Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

akzuzs
18. aug 2014

Čaute potrebujem poradiť toto je pivoňka? Máte tu niektorá na ňu postup, idem si pokukať na MK fotopstupy ale pre istotu idem pootravovať aj Vás

jachin
18. aug 2014

@akzuzs takýto kvet som videla vo fotopostupoch na stránke torty od mamy...

ikula2
18. aug 2014

@sikag krasne torticky, prosim ta s kvietkom z jednej strany zeleny a ruzovy je aka velka a na kolko krat plnena.... velmi sa mi paci 😵

ikula2
18. aug 2014

@mimcak ja mam tuto formicku a myslim ze by mohla byt 🙂 je to ale viac zdobeny vzor a ty si ho mozes natocit ako chces a je aj pravy aj lavy http://www.vsetkoprepecenie.sk/stranka/product....
a z tejto rady willton je este aj dalsia ale to je taka jednoduchsia pozri aj ine

grasie
18. aug 2014

@jakelina ďakujeeem 🙂

sikag
18. aug 2014

@ikula2 dakujem 🙂 to bola mala torta - vrch 10 plneny raz a spodok 16 plneny na 3x ale na hrubsie lebo som potrebovala vysku 13+ . plnila som s mascarpone takze to nebol problem ze vela plnky 🙂

muffinka8
18. aug 2014

@mimcak 😀 😀 a ja len bielka šľahám balónovou metlou a potom už všetko K metlou 😕 😕 aj plnky všetky len K čkom.

mimcak
18. aug 2014

@ikula2 Ďakujem. Vidíš tu modrú mám aj ja to ma ani nenapadlo. Hned idem pozrieť. 😉

mimcak
18. aug 2014

@muffinka8 no vidíš. Tak ja som mala 3 minulý týždeň jednu dnes a vyšli všetky korpusy super. Tak ja to pripisujem tomu. Dúfam,že už bude počúvať. 🙂

muffinka8
18. aug 2014

Netradične torta na pondelok a zajtra ešte jedna.

muffinka8
18. aug 2014

@mimcak hej, asi treba vhodne skombinovať aj metlu aj rýchlosť aj robot.

mrka2
18. aug 2014

@muffinka8 tá je krááásna 😵

muffinka8
18. aug 2014

@mrka2 ďakujem 🙂

jakelina
18. aug 2014

@muffinka8 moc hezký dort, už jsem obdivovala na FB

daniela09
18. aug 2014

moje za posledné týždne

elly111
18. aug 2014

Žienky, mamuľky máte môj obdiv, všetky čo sa venujete tortičkám 😵
Prosím Vás neviete mi poradiť niekoho kto by dokázal na piatok vyrobiť tortičku nejakú ľahkú tvarohovú, pribináčik, banánovú alebo nejakú ovocnú, Most pri BA a okolie, Bratislava, ďakujem a želám veľa krásnych dielok

evicaka
18. aug 2014

@grasie perfektnáá 🙂

akapulko
18. aug 2014

@mimcak prosim ta ty si tu raz spominala ze kde sa da objednat smartflex za nejakych 33eciek a ze pri nakupe nad 50neplatis postovne?ci tak nejak??
😒

mrka2
18. aug 2014

@akapulko ja som akurat dnes objednavala... tak ti dam link http://www.doven.sk/eshop/product.php?fback=Y&r...

lucianak
18. aug 2014

Ahojte, nemáte nejaké tipy na tortu pre môjho svokra na meniny? On je taký kutil, ale takú s náradím som mu už robila... vôbec nemám nápad žiadny. Ešte strašne veľa rozpráva 😀

muffinka8
18. aug 2014

@jakelina dakujem Majka ☺

akzuzs
18. aug 2014

@jachin jéééééééééj to je presne ono jéééééééééééj Ďakujem cmuk cmuk cmuk

akapulko
18. aug 2014

@mrka2 daaakovala 😵 😵 😵 😵

mimcak
18. aug 2014

@akapulko a už vidím,že máš. ano je to ono pri nákupe nad 50eur ak pošleš peniažky na učet tak zdarma ak na dobierku tak myslím 1,40

mimcak
18. aug 2014

baby neviete poradiť ako na tie kvietky čo som tu dávala dnes tu svadobnú? Ja vôbec neviem či su to vôbec z hmoty, alebo žive na tej torte,myslím to zelenkavé.

muffinka8
19. aug 2014

@mimcak pozri tu : https://www.facebook.com/PetalsweetCakes?ref=ts... tu majú okolo kvetov kadečo zelené, bude lepšie vidno na tých fotkách.

grasie
19. aug 2014

@evicaka ďakujem krásne 🙂

zuzu188
19. aug 2014

Baby,prosim poradte..ake ovocie dat do torty s cokoladvym kremom?..nechcu maliny,jahody,cernice