Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

peroli
15. sep 2012

.. 🙂

peroli
15. sep 2012

....

larah
15. sep 2012

@vlada111 😀 😀 😀 a veru máš aj pravdu,ale keby som pýtala 50,tak by to bolo iné

bzucinka2
15. sep 2012

@anibas a aku znacku perlete si mala, mne takto urobila cierna od wiltonu ☹

inak baby nemate ulozene nejake piratske torty?

anibas
15. sep 2012
anibas
15. sep 2012

@bzucinka2 PME - klasika perleť

vecernicci
15. sep 2012

@pipka já ti to můžu koupit v dortisimu osobně, mám ho kousek od baráku 😉 tady to máš v přepočtu v eurech na tomhle e shopu se to dá nahoře nastavit 😉 http://www.dortisimo.cz/eshop/product.php?id_pr...

vecernicci
15. sep 2012

@aduskatt @pipka aspoň holky vidíte, po čem jsou ti Amíci tak tlustý 😝 😝 😝 😀

aduskatt
15. sep 2012

@vecernicci ale keby aspon to, z coho su tlsti, bolo chutne🙂

bzucinka2
15. sep 2012

@anibas dakujem ulozila som si 🙂 a teda to potesi s PME sa mi zatial vzdy dobre robilo , teraz aby som mala strach uz aj s nou robit :-/

vecernicci
15. sep 2012

@aduskatt já myslím, že ono sežerou všechno, podle toho co jsem v těch báječných dortech viděla 😝

pipka
15. sep 2012

@vecernicci supeer moja, tak ta poprosim, a donesies mi to na stretko, jo? 😉
narataj mi to potom vsetko a pisni mi presne kolko ti mam potom spolu vycalovat...aby som sa predzasobila penaaazmi 😀 😎

zuzka7512
15. sep 2012

@pristela waw...tá krabička s cigaretami nemá chybu... 🙂

yamahafazer
15. sep 2012

joj baby dakujem vam len neviem co ja budem robit unas neni ani kaufland 😠 mame len tesco a billu a este jednota malinka a potom male PT tak musim ist nieco ine popozerat ,ale vsade len rajoamaju uz ma snou stvu a jedine clever a tesco a tiez su zle to je hrozne esteze som tie torty robila len pre rodinu tak narychlo to bolo neplanovane ,ale som spravila pribinacik bez slahacky len kysle smotany a tvaroh a ole,ale inak je dobry chutovo aj tak .

dada2007
15. sep 2012

@peroli zbožnujem inšpirácie od teba.....rad radom ukladám 😀 😀 😀 😵 😵 😵

pipka
15. sep 2012

@dada2007 aj jaaaa aj jaaaaa...doteraz som len klikala 😀 😀 😀 😀

aduskatt
15. sep 2012

@yamahafazer v Tesco maju 36% slahacku, ja pouzivam iba tu🙂

reruna
15. sep 2012

Ahoj, tak jsem dokončila dort pro moje kluky k narozeninám, přáli si Madagaskar, tak snad je to k poznání, loni jsem dělala každému dort zvlášť, letos už nestíhám, jak chodím do práce, tak jsem ráda, že jsem zvládla aspoň tohle 😖 ty písmenka mi jdoou křivě....

pipka
15. sep 2012

@aduskatt u nas v tescu je ta 36% vzdy vypredana, ked tam idem 😠 😝
asi len raz som na nu natrafila...inak vzdy listok, ze tovar je zial vypredany 😠 😠 🙄

zdenallicka
15. sep 2012

@enya00 Nee, jsou kupované..🙂

aduskatt
15. sep 2012

@pipka u nas ju maju vzdy v Kauflaci aj v Trescu🙂, vcera som kupovala 5 krabic

pipka
15. sep 2012

@aduskatt kauf nam tu akurat idu stavat...tak na to sa tesim, ze budem mat blizucko 😉
tam na nu budem chodit 😀 😎

vecernicci
15. sep 2012

tak jsem konečně stáhla fotky dortíků z tohodle týdne, tak tady jsou 😉 a tři jsem opět zapomněla vyfotit, já co neudělám hned, tak už neudělám 😝 😀 😀 😀
jinak děvčata hlasujte co za zvířátko mám dělat na srazíku 😉

aduskatt
15. sep 2012

@pipka to budes mat super, ja mam kauf asi 5 minut peco, lidl tiez a Tresco asi7🙂 a Billu 5.....................ale teda Kauf to isti, tam maju tu slahacku vzdy a je uzasna🙂 a hlavne lacnejsia ako rajo🙂

aduskatt
15. sep 2012

@vecernicci s tou raketou si sa paradne popasovala🙂

yamahafazer
15. sep 2012

@aduskatt a aku znacku?lebo unas maju len tesco co ma 30%a potom len rajo 33% unas je malicke tesco tam som rada,ze vobec cosi je 😒

vecernicci
15. sep 2012

@aduskatt no, moc se mi právě nepovedla, je prošpikovaná špejlema, ale stála jak ... 😀 😀 😀

aduskatt
15. sep 2012

@yamahafazer ono je to tam, kde su smotany na varenie a ochutene mliecka, je to v krabici ako trvanliva, ale ma 500 ml, taka biela krabicka, tusim cesky vyrobca.

aduskatt
15. sep 2012

@vecernicci spajle nevidno, je suprova🙂

bzucinka2
15. sep 2012

idem objednavat z www.natortu.sk ak niekto nieco chce, dajte do zajtra vediet,napriklad extruder 2 ks 37,01... 😉