Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

janulabj
21. máj 2010

ahojte,to video ,ja by som taku tortu nechcela,joj,keby som mu mala odrezať napr.hlavu ☹
ja už mám korpus upečený , menší okrúhly,pre sestru k narodkám,len dumam ,jak ozdobím... 😝 hlavne jednoducho a rýchlo 😀 😀 😀

bianca
21. máj 2010

moja rec.Ja by som nedokazala rozrezat ani tortu s jedlou oplatkou na ktr.by bola fotka malej. 😅

janula ja mam tiez korpus upeceny.Uz sa chladi.Akurat sa chystam vypnut salka po 2 hodinach varenia a maslo mam vonku nech povoli.POckam az vychladne salko a idem plnit a v noci mozno zdobit

bianca
21. máj 2010

tak a zacinam nadavat.1x v zivote sa mi korpus prepadol.Otocila som ho naopak a dufam ze sa to neako vyrovna 😢

zuzanka1983
21. máj 2010

aj moja mamina velmi rada pečie skúste sa inšpirovať.
http://www.svadobnetorty.weblahko.sk/Krstinove_...

bianca
21. máj 2010

zuzka no spadla mi sanka.Hlavne pri svadobnych.Mamina je odbornicka

zuzanka1983
21. máj 2010

Mamina je samoučeň a velmi ju to baví.

vinka
21. máj 2010

Zuzanka a to som chcela napísať,že moja torta v albume.Až sa hambím ked vidím torty tvojej maminy.No koniec paráda

martinex
21. máj 2010

dakujem dievcata 🙂

anibas ano,je to K2 😉

a ta torta v podobe toho baba,no ja neviem...mala som z toho zmiesane pocity,pride mi to "divne" 😕

zuzanka mamina je veeelkmi sikovna,torty su naaadherne,nemam slov 🙂

zuzanka1983
21. máj 2010

Ďakujem.

lelou
21. máj 2010

ahojky sikulky 🙂
zase otravuju, podite mi jak se dela telova barva? dam tam trosku cervene a doladim to kakaem?
a taky mam takovou primitivni otazecku: proc se dava do prs ta lahvicka? jakze cucej chlapce? 😀

lelou
21. máj 2010

jj dneska jsem delala kitty a poprve jsem si sama pekla korpus, vysledek vam hodim zitra az budu mit doma to me nejstarsi dite, pac takovou praci s pc nezvladam 😅

saskarisko
21. máj 2010

Ahojte,
potrebovala by som pomoc. ked idem robit s k2, tak ju treba nejako ohriat v mikrovlnke ? doteraz som ju mala v chladnicke, a je to riadna stuchlina. dakujem

saskarisko
21. máj 2010

ze stuchlina, stuhlina ako stuhnuta som myslela 😀

dm1
21. máj 2010

akoze to video krasna praca ale ako moze niekdo nieco take zjest??????

vinka
21. máj 2010

Lelou neviem presne lebo ja mám telovú gelovku ale čítala som,že sa oranžová mieša s kakaom.Ale v malých dávkach.Ved urob černošku 😀 😀 A tá lahvička alebo sa dáva aj kindervajce je nato,že si cucne a pôjde mu hruškovica alebo iná chutná tekutina 😀 😀 😀 Ale záleži komu robíš.Ja som to ešte nedala.Teraz čo som robila to bolo pre 18 ročného tak cici mu stačia nieto ešte pálené 😀 😀

vinka
21. máj 2010

Dm a cici a penis môže niekto jesť? 😀 😀 😀

lelou
21. máj 2010

ha ta cernoska je dory napad 😀 , kdyz se mi nepodari udelat telovou, tak ji udelam cernou 😀 , je to pro postarsiho kamarada, tak mu tam tu lahvinku asi pridam 😀 a to brcko se nijak neschovava, nechava se lehce trcet ven?

lelou
21. máj 2010

ja myslim, ze nekdo se do cici a penisu rad zakousne 😀 😀 😀

vinka
21. máj 2010

Lelou ja osobne by som dala len po bradavku a ostatok ostrihla.nech to nepretrča.Videla som aj ked slamka pretrčala ale nepáčilo sa mi to.Takže to je už na tebe

vinka
21. máj 2010

Ale neviem čo používaš.Ak MMF ževraj sa používajú tie žlto ružové a už len kakao pridáš alebo nič. 😉

lelou
21. máj 2010

ja delam jen z mlecneho marcipanu

lelou
21. máj 2010

my ho totiz milujem, hlavne deti, vsechny zbytky mi vzdycky sni 😀

lelou
21. máj 2010

a kdyz to delam pro nas tak ho tam musi byt hodne 😀

vinka
21. máj 2010

Tak skús to miešanie farieb. 😉

lelou
21. máj 2010

zatim delam jen tmavy korpus a tezky parizsky ktem a marcipan, to jsem se naucila pac mi to chutna, teda ten pariz hlavne 😅

lelou
21. máj 2010

jj zkusim a mam to delat na srdcovy zaklad? asi to je nejednoduhsi, ze?

lelou
21. máj 2010

a ty prsa vykrajet kolecka a nebo upect v misce?

lelou
21. máj 2010

a jste teda netusim, jak udelam tu podprdu asi to prevalcuju prez nejakou hackovanou decku

vinka
21. máj 2010

Lelou piecť srdce a prsia ja robím z punčoviny.Vytvarujem a je to hotové 😉 A podprdu môžeš.Ale aj ked len kvietky dáš na podprdu bude dobre 😉

bianca
21. máj 2010

bry vecer.Tak decka mne sa vobec nedari.Korpus prepadnuty a pri miesani kremu nam vypli elektrinu .... 😔 krk mam seknuty tak len tak prezivam.Som zvedava ako to nakoniec dopadne.Kvety nedoschli tak dufam ze sa neroztecu