Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

bianca
27. jan 2011

zeny kto robi falosny zo suseneho mlieka poradte.Mozem pomiesat plnotucne s odtucnenym 50:50? Omylom mam doma jeden balik odtucneneho a normalne ja pouzivam plnotucne koli lepsej cene

maca77
27. jan 2011

ani u nás v Kidli to kakao už dlhšie nemajú...takže kupujum kauflanďacke

@anibas spomínala si tu pred pár dňami postup na plnenie torty, že "sirup rumový rozriedený šťavou" ... akú šťavu si mala na mysli? ďakujem 😉

@alionuska tak som zvedavá ako ja chytím hmotu, že čo z toho vznikne 😀 😀 lebo ja pipi, dosť že vymýšľajú zákazníci, ešte aj ja si vymyslím niečo nové 😅 ale môžem za to. keď sa mi to páči? 😅

maca77
27. jan 2011

@bianca ja keď som robila mliečny marcipan, tak som dávala aký som mala doma a hockedy to bolo pomiešané v rôznom pomere 😉

bianca
27. jan 2011

@maca77 prave som nasla na TOM novy recept na marcos s odt.mlieka a cery.Netusim ako by chutil ale je rozhodne lacnejsi ako to co robim ja tak urcite oskusam

anibas
27. jan 2011

@maca77 ked dávam kompotove ovicie do torty - jahody, mandarinky - tak priliejm sirup+ prevarenú vodu - ochutnám a polievam tortu - používam dávkovač na atb. resp. nutrilon resp. panadol 😉

zlatat
27. jan 2011

ahojte, nestíham čítať, tak len chválim tortičky. Všetky sú prekrásne.

Ja práve robím karamelový krém do zajtrajšej torty - no nalákala som sa na jeden recept na karamelový so šľahačkou a moc sa mi nepáči - je málo karamelový 😢 Tak tam skúsim ešte pridať uvarené Salko - dúfam, že to tým nepokazím. Taká som na seba nahnevaná - furt vymýšľam namiesto toho, aby som sa držala svojho osvedčeného receptu 😒

bianca
27. jan 2011

@zlatat moja nesmutni.Chybamy sa clovek ucii nie?Ja som tiez skusala plno plno ale klasika salko nanho nema nic aspon podla mna

dm1
27. jan 2011

@zlatat to fakt? ved baby ho tu minule chvalili ze je prave este viac karamelkovy! a mala si dobre upaleny ten cukor na karamel? ja som ho este nerobila len sa nan chystam tiez robim zo salka

zlatat
27. jan 2011

@dm1 môže byť, že som ho slabo upálila - ale bol dosť hnedý, bála som sa, že keď ho budem ešte viac zahrievať, tak bude horký

zlatat
27. jan 2011

@bianca aj mne ten salkový viac chutí - už som ho tam pridala, akurát, že som si krím pekne predražila -no čo už, moja chyba.

Ale sa teším - mám asi na budúci týždeň zákazku na Mqueena - vraj má byť väčší, lebo bude pre dvoch chlapcov .... juchúúú. Ešte som ho nerobila, dúfam, že sa mi na 1.krát vydarí 🙂 🙂

sofi07
27. jan 2011

@alionuska teda ali, to nema chybu, ty si sochar!!!! klobuk dole!perfektne.ma zaujima, kdei si ju mala ulozenu, predpokladam, ze do chladnicky ti nevosla. idem robit knihu s jedlou oblatkou, ktoru do chladnicky nedam, nevojde mi tam, spajzu nemam. v sobotu vecer ju budem zdobit a v nedelu rano ju beriem na oslavu. ale netusim, kde ju dam na noc.nevies mi poradit, prosim ta?

bianca
27. jan 2011

@sofi07 obatovat jednu izbu kde zavres dvere,zadebnis a nechas otvorene okno

mrka2
27. jan 2011

@bianca ja robim mliecny a vzdy robim pol na pol. 🙂

ellise
27. jan 2011

@bianca mockrát děkuji, je to přesně ten, co jsem chtěla 🙂

mrka2
27. jan 2011

@zlatat ja som minule robila z upaleneho cukru karamel a bol super, praveze viac karamelovy ako salkovy... 😕 ale ja som zalievala mliekom,lebo som nemala doma smotanu 😝 😀 ale bol super! tak som prekvapena... 😅

zuziq
27. jan 2011

@mrka2 mozes pls napisat ako presne si robila ten karamelovy krem? dakujem 😉

lussy23
27. jan 2011

@alionuska @henikav - nadhera baby, ste veľmi šikovné

luciamk
27. jan 2011

Ahojte babule, ani som netušila, že je takáto téma na koníkovi :o)) Môj malý bude oslavovať 1. narodky a ja som si vymyslela, že mu sama spravím tortu... chcem sa Vás skúsených spýtať, či niekde dostať farebný marcipán, ale nemyslím tie klasické šulky (žltá, červená, modrá... ) ale nejaké krajšie farby, pastelové... chcela by som mu tortu ozdobiť farebnými hviezdičkami. Alebo si biely marcipán farbíte samé.. prosím poraďte 😖

