Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

mamina1978
8. jún 2012

@larah inspiracie z internetu..... 😉 🙂

mates22
8. jún 2012

@mia1111 inspiro z netu, na druhou a třetí ubrat třeba motýlky a přidat berušky, ale je to pořád asi spíš dětské. A ještě mě napadlo, co třeba udělat kabelku jako že po ní lezou berušky, nebo střevíček ( i když pro puberťačku spíš tak crocsku) jak po ní ta beruška leze. Já minule dělala pro patnáctiletou, tak jsem tam pro jistotu dala jen růžové a zelené proužky (podle oblíbené mikiny) a jednu gerberu

luciahromadkova
8. jún 2012

@pristela ako robite prosim korpusy, /prosim aspon 1 recept/, mate krasne vysoke torty, mne sa este taka nezadarila, ale chystam sa na oslavu urobit vo forme štvorec 25 x 25, len by som chcela aby to bola taka vysoka torta, dakujem.

bambula1307
8. jún 2012

Dievcence...dnes sa mi robilo velmi tazko, mala stale plackala a mna hlava neskutocne bolela. Myslela som, ze sebou flaknem ☹ . tesim sa, ze buduci tyzden nemam pecenie

jakelina
8. jún 2012

@bambula1307 to tě obdivuju, já bych se na to asi s tak malým miminkem vykašlala úplně 😝 .Dorty jsou hezké. 😉

maya30
8. jún 2012

ahojte, po case som sa zas dostala k torticke, zajtra ju mam odovzdat ale neviem ci sa totalne nestrapnim 😅 Hlavu som musela vymenit lebo s prvou vyzeral ako retardovany...no veru klobuk dole pred tymi co vedia robit postavicky, poriadna piplacka to je...torta je dobosova, vaha 3kg

vecernicci
8. jún 2012

@mamina1978 prosíííím, nemáš nějakou uloženou ve tvaru motýla? Mám teď jeden dortík takový dělat, tak ať mám co zkouknout 😉 😉 😉 😵

reruna
8. jún 2012

@maya30 náhodou jako retardovaný nevypadá, ale prsa má větší, než já 😀 😀
@bambula1307 krása 🙂
@pristela to jim tam raději dovez sama, ať to nedopadne jako minule....

mamina1978
8. jún 2012

@vecernicci Inspiracia z internetu........
Mas na mysli taketo , ci tie z barbie. ?????...... 😕

bambula1307
8. jún 2012

@jakelina no som z toho vsetkeho na nervy. Sice mi babka obcas povaruje, ale ked nahodou nemoze..som total na infarkt..neviem co skor. Ale uz fakt musim ubrat..s pecenim, bo uz to trva dlho v kuse.
Co mam robit, ked stale susedia a kamosky prosia 😒

No zienky sikovnice ste velke, krasne torticky ste popridavali 😀

aduskatt
8. jún 2012

@mamina1978 ta prvy motylik sa mi veelmi paci🙂

reruna
8. jún 2012

@lubicakovac ano tu čokohmotu s kukuřičným sirupem znám, už jsem ji dělala, ale z toho vyjde normálně potahovací hmota, to se pak rozválí jako fondán nebo se udělají ozdoby jako z hmoty a nevím, jak by se z toho udělala poleva, s tím určitě ten chlapík nepracoval, ten měl rozehřátou čokoládu, ale možná v ní měl něco přidaného

vecernicci
8. jún 2012

@mamina1978 může být obojí, jim je to jedno, hlavně aby to bylo ve tvaru motýla 😉

maya30
8. jún 2012

@reruna to je tak namakany 😀 viem, nemali byt take okruhle jak zenske, aj som to chcela zahladit smerom hore ale uz to neslo...jeziiis to bude zajtra pruser 😅

mia1111
8. jún 2012

@mates22 - ďakujem 😵 , presne tú druhú mám v užšom výbere, veľmi sa mi páči, no budem ešte konzultovať s jej mamou, tak hádam niečo vyberieme 😉 .

reruna
8. jún 2012

@maya30 ne nebude to průser 😀 dort je pěkný, já bych takovou postavičku nezvládla ani omylem, ale ty prsa mě pobavily 😀

makinka2
8. jún 2012

Ahoj holky 🙂
Tak tady je můj 3 dortík do krouku yamahy 😉 Tak snad to není nejhorší 🙂 To bílý zvířátko má být "lachtan" 😀 potom je tam triangl a bubínek, já jen kdyby to jako nešlo poznat 😀 😀 😉 Holkám se moooc líbil a byly nadšený, a prý i chutnal tak to je hlavní 😉 Děkuji za obrázky miminka a obrázky hudebních dortů 😉 😉
Fotky jsou trochu tmavý 😖

mamina1978
8. jún 2012

@vecernicci skus tu............... kuk................ 😉 🙂 ak si este nepozerala.... 🙂
http://www.flickr.com/search/?q=cake+butterfly
http://www.flickr.com/search/?w=all&q=cake+butt...

pristela
8. jún 2012

@luciahromadkova jeeeminenka aká vykačka 😕 😕 😕 ved ja mlade dievca, tesne pred pubertou , mne sa musí tykať !!! 😅
ja robim stale tento http://forum.dortomanie.cz/viewtopic.php?f=17&t... bud cisto kakaovy alebo svetly alebo mramor, ked mam nizky korpus tak upeciem k nemu este jeden 😉

maya30
8. jún 2012

@reruna asi mu dam cez ramena uterak 😉 😀 za chvilu som spät 😎

mamina1978
8. jún 2012

@aduskatt co myslis , preco je na prvom mieste ?????? 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉

bambula1307
8. jún 2012

@makinka2 krasna babika 😎
@maya30 nahodou je to vtipne a mne sa paci sportovec 😎 ..ja by som lepsieho neurobila 😉
@mates22 krasne inspiracie 😉

makinka2
8. jún 2012

@mizulienka Teda ty jsou nádhernýýýýýý 😵 😵 😵 😵 😵

makinka2
8. jún 2012

@bambula1307 děkuji 😉

aduskatt
8. jún 2012

@mamina1978 trikrat hadam🙂)

mamina1978
8. jún 2012

@aduskatt 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

luciahromadkova
8. jún 2012

@pristela dakujem, v pohode budem teda tykat 🙂

jakelina
8. jún 2012

@maya30 ještě mu namaluj bradavky 😉 😀 😀 😀 a bude perfiš 😀 😀

jakelina
8. jún 2012

@luciahromadkova tu si všechny tykáme 😉

aduskatt
8. jún 2012

@jakelina prave som to chcela napisat🙂 neviem preco, ale mna ani len nenapadlo niekomu na ta koniku vykat🙂