Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

saminka
16. okt 2012

dobry vecer holky tak jsem dnes poprve zkousela ten red velvet , udelala jsem mini dortiky, no zajimave to chutna, ale ze by me to nejak silene osilnilo to se rict neda....ale asi se to musi ulezet 😉 tady na ukazku 😵 jsem zvedava jestli se ty kyticky do rana neroztopi, jsou z WI , zkousela jsem poprve 😀

jaja555
16. okt 2012

@aduskatt ďakujééééééééééééééééééém

aduskatt
16. okt 2012

vyhlasujem na sobotu hromadne pecenie chleba, nech nam prevonia republiky🙂))

rough
16. okt 2012

@lawli dikes, tak som si aj dobre tipla, ze budu dva🙂 heh, uz je polka velkeho plechu fuc🙂

lawli
16. okt 2012

@maya30 myslíš to úplne dole ? ...to si vyrežem vždy dlhšie to čelo ,tu dolnu časť vyvaľkám natenšie a podohnem dohora ,pri sušení si podložím krabičku s ťahacími servítkami ,aby sa mi to tak vytuhlo...robím to ako poistku ,aby to čelo nepadlo od torty...áno podsúvam to pod tortu...vymyslela som si to po tom ,ako mi raz jedena pani zakazníčka nahla tortu a to čelo sa trocha pohlo ,našťastie bolo dobre prilepené ,tak to ustalo...no nikdy nevieš 😀

lawli
16. okt 2012

@rough ...takže chutí ? 🙂

dadka212
16. okt 2012

@pristela
@dm1 dakujem moc moc kočky 😵 😵 Dani nenapadlo ma, že si v práci 😅

lawli
16. okt 2012
dm1
16. okt 2012

@dadka212 no veru ale pssst aby ma neblokli 😀

dadka212
16. okt 2012

@dm1 😀 😉

nika1985
16. okt 2012

@lawli skopirovala som to medzi fotopostupy dufam,ze nevadi. 😉

lawli
16. okt 2012

@nika1985 nevadí 😉 ...budem len rada ak to niekomu pomôže.... 🙂

zz134
16. okt 2012

@mizulienka prosim ta narazila som na Tvoju krstinovu torticku. Ako sa viazu tie maslicky co mas na nej pls? dakujem

nika1985
16. okt 2012

baby mate niektora torticky aj na torty snov lebo ja som to skusala a nejako mi to nejde pridat nechcem si robit stranku dost ludi odomna pyta foto a ked poviem ze to mam na fb ze oni tam nechodia preto som to chcela supnut sem a nic

wera.g
16. okt 2012

krásny večer vám prajem babulky 😉 prosím prosím.. nemáte nejaký nápad akú tortu pre zdravotnú sestru k 27 narodeninám od chlapa? predstava je, že ona ho zachraňuje - je to len jeho kamoška, ale že sestra zachraňuje chlapa.. a ja fakt že netuším čo ☹((( Ďakujem za každý nápad !

dm1
16. okt 2012

@ajka82 prosim ta keby si nahodou bola u vas u cinana pozrela by si mi prosim ta tie mimivypichovace na anglicku krajku? a tiez toto keby mali okolo 3 eur. Nesuri mi to stacilo by az keby si isla neikedy do nasich koncin 😵

aduskatt
16. okt 2012

@nika1985 ja mam

dm1
16. okt 2012
mariann2
16. okt 2012

@nika1985 možno máš tie fotky veľké, preto ti nejdú pridať na tortysnov
@wera.g ja som robila dve torty pre zdrav. sestru kuk http://kkweb.sk/~torty/photo/photo_one.php?name... http://kkweb.sk/~torty/photo/photo_one.php?name...

pipka
16. okt 2012

@aduskatt voniii az sem 😎 aj ja si plosiiiim receptiiiiiiik 😅 😵 😵

nika1985
16. okt 2012

@mariann2 tak toskusim este orezat a zmensit nejako cez vikend ale ak to nepojde kaslem nato vidis to ma nenapadlo ze velke dik

anibas
16. okt 2012

Baby - veľké ĎAKUJEM !!!!! 😵 😵 😵 😵 😵 😵 Dúfam, že ten balíček budú vypichovače alternatíva 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ale velvet 1,4 by nezaškodil 😝

dagmarmustafa
16. okt 2012

Ahojte,moja v poradi 3 torta. Keby som mala cas precitat tych 3883 stran-bolo by super-beriem vsetky rady. Velka pomoc.Dakujem Vam baby 🙂

anibas
16. okt 2012

@nika1985 odošli si fotky do skicára resp. PAINT a tam si uprav na cca 50% a uvidíš 😉 😉

aduskatt
16. okt 2012

@pipka receptik na chlebíííšššššek je už v dvojke, recepty

mizulienka
16. okt 2012

@dagmarmustafa krasna torta, tie ruze si robila ty? ci mas na to silikonku, vyzeraju krasne, jedna krasna ako druha 😉

mizulienka
16. okt 2012

@zz134 tu som to rozpisovala, skus pozriet, ked ti nebude nieco jasne, napis 😉
https://www.modrykonik.cz/diskuse/spolocne-nazo...

dagmarmustafa
16. okt 2012

@mizulienka Dakujem! Ruzicky som robila sama.Pokus-omyl 🙂 Lupienky som lepila na spajdlu.Co ja viem ,mozno je aj lepsi sposob.Ale som spokojna-na 1 x.

pipka
16. okt 2012

@aduskatt ano ano ano...sak skor som pisala ako docitala 😅 😉