Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

lokalistin
20. júl 2013

@levandulka3 sorry,dufam,ze je ok,ze som sem ten link vopchala

levandulka3
20. júl 2013

@lokalistin jasné ja ju mám z T-Fornaxu a je lacnejšia stojí 14 €

lokalistin
20. júl 2013

@levandulka3 no pekny rozdiel ja som napisala do googla po slovensky a nic nenaslo a potom po nemecky a nslo tak som dala ten link

rapunzel1
20. júl 2013

@sikag ďakujem... nakoniec som to vymyslela ako šikmú tortu, lebo urobiť veko 40*40 sa mi nezdalo reálne, aby sa neprelomilo, tak je to všetko torta, zošikma ukladaná a boky potiahnuté pásom hmoty a vrch ako veko krabice zase potiahnuté inou ... zákazníčka bola nadšená, tak som spokojná aj ja 🙂

katarina51
20. júl 2013

@levandulka3 tá slnečnicová je kráááásna 😉 😉

zuul
21. júl 2013

dievcata tot moje posledne preddovolenkove,
boze uz vcera vecer som pozerala film a nerozmyslala nad tortickami, neveriiiiiiiiiiiiiiiiiiiiim 😀

maya30
21. júl 2013

ahojte, pridavam tohtotyzdnove...syn mal narodeniny tak samozrejme vymyslel auto, aby som to nahodou nemala lahke 😅 ale nemala som to srdce povedat ze nie ked vidi ze cudzim spravim tak preco jemu nie...zralok bol na zelanie pre dietatko ktore tam chcelo vela krvi, dakujem @jakelina za tip, cervena gelovka bola uplne najlepsia 🙂 ostatne su take klasicke, buduci tyzden mam len dve (snad nic nepribudne) surne mi treba upratat, kvoli tortam mam tak zanedbanu domacnost ze az 🤐

adrika202
21. júl 2013

Dievčatá sladké,ako na krivú tortu ? mame nejaký osvedčený postup ? 🙂

mariann2
21. júl 2013

ahojte kočky, dlhšie som tu nebola, tri týždne už pracujem a popri tom nemám čas na pečenie, ale na jednu tortičku ma ukecali, tak som vyskúšala novú krajku, robí sa mi s ňou lepšie ako s magic decor krajkou, ale je dosť vysoká

lenja01
21. júl 2013

@pipka dakujem,uz som zistila.s tym valcekom a solamylom to robim bezne,ale teraz to neslo. Dala som to do mraznicky na chvilu a potom to ako-tak slo. Ale v lete uz tortu nerobim

raduska12
21. júl 2013

Ahojte píšem ešte raz , ak to náhodou niekto prehliadol 😉 zháňam na túto sobotu čo príde 27,7. postavičky z krtka , prosím kto by bol ochotný vyrobiť mi ich a poslať poštou ? alebo poprípadne blízke okolie by som po ne zabehla . Pravdaže nie zadarmo 🙂

jakelina
21. júl 2013

@mariann2 krása a jak se ti líbí v práci??

jakelina
21. júl 2013

@maya30 úplně úžasné všechny

aduskatt
21. júl 2013

@raduska12 len co je to blizke okolie? nemas v pase bydlisko🙂

raduska12
21. júl 2013

@aduskatt Bánovce , ale myslím , že poslať poštou ako krehký tovar by sa to dalo 😉

aduskatt
21. júl 2013

@raduska12 myslis, ze posta berie ohlad na to, ze tam je nalepka krehke?🙂)

raduska12
21. júl 2013

@aduskatt myslím , že áno 🙂 či ? !

aduskatt
21. júl 2013

@raduska12 som presvedcena, ze nie🙂 alebo potom az tak, ze sa toho ani nechytaju a zasielku radsej stratia. 🙂 nemam s postou dobre skusenosti. Je mozne, ze nie vsetci, ale uz u kuriera mi bolo oznamene, ze to ide cez 10 ludi a treba sa ponahlat🙂 tak myslim, ze posta na tom lepsie nebude🙂 ale mozno sa mylim

nika1985
21. júl 2013

@lokalistin dik ale uz to nejde opravit to vies ked mi mala pol klavesnice potrahala tazko sa pise 🙂

vecernicci
21. júl 2013

@aduskatt no já posílala perníčky poštou jako křehké až do Vodňan, což je přes půl republiky a došly v pořádku, až jsem se divila 😉

wera.g
21. júl 2013

ahojteee ženuškyy 🙂 dlho dlho som sa sem nedostala a ničím som neprispela, tak pridávam aspoň zopár, tak prepáčte tú tapetku 😀 niektoré sú nekvalitne cvak len mobilom, omylom som z foťáku vymazala všetky predminulovíkendové tortušky ☹((

aduskatt
21. júl 2013

@vecernicci ja som dala na krabicu nalepku krehke, neklopit a ked som to podavala, tak sa len zasmial, ze ci si myslim, ze ked to ide cez 10 ludi a kamionov, niekto to bude brat vazne☹

vecernicci
21. júl 2013

@raduska12 hele, myslíš, že bys to fakt nezvládla? tady je fakt supr jednoduchý postup 😉 http://www.lovelytutorials.com/forum/showthread...

jakelina
21. júl 2013

@wera.g zase krása všechny, nechápu kdy to stíháš. Máš fotky i na FB?

pristela
21. júl 2013

Holciny pridavam aj ja , take nezazivne ,ale ta poterovska to vam ti bol taky krasne relax šup , šup, take by som robila aj kazdy den 😵 😵 😵

jakelina
21. júl 2013

@pristela moc hezké je máš 😉

pristela
21. júl 2013

Holčiny nááádherne tortusky uuuplne vsetky !!!!!! 😵 😵 😵 😵
@maya30 to tienovaniena aute vypada uuuzasne , tak staro ošarpane , skvelý efekt, paraada, opäť všetky nádhernééé
@wera.g Werus tak isto ten buuuuuus , bombovééééééé , dalsia top krstinova s macíkmi 😵 😵 😵 teda aj ostatne jasne 😀

raduska12
21. júl 2013

@vecernicci veruže nie preto zháňam tu 😉

wera.g
21. júl 2013

veľmi pekne ďakujem 😉) tieto sú za 2 či 3 týždne, ale nepridala som sem všetky, bolo ich viac, ale už ani nestíham všetky fotiť a nechcela som tu spraviť mega tapetu 😀 a kedy to stíham? nooo... ako inak.. na úkor spánku.. @jakelina