Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

livia76
9. nov 2011

@mizulienka ale nie sú to gymnazisti, ale vraj stále blicujú a chodia k lekárke 😀 😀 😀 na hlavnej torte má byť ich triedna buď v zvieracej kazajke alebo s hlavou v rukách od zúfalstava
@mrka2 ani ja. je to len robota navyše. ale oni to tak chcúú 🙄 🙄

cmeliak78
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
miciatko
9. nov 2011

@dm1 dakujem ti z celeho srdecka

adka_praha
9. nov 2011

baby z ciech, mam otazku... je podla vas Fiala moc predrazeny, ci kde by ste ho zaradili? totiz babka moja to ma ku nim na skok a ppo mojom postazovani na cukrikovu hmotu si zaumienila, ze tam pojde a posle mi hmotu po mojom ocovi, ked tu pojde... 😕 (nabuduce budem drzat hubu) problem je v tom, ze ona nebude chciet peniaze, aj keby som sa poskladala a tym padom by som bola velmi nerada, keby vyhadzovala zbytocne peniaze... 😒 nemyslite si o mne, ze som zneuzivacna, to by ste museli nasu babku poznat... ja len ze ked uz som taka krepa a nedrzala hubu, nech uz najdem niekoho co najlacnejsieho... 😒

vlada111
9. nov 2011

@tamichloe šikulka si veľká

dm1
9. nov 2011

@livia76 ty prdo studaci su srandisti 😀

bzucinka2
9. nov 2011

@lukika jasne aj tak zvyknem robit 🙂

tamichloe
9. nov 2011

@vlada111 dakujem Vam všetky,ste zlate baby 😵

ziizii
9. nov 2011

@vlada111 ahojky 🙂 dik moc za receptik,urcite vyskusam 🙂

lusil2005
9. nov 2011

ahojte babizne! tak podivna podiva je na svete, idem sa pustit do stuzkovej... myslite na mna!!!! 😖

lukika
9. nov 2011

@lusil2005 perfektné ten deep vyzerá tak skutočne a ten poťah máš pekný nevyzerá tak nadpájano

dm1
9. nov 2011

baby toto je tak nadherne ze sa musim podelit s vami a dat sem link. normalne som prestala dychat ked som to zbadala http://perniky.artmama.cz/node/4576

yamahafazer
10. nov 2011

@dm1 jej to je krasne no na toto ja nemam nervy 😀
@lusil2005 dobre zaujimave 😀

mizulienka
10. nov 2011

@lusil2005 panecku, ta je dobra, ale ked vidim toho macka pu s puskou 😕 😕 😕 😕 😕

mizulienka
10. nov 2011

@dm1 tak toto je fakt nadhera

anibas
10. nov 2011

@dm1 ďakujem za inšpiráciu 😵 😵 😵

anibas
10. nov 2011

@livia76 všetko si odváž a som zvedavá, či som sa trafila do odhadu a NECH SA TI DARÍ !! 😉 😉 😉

ivana82
10. nov 2011

Ahojte, chcem Vas poprosit o radu - idem robit mini torticky, sice az na 10.12., ale v sobotu sa maju prist dohodnut, tak nech ich upresnim, nech nevymyslaju 😀 😀 😀 predsa len mam za sebou len nejake tie mensie torticky, nic take velke...takze moje otazocky - minitorticky maju byt stvorcoveho tvaru, na kolko to zvyknete delit? 2 alebo 3 korpusy? A este ked chcu potiahnute marcipanom - kde ho kupim? lebo ja osobne pouzivam na potahovanie hmotu z cukrikov dolce rubino a na figurky pouzivam Smartflex velvet...Je ten marcipan biely alebo taky do zlta? Dakujem za rady 🙂

tamichloe
10. nov 2011

alex21
bzucinka2
dm1
miciatko
desmodka
steva
lucula73
vecernicci
mariann2
adrianai
adul67
anibas
katulkaaaaaa
dadka212
vlada111
zlatka10
vera_vila
lenocka23
lawli
lukika
zuba
lusil2005
adka_praha
lamps
simasa
petusko
dada78
dajna11
alex1983
broucek2 babenky,dakujem všetkym,hadam som na nikoho nezabudla

dadka212
10. nov 2011

@lusil2005 perfektná je 😵

dena
10. nov 2011

kočky, vy mi tu snáď poradíte 😉 keďže nie som taká šikula ako vy a hlavne teraz by sa mi ani veľmi nedalo, chcela by som dať urobiť otcovi na šesťdesiatku neakú krásnu a chutnú tortu. Viete mi niekoho odporučiť z BA, poprípade BA okolia? Ďakujem 🙂

reruna
10. nov 2011

@lusil2005 dort je krásně udělaný, jsi opravdu strašně šikovná, ale to téma je fakt děsné, ale za to ty nemůžeš... 😖

lusil2005
10. nov 2011

Zienky dakujem. Ja viem - je to fakt divne, ale nahodou sa ta puska aj podoba na konkretny typ!!!! 😀 😀 😀 Tak dufam ze sa oslavencovi bude pacit a hlavne aby chutila! 😅 Ja uz na tom budem s mackami Pu ako vy niektore s Kittynami. Tento vikend robim zas dalsieho. Chvalabohu bez pusky 🤐

gumkacka1
10. nov 2011

babulky, daju sa robit kvety aj zo smartflexu velvet alebo len z flawer?

reruna
10. nov 2011

@gumkacka1 i z velvet jdou dobře

havi
10. nov 2011

ahojte baby,davno som tu nebola,chcem vas poprosit o radu,na zajtra mam ulohu,musim vyrobit postavicky-bojovnikov a vobec nemam predstavu 😖 jednoducho si povedali vyrobte bojovnikov a teraz akych?????????baby prosiiiiiiiiiiiiiiiiiiim pomoooooooooooooooc.

gumkacka1
10. nov 2011

@reruna dakujem a nelame sa to, ked vyschne?

reruna
10. nov 2011

@gumkacka1 no je to křehčí...

anibas
10. nov 2011

@havi to môžu byť rôzny rozprávkový - hračkársky - to si radšej zisti 😉