Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

lamps
26. okt 2012

@simasa Silvika, maco je úplne úžastný 😅 😅 😅

nika1985
26. okt 2012

@lamps aj ja som si ich bola kupit tento tyzden dik za radu su super 😉
@pristela este mali tusim 3kusy

mamina1978
26. okt 2012

@pristela nadherna torticka a ta postavicka 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

mamina1978
26. okt 2012

@simasa ved je ako zivy 😨 😨 😨 😨 vobec neposobi detsky 😉 🙂 je fakt dokonaly 😵 😵 😵 😵 😵

lamps
26. okt 2012

@muffinka8 krásna a je jasné, že je to povonka 😅 😅 😅

pristela
26. okt 2012

@nika1985 oo , asi tam v pondelok nabehneeeem 😅 dakujem za info 😵

A holky mooooc dakujem 😵 😵 😵 za pacitka aj pismenka , ja vas prosto zbožňujem 😀 😀 😀

dajna11
26. okt 2012

tak moja Paťko a Maťko...a nejako som to neodhadla s tou červenou farbou ma to netrclo až ked dcerenka sa rehotala že je to ako odtrhnutá ruka a krv 😀 😀 😀 no sakriš fakt ale tak je to k tým tekviciam asi aj aktuálne,snád to 20 ročný chalan zoberie s nadhladom 😀 😀

dajna11
26. okt 2012

jaj foto že? 😀 😀

simasa
26. okt 2012

@lamps
@mamina1978
Dakujem, babulky! 😵

broucek2
26. okt 2012

@simasa Méďa je krásný

79zuzana
26. okt 2012

tak a je tu moja prva kniha. Vdaka @anibas a @pristela som ju nemusela dokoncit ako Pat a Mat 😀 😀 😀 Ta pani, co si ju objednavala, tak stresovala, tortu im treba az dnes o piatej, ale uz volala vcera vecer, ci ju moze pozriet, tak ako maslo som mala na okne 🙂 korpusy vsade po linke, plnka este nevyslahana v chladnicke 😀 😀 😀 tak som sa s nou dohodla, ze nech dojde rano o 11 a do pol jednej v noci som dokoncovala tu jej nestastnu tortu, len aby som tu uz rano mala cisto. Ale uz bola, pozrela, torta sa jej velmi pacila, aj mi nechala 5 evri tringelt 😉 a o piatej jej ju mozem odniest do restauracie, kde maju party 😀 😀 😀

79zuzana
26. okt 2012

@simasa tak ten maco nema chybu.... nadhera 😉

simasa
26. okt 2012

@broucek2
@79zuzana
Baby, velka vdaka!

sachmettttt
26. okt 2012

krása všetké ste moc šikovné

sachmetttt
26. okt 2012

Ahojte nepatrím tu no chcem poprosit o radu..Kde kupujete alebo ako robíte ten vrchný potah a material na vyrábanie postavičiek teda objektov?? Je skoro všetko cez formičky??Dakujem

aduskatt
26. okt 2012

@sachmetttt postavicky su robene vacsinou rucne🙂 a potah kupujeme v cukrarskych eshopoch🙂 alebo vyroba podla receptu na prvej strane tejto diskusie

sachmetttt
26. okt 2012

@aduskatt Dakujem 🙂

bambula1307
26. okt 2012

@pipka jej ja som jej dala na MK tip na teba a ajku 🙂..tak som myslela,ze ta oslovila ona 😀 ..a to takto okolo aj tak na teba padlo 😀 😀 😀

sachmetttt
26. okt 2012

@aduskatt kukam že väčšinou tie stránky už nefunguju ☹

sisix
26. okt 2012

holciny, mate nektera receptik na pravy medovnik?

aduskatt
26. okt 2012

@sachmetttt neviem, ake stranky myslis.........

vlada111
26. okt 2012

@pristela krásna, dievčatko super. Ach tie vaše farebné papiere... 😒

pristela
26. okt 2012

@vlada111 😀 😀 😀 😀 som cakala kto to spomenie 😀 😀 😀 ja viem aky by tam mal byt 😅 ale just tam chcem tento aj ked to tam cele rušíí , ale malinka ho bude mrkaaaat, mozno viac než tortičku 😝 😅

sachmetttt
26. okt 2012

@aduskatt tie na prvej stránke

aduskatt
26. okt 2012

@sisix ja mam na medovniky, ktore nemusia maknut, daju sa hned jest. Chces?

aduskatt
26. okt 2012

@sachmetttt ved tam priamo na tej stranke je recept napisany, v spodnej casti

sachmetttt
26. okt 2012

@aduskatt ahááá blik blik a ešte pre istotu podskočím sedím si na vedení..

pralinka25
26. okt 2012

dievcata je skoro naplnit tortu pribinacikovym s jahodami a pariskym kremom s bananmi vo stvrtok ked oslava je v sobotu? lebo povodne by si mali tie dve torty zobrat v piatok vecer a to uz ich piatok musim potiahnut a ozdobit. alebo ich mam presvedcit ze nech pridu az v sobotu (aj ked mne ten piatok vyhovuje na zbavenie sa tych tort viac)

sisix
26. okt 2012

@aduskatt jasne pisni hodna

aduskatt
26. okt 2012

@pralinka25 je to v pohode🙂