mrka2
27. jan 2011

@zuziq no ja som si to len tak od oka, nic som vobec nevazila ani nemerala... takze neviem ti dat presne tie instrukcie 😒 tak ale nasypala som si na panvicu ( ked mas taku neprilnavu - ja mam tu Tefalku) cukor podla oka, no a pomaly som zohrievala... musis stale miesat, az kym sa ti cukor nerozpusti... dost dlho to trvalo... no a potom som pomalicky zalievala tym mliekom (ale so smotanou je to isto lepsie), tiez len tak od oka,kolko mi prijalo,aby to nebolo velmi riedke a odstavila som... nechat vychladnut a zaslahat maslo. podla toho,kolko mas karamelu a ake to je sladke,tak podla toho som dala maslo. ja som dala jedno a pol. a bol super!!! kazdy chvalil a aj ja,co kolace a torty vobec nemusim,ale tento mi chutil! 😀 😉

alionuska
27. jan 2011

...co to tu citam o tom cukre...to keby bola pravda,tak ja asi koncim..ja kupujem po 20-30kg tyzdenne😀

alionuska
27. jan 2011

@sofi07 a predstav si,ze som ju napratala do chladnicky..do tej ,co mi podarovala moja tetka,co chcela vyhodit...taka jak skrina-no stara oštara,ale na dlzku na vnutri 55cm a torta mala 50 a podnos len tak tak.... 😀 gtakze torticka bola v chladnicke..tak ti asi neporadim,moja... 😒
@maca77 neboj,to zvladnes...🙂 Ja som si tiez pekne nalozila,dnes je stvrtok,od rana peciem este korpusy a akoze neviem,ale dnesna noc bude asi kratka...do soboty 7 tort,naplnit,a dokoncit... zajtra idu prec 4..no mam co robit😀 ..ale ja sa rada prekonavam,...len uz ma nejako boli chrbatik😀

zuziq
27. jan 2011

@mrka2 ja tiez malokedy vazim, vacsinou robim od oka 😀 len ma trosku prekvapilo len to mlieko... a to tak zhustlo z toho cukru?? alebo toho cukru bolo vela? aspon cca kolko? pol sacku, cely? 😀

mrka2
27. jan 2011

@zuziq nieeee, nie az tolko... ja neviem,okolo 200 g? Ked ja neviem... fakt to som len od oka. To keby si dala vela cukru, tak to by bolo veeelmi sladke 😝 no tak mlieko nedavaj, daj slahacku.ja som jedneho vecera mala strasnu chut na karamel,tak som sla upalit ten cukor a mali sme doma len mlieko,tak som to tam supla a bolo mnam - ale plnotucne,kedze to kupujem pre moju malu... 🙂 ale je pravda,ze som robila len taky kolac do okruhlej formy,cize len cesto a na to ten karamel. neplnila som tortu,tak ked chces viac,tak musis dat viac cukru... podla mna...

zuziq
27. jan 2011

@mrka2 oki, super, urcite skusim 😉 minule som robila plnku akoby z besamelu a dala tam karamel ale bolo to velmi slabo karamelove.. asi som ho dala malo 😕

mrka2
27. jan 2011

@zuziq no skus, dufam, ze nebudes na mna nadavat... 😀

zuziq
27. jan 2011

@mrka2 ale urcite nieee, sak skusat treba 😀

lili01
27. jan 2011

holky poraďte....je lepší máslová náplň nebo ovocná z marmelády nebo nakombinovat???? já koupila HARIBO Šmoulové Marshmallows,protože ostatní haribovky měli jen červené nebo růžové a já mám dva kluky,tak jsem musla vzít modré...holky ted nevím,jestli mám ty bonbony zahřát jak jsou nebo rozdělit na modré a bílé??? ach jo,to je hrozné,když to neznám a furt otravuju!!!! 😠 😠 😠
tak se omlovám...a děkuju

reruna
27. jan 2011

kakao castello už v Lidlu nemají, škoda, bylo bezvadné... třeba ho ještě někdy budou mít... a povážský cukr u nás nedostanu, dělám mmf z korunního

jakelina
27. jan 2011

Můžu se zeptat pekařek z čech, jaký vy používáte cukr??? Četla jsem tady, že holky ze Slovenska používají nějaký jejich osvědčený. Tak se chci zeptat jaký je dobrý tady u nás nebo je to jedno???

jakelina
27. jan 2011

@reruna ty mi čteš myšlenky, teď jsem se na to ptala a ty mi odpovídáš 😀 😀