Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

vinka
14. okt 2010

@bzucinka2 no muž mi vynadal,že po prvej som jej mala prestať piecť.A m i kázal,že ked príde mám vuiať nožík odrezať dva kila dať do alobalo odvážiť a nech sa páči.No tá robota ma nepustila k tomu. 😒 Ale mám od nej pokoj. 😀

bianca
14. okt 2010

@sofi07 dobre si jej to napisala velmi dobre.Predpokladam ze neodpise bo to je diagnoza sama o sebe

inak decka este mi daco popiste o tom polievani korpusu bo ja som to fakt nikdy nerobila.POlievam len puncovy kolac a to silnou sirupovou vodou s rumom.Na korpus by to podla mna tiez mohlo byt no vobec neviem v akom mnozstve

vinka
14. okt 2010

@bianca ani ja neviem.Ale ja som to raz jedla také poliate a bolo to fakt super.Tak som skúsila teraz poliať našu kakaovú ako bude chutiť. 😉

monkula
14. okt 2010

tak čo s tým marcipánom? Môžem ho zafarbiť aj zajtra? Keď ho spravím už dnes... 😅

bianca
14. okt 2010

@vinka juj ty tiez nepolievas?Ja teraz skusim a dufam ze sa to nerozleti

inak skusali ste niekto toto?http://www.mimibazar.sk/recept.php?id=26512

vinka
14. okt 2010

@bianca nie teraz som polievala prvý krát

vinka
14. okt 2010

@bianca nejde mi to zobraziť prečo? 😕

bianca
14. okt 2010

http://www.mimibazar.sk/recept.php?id=26512

bo som nedala medzeru medzi tym 😅

bzucinka2
14. okt 2010

sofi, dobre si jej napisala a pekne od srdca 🙂 a dakujem, dufam, ze to zajtra pride, lebo ma rovno porazi 🙂
@bianca neskusala som vyskusaj a povedz aka bola 🙂

dm1
14. okt 2010

@bianca ja som ju skusala ale dala som tam zbytok kremu co mi zostal nielen dzem. Celkom sa dalo len je to take suchsie ako sacherka ale fakt sa to tam upecie tiez som neverila

@sofi07 to mi je luto co sa ti stalo ale teiz si myslim ze to bolo v peniazoch kedze si robila vtedy vsetky 4 take a recepty boli osvedcene nie nieco nove neskusane. Ale aj ja by som z toho bola isto nestastna chapem ta. Treba to vsak co najskor hodit za hlavu

sisa.b
14. okt 2010

@sofi07 nahodou som nakukla a rovno som sa vytocila 😠 to su ludia, ktori o tom nic nevedia a chceli by za malo penazi vela muziky. takych treba poslat do kauflandu - tam budu mat za 8€ umelinovu zosusenu tortu. jednu som taku vanilkovu jedla - nik ju na oslave nedojedol. a ked si to prepocitaju, tiez maju za 8€ kilo torty... 🙄 mna tak vytocila MM sesternica, ked som jej piekla kitty - vazila 3,7kg a dala som jej ju za 13€!!! a ked si objednavala dalsiu, tak ze aby som urobila nejaku inu, lebo ta prva bola horka 🙄 tiez ludia, co nie su nikdy s nicim spokojni... pritom v torte boli dva korpusy vanilkove a jeden korpus kakaovy - davam neplnu lyzicu kakaa na cely plech a presladeny nugatovy krem, ktory chceli 😒
spoluziacke si dobre napisala! viac by som jej nepiekla
ja tiez uvazujem o tom, ze stale makam ako srob a houby z toho. tak som sa rozhodla, ze po skuskovom si uz dam tych 10€ za kilo, co beru normalne dievcata... je to vela casu, co s tortami stravim a podla mna nezaplateny cas. minuly tyzden som robila tiez styri torty, ale k nim 6 roznych druhov kremov a 20 korpusov roznych tvarov a velkosti...

mokiri
14. okt 2010

@sofi07, hlavu hore, to je ten typ nestastnikov, aj taki ziju medzi nami, inak to nebude, ty si si ista kvalitou svojej prace a za tym si stoj. Zrovna sme sa vcera bavili o tych cenach - ja by som normalne urobila podrobny ucet ako u kadernicky: suroviny korpus, suroviny kremy, potah, postavicka, energie, cena za modelaz a nech rozmysla! Ved aj od kadernika clovek vychadza o 30 € lahsi a obcas ma pocit, ze dokopy nic nove na hlave!

