Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

teodorie
22. feb 2013

@dadka212 Já nevím, ale prostě tvoje dorty jsou úžasné, vždy se z nich mé oči potěší 😀

gumkacka1
22. feb 2013

babulky, ako by ste urobili strom - napr. jablon na tortu, aby trochu aj stál?

sisix
22. feb 2013

@jakelina tak se mi to padarilo. Ona to nebyla dlasicka cokolada ale ganas. Pouziti nahrate spachtle me pomohlo uhladit nerovnosti. Diky za radu 🙂

vecernicci
22. feb 2013

@jakelina tak to je mazec 😝

vecernicci
22. feb 2013

@luciahromadkova podle mě když to tam dáš do té šlehačky teplé, tak ti to sedne a šlehajda se ti přeci rozpustí, ne? 😉

reruna
22. feb 2013

@jakelina uffff, to je teda síla☹ tak tohle si uložím a kdyby se někomu nelíbilo, co upeču, tak jim to ukážu!

mrka2
22. feb 2013

@dadka212 tie su nadherne! vsetky som si ulozila 😵 😵 😵 🙂

mishulle
22. feb 2013

a pro Honzíka

tinamk
22. feb 2013

@pristela jeeej dakujem zanetka.. potesi.. ale dlhsie my aj trvalo tie morske blbovinky spravit ako tych nemov🙂)) aj tvoju nemovu som mala ulozenu ako inspiracku.. na buducu sob. mam nejaku rockersku.. ty si nahodou nerobila nejaku? ze by som sa inspirovala.. a dakujem za vsetky pacitka.. 🙂 🙂 🙂

pralinka25
22. feb 2013

@maya30 😢 to preco? nevies? ved bola krasna

aduskatt
22. feb 2013

@tinamk aj ja robim rockersku, na piatok🙂

mimi321
22. feb 2013

@tinamk wow je krásna 😵

mojmacik
22. feb 2013

baby kolo by som si mohla pytat za toto? cokoladovy korpus,falosny parizak banany..aj jahody chceli tak ich maju..priemer 24cm,ma cca 3 kg...ked ja peciem len mojim detom zatial alebo ako prekvapko,darcek 😉

anibas
22. feb 2013

@maya30 smutné ☹ ☹ ☹ ☹ ☹

aduskatt
22. feb 2013

@mojmacik 30 EUR

vecernicci
22. feb 2013

tak ještě moje včerejší dortíky, dva jsem opět zapomněla vyfotit 😝 pekla jsem hlavně v srdcové formě, ještě že mi @florentina koupila tu nastavitelnou 🙂

tinamk
22. feb 2013

@aduskatt a uz mas nejaku predstavu? ja som rozmyslala dat tam lebku, gitaru al. taku tu ruku s malickom a ukazovako.. ten rokersky pozdrav ci co to je .. ja sa v tejto rockerskej teme nejak stracam,.. preto som z toho taka ze neviem co a ako..

vecernicci
22. feb 2013

mám jít makat na dortíkách, ale mě se táááááák nechce 😝 nechcete si holky hodit brigádku u mě v kuchyni? 😉

patka6
22. feb 2013

neviete mi napisat jednu zahranicnu stranku kde je strasne vela tort? niekto ju tu uz pisal, len som stratila ten link :(

jakelina
22. feb 2013

@vecernicci já jsem zrovna potáhla můj pátý a strčila ho do lednice a už fakt nemůžu. Ruce mě bolí jak hrom. 😝 😝 Dodělám ráno a jdu se dívat na Vyprávěj

aduskatt
22. feb 2013

@tinamk zhruba uz viem......🙂 mam tematiku KISS 🙂 takze cierna torta, netopier, alebo tie cervene pery, okolo asi cervene kosostvorce, uvidim, co ma este napadne, je to pre 50 rocneho na narodky......🙂 navrchu bude oblatka

vecernicci
22. feb 2013

@tinamk já si před 14 dny koupila vykrajovačku lebku s hnátama a je superjak na perníčky, tak na marcoš 😉 http://www.eshop-lilie.cz/detail.php?zbozi=3575364

jakelina
22. feb 2013

@patka flickr???

jakelina
22. feb 2013

@vecernicci nevíš kdy se dostaneš k tomu šikmookému??

vecernicci
22. feb 2013

@jakelina asi se na to taky vybodnu a pokračování brzo ráno 😉 jak chodím i do práce , tak je to mazec 😝
a k ťamanovi půjdu poneděli, teď neměl žádný nový zboží, byl vybranej, po tom jejich novým roce

jakelina
22. feb 2013

@vecernicci malý je jak zanedbané děcko, naštěstí mi pomohl Matyáš, že mu dal svačinku, nachystal ovoce a běhal s ním na záchod atd.. Jinak nestihnu ani ten čtvrtý dodělat dnes a musím vstát brzy ráno.

jakelina
22. feb 2013

@vecernicci díky, že na mě myslíš

pristela
22. feb 2013

@tinamk nemáám ☹ ☹ ☹ ☹

tinamk
22. feb 2013

@aduskatt jaaj tak mas aspon zadanie ale mne zatial nic. este im asi zavolam, ze nech aspon zhruba povedia co by chceli.. ty tusim robis so smrtflexom, ze? ja pouzivam MMF keby chceli ciernu tak to nedostanem ani keby... asi budem musiet kupit smartflex. no idem hladat inspiracky.. aj som natrafila raz na taku kissacku tortu.. ked ju znova najdem dam ti ju sem.. ta bola uuuplne super