Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

lifinka
2. mar 2012

@stankapk krása, jaro se blííížíííí 😀

vecernicci
2. mar 2012

@lifinka tak se děvčátka stavte na kafčo, budete to mít na půli cesty, tak abyste se nehádaly 😀

mizulienka
2. mar 2012

@stankapk krasne sa ti podarila 😉

jakelina
2. mar 2012

@stankapk ta je milá 😉

vecernicci
2. mar 2012

@stankapk jé super dortíček a jsem ráda, že korpusek chutná 😉

makinka2
2. mar 2012

@alenv díky, tak přidám vodu 😉 a o teplé jsem teda nevěděla 😉 Mám černou gelovku a ostatní práškový. A to si mě potěšila, že to nemusím barvit dneska, jsem úplně z toho hotová 😅 jsem to dělala tak 2 hod než mě napadlo přidat vodu 😀 Dala jsem 3 lžíce medu. Jestli máš nějakej dobrej recept na marcipán se sušenýho mlíka tak jestli budeš chtít tak prosím písni 😉

jaja555
2. mar 2012

@mamina1978 mozem ta poprosit o prelozeny receptik na tych uzasnych zajkov ? Su nadherni, upiekla by som ich detom . Vdaka.

larah
2. mar 2012

Opat čosi jednoduché. Tentokrát klieštikované, hrany sa mi dobre robili, ale na vrchu ee.

lussy23
2. mar 2012

@larah nádherná tortička

lussy23
2. mar 2012

@jakelina nádherný krtko @reruna pekná tortička - to bude aj nejak ozdobené? @mizulienka nádhera @yamahafazer nádherná, zlatá ovečka 🙂 @stankapk nádherná tortička a všetko najlepšie dcérke @lamps nádherná torta a všetko najlepšie synčekovi. Ako je robená tá žiraffka.?

lamps
2. mar 2012

@lussy23 to je dinosaurus 😀 😀 😀 a celý je z MMF hmoty

lussy23
2. mar 2012

@yamahafazer krásna tortička @1katuska73 nádherná @miciatko nádherná @mariann2 nádherné @zklimekova šikuľka,🙂 @lawli nádherná torta. Tá Minie je vyrezávaná, alebo je použitá formička? @mamina1978 krásne @pristela prekrásna. Minie je nakraslená? A kde je fotečka prvého kvietka na drôtiku?

janula.h
2. mar 2012

čafte žienky konečne dorobené i ja som dorobená 😀 ako to zvládate toľko tôrt naraz?? 😀

lussy23
2. mar 2012

@lamps aha, vidím že sa nevyznám🙂

lussy23
2. mar 2012

@janula.h krásnučké

monika76
2. mar 2012

@jakelina perfektne podarené 😉 si veľmi šikovná 🙂 😉 krásne

zlatat
2. mar 2012

čafte, aj ja pripájam svoj tohtotýždňový výtvor - v stredu objednávka a dnes už je hotová ... nakoniec som tie narcisy predsalen použila 😀

zanet2009
2. mar 2012

Smartflex(nebo jakoukoli hmotu) mám rozvalovat na pocukřené podložce(aby se mi hmota nelepila) nebo nemám podsypávat ničím???? 😕

ladydia
2. mar 2012

@zlatat nadhera

pristela
2. mar 2012

@lussy23 dekovala , Minnie je robena 2D technikou 😉 a kvietok bude odfoteny na torticke asi v nedelu , som upiekla korpus aj pre nas a napraskam doň zbytky vsetkych plniek 😀 nech su aj u mna doma chvilu stastny 😀 😀

@janula.h chaa, ja som to vedela, ty si robila na dnes Thomasa 😀 krasny ! Ja este len kolajnice staviam 😝

@zlatat ooo, frééézieeee 😵 😵 😵 aj voňajú ? 😅 😅 😅

Babenky ako mozte robit torticky cez den s detmi ?????? vsak to je strasne, vsetko mi berie, rozsýpa vsade cukor, stále mi do toho kecá, pýta sa furt, kradne hmotu, chce vyrezavat on, lepit tiez len on , vlasy mi vypadaju!!!!! 😠

janula.h
2. mar 2012

@pristela cha na zajtra ale mááááááám dosť 😀 zajtra upratujem a pripravujem oslavu 🙂

zlatat
2. mar 2012

@pristela za cukrom ? 😀 😀 😀

larah
2. mar 2012

@zlatat prekrásne kvietky

larah
2. mar 2012

@lamps krásnučká a to zelené je čo ? kokos?

larah
2. mar 2012

@jakelina aký chutnučký krtko

larah
2. mar 2012

@pristela
@lawli
obidve perfektné

florentina
2. mar 2012

Tak kočky asi takhle....snažila jsem se vás dočíst za jeden a půl dne....nereálné. No a na net se dostanu zase až za týden, jedeme na hory...takže jsem úplně v pr...a zase mi toho spousta uteče a to píšete samé zajímavé věci 😎 No tak co nadělám, že....tak se mějte všechny co nejlépe a přeji mnoho vydařených dortíčků....

lamps
2. mar 2012

@larah áno je to zafarbený kokos 😅

stankapk
2. mar 2012
reruna
2. mar 2012

@larah díky, zítra ho budu plnit a zdobit, to je jen upečený korpus zatím🙂
@alenv dělám ze 4 vajec...