Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

sikag
8. mar 2015

@mysiatkoo jeeeej ty si piekla 🙂 krasne 🙂

sikag
8. mar 2015

@maya30 woooow maji, krasne su vsetky! a take plne vselijakych modelovaciek. ta obdivujem!!! a to srdiecko je uuuuplne bombove!!!

haannka
8. mar 2015

Ahojte. Moja druha princezna po Arielke...ja neviem vase su take mile v tvari ☹

jakelina
8. mar 2015

Ahoj holky, moc zdravím. Poslední dobou jenom sleduji a obdivuji dortíky. Vůbec nepeču, jeden dort pro mého syna k narozeninám a jeden starší ovocný a pohárky s malinami. Jak jsem sklidila věci na dorty, tak ani nemůžu najít svoji černou látku co na ní fotím. 😀 😀
Jste tu pořád větší a větší šikulky. 😉

Těm co slaví, přeji krásné MDŽ. 😉

pipka
8. mar 2015

@sasettka no teeeda, paraaada 😵 a ja som sa na tu lentilkovu taaak tesila 😀

pipka
8. mar 2015

@maya30 odpadla sooooom zas a znova 😕 😵 😵 😵

jenie123
8. mar 2015

@sikag nevadí.. Ja som na tom podobne.. I ked mm je zdravy, ale obe deti mám choré a ten najmenší chúďatko milión krát v noci hore, takze som nič nestíhala.. Tak som rada, ze je nedeľa a ja už mám všetko odovzdane a popíjam kávičku s nohami na stole.. 🙂🙂 ale ak by si mala čas, tak mi kľudne pošli.. Vyskúšam aj tvoj.. 🙂

maya30
8. mar 2015

@lamps @florentina @evicaka @sasettka @sikag @pipka
baby ste uzasne, velmi pekne vam dakujem, ani neviete akou motivaciou su pre mna vase slova 😵 😵 😵
z toho patchworkoveho srdiecka som vytesena aj ja, je to take neopozerane zadanie, kludne sa inspirujte 😉 Saska, ta torta je este z januara, ale nemozme to uverejnit pokial nevyjde casopis, uz som aj zabudla ze som ju robila 😅 to bola torta pre nas, a vnutri je marlenkova, tieto netreba nejak extra vystuzovat...

jenie123
8. mar 2015

@adrika202 úžasne.. Teda klobúk dole.. 🙂🙂 Dina si požičiavam.. 🙂🙂
@elamaslakova ďakujem, vyskúšam.. 🙂
@maya30 neskutočne a ta srdieckova je ze waaaaau.. 🙂

pipka
8. mar 2015

@lamps a ty kde mas fotku??? 😕 😕

jenie123
8. mar 2015

Kocky, tak pridávam svoje tohtotyzdnovky.. 🙂 minitorticky k MDŽ som už ani nefotila..

evala777
8. mar 2015

ahojte, pridávam svoju víkendovú robotu, krtko bola požiadavka bez poťahu a čo najvernejšie urobiť krtinec 🙂

michaela3011
8. mar 2015

zdravim sikovnice 🙂 pridavam moju jednu vcerajsiu rychlovecku 😀 ani som ju nepotahovala, pretoze som nemala chut zarabat mmf 😅 tak isla takto skromne do kokosu, esteze som daky mala doma 😝 torta je pre tridsat rocneho, tak myslim, ze takto to vyzera realnejsie ako futbalovy travnik, kedze logo je futbaloveho klubu 😀 plus pridavam porsche cokoladky, ktore som robila cez tyzden a zaroven vsetky zozrala 😅 😀 povodne mali byt pre priatela 😀 no hold, mal smolu 😝 😀
majte krasny den 🙂

svetlo55
8. mar 2015

Dnešná 🙂

michaela3011
8. mar 2015

ha!!! tu su 😀 foto mala vyse 10MB 😅 nechcelo ju nahrat 😀

elamaslakova
8. mar 2015

Peknú sviatočnú nedeľu vám prajem dievčence , chcela som už dávno vyskúšať sacherovu tortu tak som ju dnes urobila a hneď radšej dve ,ale každá je iný recept , potom ám vedieť , ktorá bola lepšia. Plnená horúcim marhuľovým džemom, poliata ganache a biela čokoláda na ozdobu

pukica
8. mar 2015

@nika1985
@blancagon dakujeeeem za pomoc 😉

zanett18
8. mar 2015

Ahojte babizne, ako vždy, zase krááásne výtvory 🙂 pridávam moje víkendové...

evicaka
8. mar 2015

Krásnu nedeľu želám všetkým žienkam 🙂 pridávam svoje víkendové...

nika1985
8. mar 2015

Ahojte pridavam aj ja moju vikendovku. a ideme konecne von hura slniecko

lamps
8. mar 2015

@pipka som sa tak rozhodla, že mi ju tu netreba 😀 😀 😀 😀 😀 takto som aspoň v utajení 😀

sikag
8. mar 2015

a este 2 odo mna 🙂
kocky neskutocne vytvory tento tyzden! super

evicaka
8. mar 2015

@sikag nádherné...

stakol77
8. mar 2015

@lamps ďakujem, ved to by ma ani nenapadlo, že papier 🙂 super, budem skúšať 🙂

zuzka7512
8. mar 2015

tortička pre moju maminu...obkukaná od @maya30

janka_k
8. mar 2015

@michaela3011 v BA najlacnejsie si vies aj vyzdvihnut, vedro za 33.30e pozri tu www.florentinka.sk

maya30
8. mar 2015

@pipka ja som raz mala poziadavku na taku tortu kde mali byt lentilky v strede torty a po rozkrojeni sa mali akoze vysypat von 😝 ty staby lentilkovy odbornik nevies nahodou ako to urobit, hm ? 🙂

sasettka
8. mar 2015

@maya30 jaj taktoooooooooo, uz chapem 🙂 ale mozem sa stavit, ze nejake tie torty, co su teraz v casopise, som videla ovela skor, tak baby asi nedodrzali zmluvu 😝 🙂

sasettka
8. mar 2015

@maya30 hehe, ja som im to navrhovala, ale nepreslo, ze stacia lentilky hore na torte 🙂 normalne by som v jednom plate vyrezala kruh, cele to ocokoladovala, dala lentilky a dokoncila tortu 🙂 nieco na tento styl... idem tak robit dakedy teraz v marci, ale s gumenymi macikmi 🙂

cat
8. mar 2015

Ahojte, tak ja dnes takto..celý deň v kuchyni 😎