Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

dm1
29. feb 2012

@zuzkat1 komplikovana? mne to tak nepride teda asi v porovnani s inymi doma robenymi hmotami. tu nemusim umyvat cukriky ani nic len keby ten cukor nebyval ako skala potom strasne dlho trva preosiat ho 😠

reruna
29. feb 2012

@florentina tak ono se to nějak zvládne, ale počítej s tím, že jenom než upečeš všechny korpusy, tak to zabere hodně času, ale když se domluvíte s tou maminkou nevěsty, že ti bude pomáhat, tak by to šlo 😅 já mám dělat za 14 dní můj první dvoupatrový dort a už teď jsem z toho hotová... už jsem sice pár potahovaných dělala, ale v podstatě jsem pořád jen taková amatérka 😅

florentina
29. feb 2012

@mishulle koukala, bylo to krásné. My máme ještě přes satelit nějaký kanál, tuším TLC a tam dávají několikrát týdně různé pořady o dortech...paráda.

pristela
29. feb 2012

@florentina a co je na nej zlozite? 😕 😕 😕 ved len roztopis cukriky a zmiesas pak s cukrom 😕 😕 pri mieseni potiera ruky cerou, mozes pridat pri rozpustani kyselku a aromu ked nechces nedas, nic zlozite, len roztopit cukriky a spojit ich s cukrom

pristela
29. feb 2012

@dm1 Dani ja ho nepreosievam , po troskach vysypem na linku a valkam po nom válkom , rozbiju sa ti uuuuplne vsetky aj mini hrudky 😉

florentina
29. feb 2012

@pristela to asi nebylo pro mě...

abriela
29. feb 2012

@ajka82 krasne jahodky

dm1
29. feb 2012

@pristela len ja to mam len total same hrudy take ze mam problem to aj v rukach rozpucit tak si to neivem tak predstavit. lebo ja si to na linku davam az ked to mam v miske takej hustejsej konzistencie a na linke len dorabam

pristela
29. feb 2012

@zuzkat1 jaaj tebe som toto pisala 😅 : a co je na nej zlozite? ved len roztopis cukriky a zmiesas pak s cukrom pri mieseni potiera ruky cerou, mozes pridat pri rozpustani kyselku a aromu ked nechces nedas, nic zlozite, len roztopit cukriky a spojit ich s cukrom
mi tam hodilo @florentina 😀 😀 😀

@dm1 aj ja niekedy, ted je uz dobry , ale tiez som mala skalu jednu v kusec 😠 klepla som po tom kladivom na maso a pak tym valkom 😉

zuzkat1
29. feb 2012

@dm1 no mne sa to cele nejako polepilo a potom to bolo hrozne tvrde... no ja radsej ten mliecny marcipan ten mam za par minut hotovy...

zuzkat1
29. feb 2012

@pristela hej ja viem postup ale mne to nejak neslo☹

florentina
29. feb 2012

@reruna jéje, no já jsem velká amatérka, ale si říkám, kdo se bojí, nesmí do lesa🙂 Ale vážně. Jak dlouho vůbec takový dort vydrží, jaké máte holky zkušenosti? Teda nemyslím hotový, spíš ta příprava. Obřad bude v pátek /datum ještě nevím/, tak přemýšlím, že korpusy budu péct v úterý, krémy a slepení udělám ve středu a ve čtvrtek zdobení a v pátek se to sní. No ale zase si říkám, aby to nebylo staré, tak nevím, zda nebude ty korpusy nutné udělat také ve středu. Jako co koukám na ty pořady v telce, tak to také dělají někdy dva dny dopředu. Uchovávat samo v lednici. Ale nevím. Já to minule dělala vždy v rámci dvou dnů a třetí se to dávalo oslavenci. No a potahovku bych chtěla dělat s ozdobami, někdy v neděli, pondělí...je to úplná blbost?

miciatko
29. feb 2012

@florentina no ja som tiez len zaciatocnik, ale robila som raz tri torty a som povedala naposledy a to len jedna bol taka narocnejsia a to my este aj mm pomahal,no nevim si predstavit robit vsetky co mas na plane, ale zalezi jak si sikovna, ja bych si na vsetky netrufla

jakelina
29. feb 2012

@florentina ty si troufáš 😀 😀

jakelina
29. feb 2012

@florentina korpusy upeč ve středu, když máš dort na sobotu.

florentina
29. feb 2012

@jakelina dort je na pátek, takže úterý ok?

jakelina
29. feb 2012

@florentina jo jo, dej do igelitu a bude OK

lamps
29. feb 2012

@lucula73 ja ešte musím zistiť, či mi manžel nebude práve vtedy v robote, keby bol, tak nemôžem ísť. Nemala by som pri kom nechať moje ratolesti 😅

florentina
29. feb 2012

navíc holky je výhoda v tom, že se pravděpodobně většina sní a nebude se to nijak dál skladovat. Protože na této svatbě se bude dort jíst netradičně hned po obřadu, před hostinou...Prostě tak, aby každý kdo dorazí na obřad dostal kafe a dort, ten slavnostně rozkrojí hned a každý si vezme. A na hostině se pak jen dojí případné zbytky....

mariann2
29. feb 2012

@miciatko s tou funky abecedou sa robí výborne, písmená sú veľké, takže to ide rýchlo, mám ju rada hlavne na detské torty 😉

mamina1978
29. feb 2012

pekny videopostup na gerberu s drotikom. Ona ten drotik nahrieva !

https://www.youtube.com/watch?v=3ZqSIPhcFaE
pristela
29. feb 2012

holky , prosim vas peciete niektora ked mate elektricku ruru a da sa vam zapnut aj na ventilator viac korpusov na roznych poschodiach naraz ?

miciatko
29. feb 2012

@pristela ja mam multifunkcnu a v nej sa mi daju piect tri naraz, piekla som len dva, ale sa mi zda ze s ventilatorom su viac vysusene, teda ked peciem piskotove

pristela
29. feb 2012

@miciatko ja robim stale len mramorovy najviac v kakaovej verzii 😀 sakra, len sa bojim aby som nepokazila korpus sa mi to nechce znova niesat 🙄 ale asi to raz risknem bo toto ma nebavi 😠

miciatko
29. feb 2012

@pristela ved skus a potom nam tu spravis osvetu 😀

abriela
29. feb 2012

@pristela ja peciem aj viac naraz. Ako pise @miciatko korpusu su suchsie, ale asi len preto, ze treba piect na trochu nizsej teplote a trosku kratsie

reruna
29. feb 2012

@florentina jestli je obřad v pátek, tak bych si upekla v úterý všechny korpusy a začala dělat krémy - některé se musí nechat přes noc vychladnout, ve středu bych dopoledne udělala krémy, odpoledne plnila, pak vychladnout a potahovala bych ve čtvrtek, hmoty zabarvit a ozdoby udělat si můžeš klidně hodně dopředu, takže je budeš mít připravené, pak stačí jen rozválet, uhladit ap přilepit ozdoby...

reruna
29. feb 2012

@pristela korpusy jsem sice nepekla, ale cukroví nebo pečivo tak peču ve více poschodích někdy naráz při ventilátoru, ale musíš to hlídat, každá trouba peče jinak a mě se každé to poschodí pak peče jinak dlouhou dobu, no nedělám to ráda, raději fakt zvlášť....

mizulienka
29. feb 2012

baby suuuurne potrebujem poradit, pre chlapa na 32 rokov nieco...elegantne, nie tyrkysova, ruzova farba, skor nieco zeleno, bezovo, hnede 😕
dakujem