Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

pristela
13. jan 2012

@gumkacka1 ak budes robit coko s maslom tak bude mat 6kg/aj s výzdobou/ ,robila som taku tu fialovu , nevystuzovala som bo tá plnka ked je v chladnicke stuhne na kamen, a zas na stole ju 5hodin v teple nebudu mat-myslim celu nerozkrojenu 😉 ale zas vystuzit tortu je malickost pre pokoj v dusi neuškodí 😅

vera_vila
13. jan 2012

@ani08 Ahoj. já teda nedávám vůbec bílek a místo 100% tuku dávám olej a vody podle potřeby. Barvy vždycky rozpouštím v kapce vody nebo bílého alkoholu a krásně chytají. Hmotu uchovávám v chladničce v igelitovém sáčku, klidně i měsíc a nic jí není. Ona ztuhne, ale stačí ji na pár vteřin hodit do mikrovlnky a krásně povolí.

mamina1978
13. jan 2012

@vecernicci prosim ta , ked si vymodelujes z mliecneho postavicky, tak ich nechas tiez schnut ako ja pri MMF a nedavas do ladnicky???? 😕
A ked tak, ako dlho ti vydrzia tie vymodelovane postavicky vonku na tanieriku ( bez ladnicky) ,a mozes ich pouzit na tortu ???
Samozrejme , v pripade , ze neskoncia uz skorej v bruskach tvojich ratolesti 😀 😀 😀

peroli
13. jan 2012

Holky jdu znovu poprosit o radu... Nevíte jak by se tohle dalo udělat? 😕 😕 na to asi žádný fígl nebude co? To bude asi všechno ruční piplačka? 😕 😅

lamps
13. jan 2012

ahojte babuľky, robím plnku s mascaropne z bielej čoko a šľahačky a šľahačka sa mi zgrcla 😠 . Viem, že ste tu už o tom písala, čo sa s tým ešte dá robiť, ale neviem to narýchlo nájsť. Poraďte prosím

danciacik
13. jan 2012

baby chcem zafarbiť PDT špeciálku na čierno, gélovku som nezohnala mám iba práškovú v čom ju rozriediť? V alkohole alebo vo vode?

mizulienka
13. jan 2012

@lamps mne sa raz zgrcla, ale to kvoli tomu, ze som dala mascarpone z mraziaka a zevraj sa to nemoze.
zgrcla sa ti slahacka alebo uz cely krem?

lamps
13. jan 2012

@mizulienka len šľahačka s čokoládou, dlho to bolo riedke a naraz je zgrcnutá

reruna
13. jan 2012

@peroli tak to je super, ale možná je na to nějaká vychytávka, u nás jsem ale nic takového neviděla, ručně by se mi to teda dělat nechtělo...

zuzana124
13. jan 2012

Ahojte babuľky, po dlhšej pauze pridávam moje včerajšie tortičky a idem pokukať čo ste popridávali a popísali 🙂

reruna
13. jan 2012

@gumkacka1 ségra dělala svatební trojposchoďovou a měla tak 8 kg, nevyztužovala, dort stál na stole několik hodin, bylo to v červnu, bylo teplo a drželo to, nic se nepropadlo, asi záleží i na krému, ona měla mramorový korpus a krém salkový, ten je pevný

lamps
13. jan 2012

@zuzana124 tie sú krásne 😅 😅 😅

mizulienka
13. jan 2012

@lamps juj tak to ti vobec neviem pomoct...samotna slahacka sa mi este nezgrcla...skus ju dat na chvilku do mikrovlnky, ved horsie uz nemoze byt 😒

ani08
13. jan 2012

@vera_vila Moc děkuji, našla jsem i ten recept, co dáváš ty, tak to asi zkusím, já to vždycky dělám těsně před oslavou a tak jsem si říkala, jestli si to můžu udělat dopředu, abych věděla, jestli se mi to povedlo a budu mít dost času popřípadě udětat novou, moc díky.

mizulienka
13. jan 2012

@zuzana124 Zuzi tie su prenadherne, radost na nich pozerat ;-0

lamps
13. jan 2012

@mizulienka no aj ja si tak hovorím, risknem to. A ďakujem za radu, dnes mám deň na dve veci 😠 , už viac vecí sa mi pokašľalo ☹

ani08
13. jan 2012

@lamps Promiňte, že vstupuju do vaší diskuze. Ale teď o Vánocích jsem dělala kokosky s pařížským krémem a taky se mi to zdrclo, tak jsem hledala na netu a tohle jsou mé rady, trvanlivá šlehačka v krabičce, šlehačku s čokoloádou dát do lednice na několik hodin, nádobu ve které se bude šlehat i šlehače. Šlehat hned vyndané, nenechávat odstát. Tak jsem to zkoušela znova podle těchto rad a povedlo se.

dadka212
13. jan 2012

@peroli no možno ručne, ale videla som aj silikonove formičky LEGO 😉

zuzana124
13. jan 2012

@anibas fúúúha, to ako zvládaš také množstvo, držím palce aby ti práca išla od ruky 🙂

lamps
13. jan 2012

@ani08 ďakujem za rady, stalo sa mi to prvýkrát, už som tento krém robila a vždy bol v pohode. 😅

lamps
13. jan 2012

@mizulienka zahriala som ju chvílu v mikrovlnke, je pekná hladká, ale riedka. Asi ma trafí rozmýšlam, že tam dám len polovicu mascaropne a druhú nahradím maslom. Snáď sa to bude dať zjesť. V najhoršom prípade, je popapáme my 😅

vlada111
13. jan 2012

@vierkasteffi ja hrozné, takú rúru nechcem už nikdy ani vidieť. Mali sme ju vždy doma a keď som sa presťahovala do svojej domácnosti nevedela som sa dočkať, kedy si konečne kúpim elektrickú a som max. spokojná.

mizulienka
13. jan 2012

@lamps ked mas cas tak to este na chvilku schovaj do chladnicky...mne sa stalo, ze ked som pridala mascarpone ze mi to uplne zredlo, dala som do chladnicky a potom znova na malych otackach slahala.

vlada111
13. jan 2012

@mizulienka Luci ako si namiešala takú krásnu farbu. Ja tieto fialovo ružové neviem robiť. Krásne to máš 😉

lamps
13. jan 2012

@mizulienka si poklad, idem vyskúšať

vlada111
13. jan 2012

@anibas to nemyslíš vážne? To sa dá? Ja by som skolabovala a aj by som sa asi nad tým po...Ja robím kvety na budúci týždeň na jednu tortu a som celá mimo či to stihnem 😀

mizulienka
13. jan 2012

@vlada111 Vladi ani mi nehovor, na 2x som farbila, leb prvy krat som zafarbila na tmavo a oni chceli taku, aku som robila predtym, presne podla obrazku, tak som farbila znova a davala som ruzovu wilton, to bolo hlavne a potom troska dusky pink a claret, obidve od sugarflair a dakujem ;-0

vlada111
13. jan 2012

@mizulienka aha už vidím odpoveď. Ešte mi povedz, kde tie farby dostať 😀

vlada111
13. jan 2012

@jakelina tie Kittiny máš krásne, si šikulka 🙂

mizulienka
13. jan 2012

@lamps drzim palce, snad sa zadari.