Co ten moj medovy rez v tej vianocnej torte? Planujem to. Skusali ste niektora? Chcem to robit. Ma to sice este cas. Este predtym budem robit tie usta, lebo budeme mat s muzom 20 vyrocie. Potiahnem na ruzovo a korpus puncovy. @evitkamalicka par stran dozadu slubila, ze da recept na puncak. Dala, ci zabudla? Dik.

A na rozvesenie: rubrika ČUDNÉ TORTY:
Dedko v posteli:
http://www.cestmamanquilafait.com/article-35749...

dm1
14. okt 2010

@sisa.b keby sa sestrenici torta nepacila a nechutila tak si u teba isto neobjedna znova!

monkula
14. okt 2010

prosím, súrne, súrne..
Čo mám prisypať do fal. marcipánu, keď sa lepí? Vodu, či mlieko, myslím sušené..

zdenallicka
14. okt 2010

@monkula Střídavě - lžíci toho, lžíci toho...

monkula
14. okt 2010

@zdenallicka ďakujem 🙂
inak sa s tou hnotou pracuje vynikajúco, len sa to ešte lepí, ako to musí vyzerať vo finálnej podobe?

zdenallicka
14. okt 2010

@monkula Já si ji, pokud ještě lehce lepí, podsypu škrobem a propracuju ho s ním..🙂

vinka
14. okt 2010

@monkula ako plastelína.Ja podsipávam solamylom a je tá hmota potom taká jemnejšia 😉

monkula
14. okt 2010

stále sa mi to lepí..
Hnota je nádherná, tvárna, ale lepivá..
Aj som rozmýšľala, že podsypem škrobom, ale najprv som sa chcela poradiť s vami, skúsenými...
polepila som si celý NTB to bude mať manžel radosť 😀

vinka
14. okt 2010

@monkula tak daj solamyl alebo gustin.Ja iba tým podsipujem. 😉

rybca
14. okt 2010

Tak dievcata, dorobila som svoje prve za peniazky, aj ked malinke, vahu tort vam ani radsej nepisem...🙂))) a neviem ako vam vychadzaju naklady, ale ako som to ratala, tak 8 E za kilo je strasne malo, to robotu nezaplati. Takze ja si radsej budem priratavat 7,5 E k nakladom pri jednoposchodovej torte, to je tak 1,5 hodiny cistej roboty, co je tiez malo, ale tak viac pytat, no neviem, zatial urcite nie.

A tu su teda tie moje vytvory:

bianca
14. okt 2010

@rybca jeeeeeeeeeeej ty uz mas tie kvietky?Nadhera

dm1
14. okt 2010

@rybca krasne! aj sa ti chcelo piplat s tou stuzkou? aj mne sa to strasne paci ale zase si hovorim ako to je ked sa to kraja ze si to ludia musia vyberat.... jednu stuzku okolo zlozis a hotovo ale takto... Ale moc sa mi to paci. A sak daj vahuuuuu. Ja som prave robila ruze ale akosi sa nedaria tak budem zajtra pokracovat. A to mam len par na tortu pre svokru co potom buduci tyzden ked robim ruzi plny kos 😝

rybca
14. okt 2010

@dm1 kupila som si na tie masle vykrajovatka, a to su male masle, len nalepene vodou..🙂 tak ta ruzova ma 1088 g a ta fialova 1265g., ale pri fialovej stupla vaha kvoli ruziam, inac bola lahsia (karamelovy korpus, fal. pariz. krem, banany) ako ta ruzova (kakaovy korpus, citronovy krem, jahody)

rybca
14. okt 2010

@bianca diky, aj mna tesia...🙂))) predtym som spekulovala rozne vykrajovat to rucne z plnych kvetov ale to sa nedalo..🙂

dm1
14. okt 2010

@rybca viem ze je to z kusov postup som videla prave preto sa mi do toho nechce 😝

rybca
14. okt 2010

@dm1 ale cak to mas len 4 kusky a je to rychlejsie ako ked to mas rucne vyrezavat, mam sadu 1-3 a neskor si asi objednam aj vacsiu sadu

dm1
14. okt 2010

@rybca sme sa nepochopili asi ja som myslela tu stuhu co si zapichavala tie kusocky po obvode nie maslicky 😉

rybca
14. okt 2010

@dm1 jaaaaaaaaaaaaaaj...🙂)))) no robila som to prvy krat, som to chcela oskusat a celkom sa dalo, je to prplacka, zo zaciatku sa mi aj strapkala ta stuha, ale potom som si to "zautomatizovala" a islo to..🙂) a zase ta torta nebola taka velka..🙂

bianca
15. okt 2010

@rybca juj tisko ti zavidim.Ja az buduci mesiac mozem objednat ale neskutocne pekne su.Zatial som ich nasla len v tom jednom obchode