Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

elamaslakova
24. aug 2013

@1katuska73 Nádherné tortičky

mysiatkoo
24. aug 2013
ady033
24. aug 2013

moja víkendová 🙂

ady033
24. aug 2013

@1katuska73 nádherné tortičky 😵

ady033
24. aug 2013

@mysiatkoo úžasná tortička .. doba ladová 😵

stupacik
24. aug 2013

toto je môj prvý pokus o auto

ady033
24. aug 2013

@dagmarmustafa baby vy robíte také úžasné tortičky 😵

mamcas
24. aug 2013

Babulky neskutocne veci viete vytvorit, nejdem Vas menovat, je Vas moc, ale ste uzasne sikovne 🙂

Ja by som sa s Vami chcela poradit... znama chcela najskor ze auto passat 3D, som jej to zrusila, ze to nebude velmi pekne... mne sa teda 3D realne auta moc nepacia, detske su fajn, ale take nechce. Navrhla som jej, ze ked chce silou mocou auto mozem kupit model a ten dat na tortu. Suhlasila, ale ze dozdobenie urcite nie stromcekmi a tak. No a ja si teraz uz tyzden lamem hlavu, ako tu tortu urobit, aby to nejako vyzeralo. Neviete mi nejako poradit? Ci mam radsej skusit to 3D a dufat ze to nejako dopadne? Mne to pride ako straaasna robota a vysledok ma nebavi 😒 budem moc stastna za kazdu radu alebo napad 🙂 inak dalsia chce zas motorku... to su tie uzasne chlapske torty... narocne a oozva ziadna, lebo sak chlapi 😝

brunila
24. aug 2013

@maya30 Úúúúúúúžasné dortíky!!!!!!!!!!

dajna11
24. aug 2013

Jaj kočky tak už pracujem,koniec vegetu doma,takže toto je moja prvá po nástupe do práce,ak nerátam pre syna..veru už to nieje také hrajkanie,nejako nestíham,snád sa nejako zosuladím s prácou a potom doma ak budu tortičky......

florentina
24. aug 2013

@jakelina jé, děkuji, užily jsme si to s dcerkou moc a moc, právě jsem dorazila a až mě mrzí, že už to máme za sebou...
@elamaslakova děkujiiiii !!!!

1katuska73
24. aug 2013

@mysiatkoo jej ta je super.

evala777
24. aug 2013

toho týždňa iba jedna... 😉

reruna
24. aug 2013

@evala777 prosím tě, co to máš za abecedu?

1katuska73
24. aug 2013

dakujem za pochvali.

evala777
24. aug 2013

@reruna je to táto abeceda, je aj malá aj čísla k tomu http://www.vsetkoprepecenie.sk/stranka/product.... 🙂

reruna
24. aug 2013

@romca05 nutelu

reruna
24. aug 2013

@evala777 díky, já mám jen abecedu, která se musí dělat přes mikrotenový sáček a je s tím hrozná piplačka, tak bych ráda zkusila něco jiného

evala777
24. aug 2013

@reruna ja som s ňou veľmi spokojná 😉

mimcak
24. aug 2013

ahojte tak som Vás konečne dočítala ,nádherne tortičky ste zas napiekli. 😵 Tak pridávam sem aj ja svoje víkendové.

pipka
24. aug 2013

@1zaza zuzi tucniacikovia su skvelííííí, uplne rozkosniiiii, takze nemaj obavy...tí sa museli pacit 100% -ne, ukladaaam 😵 😵 😵
a ta pila...mas moj obdiv, co ti poviem 😉 ja by som taku nedala ani kebyze sa poskladam 😝 😀

zuul
24. aug 2013

dievcata krasne ste popridavali.

tu su moje.

ta babatkova s tymi zvieratkami to je moja najhorsia torta :( co vsetko chcela na to nasr....

larah
24. aug 2013

@vlada111 vdaka za nápad, Vladi tá tvoja čokoládová plnka má u všetkých veľký uspech

sisix
24. aug 2013

@jakelina musím tě tu veřejně pochválit za citrónovou marmeládu. Syn nechce nic než chleba či rohlík s citrónovou marmeládou. 😀 no a já si s ní pomazala jablkovou buchtu a dala šlehačku a mňááááám. Díky moc za inspiraci i receptík co si sem dala. 😉

vlada111
24. aug 2013

@larah tak to sa teším, podľa mňa ju treba len vyskúšať a už od nej neodídeš 😀

lawli
24. aug 2013

Minitortička pre nášho Filipka 😵 a Sunquick tortička ,len tak ku kávičke 🙂

jakelina
24. aug 2013

@sisix to je super, že vám chutná. Já ji dělám fakt hodně a spousta lidí se mě ptá, co to bylo, že je výborná v dortu, dodá takovou tu kyselost.

vlada111
24. aug 2013

@lawli Sunquickovú milujem, tá tvoja vyzerá super

lawli
24. aug 2013

@vlada111 ďakujem ,tiež ju mám rada ...a nie len ja, celá rodinka a tiež zamatovú roládu 😵 tak sme si spravili sladky víkend 😀 😀 😀

pipka
24. aug 2013

@lawli vyzera naaramne dobre 😵 mas aj recept na tu sunquickovu? 😕 😉