlehat. Muž mi za to div nelíbal ruce.

pralinka25
17. jún 2013

@jenie123 super dakujem za tip a je dost pevna? a kolko cukru das na jednnu slahacku zhruba ked pridavas aj salko?

jaja555
17. jún 2013

@mamina1978 krásne sa ti podarila ... blahoželám, nech sa vám darí 🙂 🙂 🙂

lussy23
17. jún 2013

@eliska22 krásne
@maya30 krásna

maya30
17. jún 2013

@lussy23 dakujem, no robila som ju uz davnejsie, to len pre @pipka na ukazku 😉

jenie123
17. jún 2013

@pralinka25 vobec neviem.. robim to od oka.. ale nie vela.. a salka tiez od oka, podla chuti.. to som ti velmi nepomohla :( tuha je asi ako parizska.. ale robila som z nej aj 3d tortu a drzala v pohode..

lussy23
17. jún 2013

@sikag krásny
@rapunzel1 krásne kvietočká a i tortičky

lussy23
17. jún 2013

@stupacik @monline
@svetlo55
@rimi26
@mamina1978
krásne tortičky, baby
@wera.g
@aduskatt
krásne tortičky @anibas nádherné

pralinka25
17. jún 2013

@jenie123 😀 ja tiez robim vestko od oka tak poznam ked sa ma niekto pyta na pomery. ale dakujem pisem si 🙂

lussy23
17. jún 2013

@jenie123 krásne
@vlasta80 krásne

sarah00
17. jún 2013

ahojte dievčatá. krásne torty máte opäť vytvorené, nádherné. pridávam aj ja jednu moju jednoduchú. Mramorák, tvarohový krém s lesným ovocím.

rapunzel1
17. jún 2013

@sticker ďakujem moja, .... ja si tieto slová hovorím pri mnohých iných tortách, keď len pozerám... a premýšľam ako na to....

timuss
17. jún 2013

ahojte kočky...tento víkend idem vyskúšať pribináčikový krém....chcem sa spýtať aké ovocie k tomu? mám višne...môžu byť? či tie budú príliš kyslé? a teraz som sa dozvedela, že smartflex mi dovtedy nedôjde, tak torta bude s čokoládovou polevou (čo teda manželovi určite nebude vadiť, lebo čokoládu má radšej ako poťahovú hmotu 😅 )...ale celkom ma zaujímajú tie mantinely čokoládové...môže mi niekto poradiť ako sa robia? hľadala som to, no nejako sa mi to nedarí nájsť..torta bude okrúhla....ďakujem 😅

pipka
17. jún 2013

@maya30 ten je supeer, no ved hadam ho zvladnem aj ja 😉

lucula73
17. jún 2013

@timuss tie mantinely............odmeriaš si obvod torty,výšku torty a odstrihneš si pás papiera na pečenie,naň vyleješ čokoládu a ak stuhne,nie zas moc,aby sa dala ohnúť do okruhla,tak to nacapíš na krem na boky torty.......a ak chceš,aby čokoláda prečnievala,tak to urob vyššie,ten papier nechaj vyšší 🙂