Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

lusil2005
28. feb 2012

@mizulienka ten vypichovac na hortenziu mam aj ja. ale toto ma laka, a ten list je tam kraaaasny 😅 teta ho pouziva aj tu http://tortyodmamy.sk/vyroba-ibistekov

livia76
28. feb 2012

@lusil2005 prenádherná prácička si šikulka 😉

lusil2005
28. feb 2012

@jakelina dakujeeeem za tolku chvalu 😀 ani si nezasluzim 😅 robila som z hlavy, kupila som si kvoli nej tu obrovsku 36 cm nerezovu misu v ikea 😀 neviem co s nou teraz budem robit... 🤐

@janula.h fuuuha, netusim kolko platov mala. mozno 6 😕 ale piekla som ich vsetky naraz v takej velkej mise.

jakelina
28. feb 2012

@lusil2005 počkej až malý doroste, tak v ní můžeš dělat bramborový salát na vánoce 😀 😀 😀

miciatko
28. feb 2012

@lusil2005 ta je nadherna , krasna

miciatko
28. feb 2012

@79zuzana aj ja mam objednavku more a plaz a este dve postavy k tomu , aku mas predlohu??
inak co som citala o tom cukre , tak si myslim ze ked potriem potahovku vodou jemne, alebo jedlym lepidlom a na to nasipem hnedy cukor ze sa nic nestane

reruna
28. feb 2012

@vecernicci tak jsem nakonec neodolala a objednala si ty žilkovače na lístky...já su hrozná, skoro nic nepeču a furt něco objednávám 😀 ale v březnu mám 3 dorty, tak to hned využiju

lusil2005
28. feb 2012

@jakelina 😀 😀 😀 to si vystihla! 😀

zlatat
28. feb 2012

obré ránko kočky, idem sa pochváliť, aké narcisky som dnes " natrhala " 😀 😀

reruna
28. feb 2012

@zlatat jako živé!

mizulienka
28. feb 2012

@zlatat jej Zlati nadherne su, prave som dnes pozerala na postup na TOMe, ze vyskusam, ale sa mi to zda moc komplikovane 😒

eliska22
28. feb 2012

@zlatat to je nádhera 😵 kúsok jari si nám dnes priniesla do tohoto u nás zasneženého rána 😝 a ja už som tak jarne naladená 😉

bianca
28. feb 2012

@zlatat kraaaaasne.Ako zive.Ja chcem jar jar jaaaaaaaaaaaaar

anibas
28. feb 2012

@lusil2005 no korytnačká totál KRÁĽOVSKÁ !!!!!!!! - a kašli na ňu - idem kuk na FB 😀 😀 😀 😀 😀 😀

eliska22
28. feb 2012

@makinka2 keď už budeš kupovať čiernu, tak najlepšia je extra gelová 😉

zlatat
28. feb 2012

@eliska22 dík, aj ja som už tak jarne naladená a dnes som sa zobudila do zasneženého rána ... kedy už tá zima skončí? 😒
@mizulienka dík - ja som ich robila podľa knihy Alana Dunna a vôbec to nie je komplikované ( teda pre mňa ) - každý lupienok na drôtiku a už len spájaš
@reruna ďakujem

anibas
28. feb 2012

@zlatat nádherné - aké máš žilkovače ?

anibas
28. feb 2012

@zlatat Zlati a máš aj iné ? na rôzne kvety ? ja teraz silno uvažujem a hľadám nejaké UNI, ale také asi nie sú, ináč ten Kováč má dobré ceny 🙂 🙂

eliska22
28. feb 2012

@ajka82 ja tak u nich objednávam stále a do 3 dní to mám vždy doma......oni to posielajú aj keď nemajú ešte peniaze 😉 aspoň mne vždy 🙂

zlatat
28. feb 2012

@anibas veľa toho nemám - mám na alstromériu ( ten som ešte neskúšala ), potom na lupeň pivónky ( ani to som neskúšala, ale plánujem ho použiť aj na ružu ), no a teraz som si objednala na tulipán a magnóliu - ale ešte mi neprišli
Mám aj na listy - ale to sú dosť veľké a keď mám malé lístky, tak to blbo vyzerá.

dm1
28. feb 2012

@zlatat tie su nadherne 😵 . Ja som si tiez "urobila" doma jar pernikovymi kuriatkami a huskami 🙂

zlatat
28. feb 2012

@dm1 jéj to musí byť krásne - ja ešte skúsim zlatý dážď, na hyacint sa chystám pekne dlho, no príde mi to ako riadna piplačka, tak zatiaľ odolávam 😀 a ešte aj fialka ma láka ale na ňu nemám žiadne vykrajovačky, snáď to pôjde aj bez nich

ajka82
28. feb 2012

@eliska22 dakujem, no s tym som sa este nestretla, ze by niekto necakal na platbu...
ale uz mi napisali, ze dnes posielaju 😵

bianca
28. feb 2012

@ajka82 odkial si objednavala?z T fornaxu?MNa sokovali minule lebo som cakala na podklady k platbe a nic neprislo az balik a potom som to podla udajov vo fakture uhradila

miciatko
28. feb 2012

Baby aj ja mam dobru skusenost s T fornaxu -peceie je hrou, som im rano napisala ci nemaju vacsie vykrajovacky kohutika a sliepocky a pani mi volala a nakoniec sme prisli na to ze len mali rozmery chybne oznacene, tak som stastna prestastna a @dm1 aj ja sa chystam si urobit jar doma, ked vombnu snezi jak blaznive, vcera som sa skrpcom prechadzala v botaskach a dnes mozem zasa v cizmach 😖

eliska22
28. feb 2012

@ajka82 tak teraz si sa stretla 😀 😀 😀

bianca
28. feb 2012

jakoze JAR JAR.Ja som prave dorazila kapustnicu,vonku snezi a mrzne.Uz nevladzem

makinka2
28. feb 2012

@eliska22 no asi jo, ale 124,.kč + poštovný, za barvu fakt nedám. Co když to budu mít jenom projednou, už i těch 60,-kč je dost. 😝 ale díky koupím teda tu normál gelovou 😉