Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

evicaka
6. sep 2015

ahojte,pridávam svoje z tohto aj minulého týždňa a idem páčitkovať... vidím, že je tu toho zas požehnane 🙂 mimoňa som okopčila, ale môj sa s orginálom nedá porovnať ☹

jenie123
6. sep 2015

Ahojte kocky.. Už som tu dlho nebola.. Ale tie umelecké diela čo ste popridavali.. Ze waaaaaauuuuuuu.. 🙂🙂🙂
@pristela klobúk dole, su neskutočná.. Všetky su úžasne.. 🙂

evicaka
6. sep 2015

@evicaka .. tu sú

jenie123
6. sep 2015

@adrika202 uzasnaaaa.. Ze 22kg, to by som veru nedala.. Si mala nejakú pomocnú silu na nosenie? Je mi ľúto, ze končíš s pečením.. Velmi rada som sa pozerala na tvoje dielka.. :(

jenie123
6. sep 2015

@evicaka krásne, ta posledná je uzasnaaaaa 🙂🙂

jenie123
6. sep 2015

Pridám Vam pár mojich, je ich viacej, kedže som už dlho neprispela.. :(:( tak sa nehnevajte za tapetku 🙂🙂🙂

evicaka
6. sep 2015

@jenie123 nádhera.....prosím ťa, mám v blízkej dobe robiť tiež tú čokoládovo-bielu... ako si postupovala, ak môžeš budem vďačná za rady 🙂

jenie123
6. sep 2015

@evicaka ďakujem 🙂🙂 ja som ju robila už druhý krát, neviem ci je to správny postup, ale ja som to robila takto: fotky su este z minulého roka 🙂

elamaslakova
6. sep 2015

@stellamaris tak to si veru nevšimli ani oni a ani ja , no katastrofa ,mňa porazí 😒

evicaka
6. sep 2015

@jenie123 ďakujem krááásne, veľmi si mi pomohla... taaak sa mi nechcelo nad tým premýšľať 🙂

stellamaris
6. sep 2015

@elamaslakova mne sa to stalo minule,v mene som otocila jedno L ale nikto si to nevsimol,nastastie 😕

stellamaris
6. sep 2015

@elamaslakova ja som robila minonkovu tortu a v meine obratene L

jenie123
6. sep 2015

@evicaka super, to som rada.. 🙂🙂

elamaslakova
6. sep 2015

@evicaka Prekrásne všetky
@jenie123 Nádherné tortičky

@stellamaris stáva sa to , no čo už , človek je tvor omylný

sticker
6. sep 2015

@jenie123 Krásne tortičky 😵

alexslovakia
6. sep 2015

Babulky ste sikulky

jenie123
6. sep 2015

@sticker @elamaslakova ďakujem baby.. Ste zlate ;)

vlasta80
6. sep 2015

@dzejnus ja som videla fotopostup na torty od mamy, kde do chirurgickej rukavice natlacila hmotu ,podlozila ako chcela,nechala vytvrdnut a odstranila rukavicu

dzejnus
6. sep 2015

@vlasta80 to je zaujimave 😉 dakujem

mirka100911
7. sep 2015

Ahojte babule... Idem si zasa po radu... Idem na vikend robit jednu svadobku. Chcela by som ju peknu perletovu (jemna kremovo perletova) Moj plan je, urobit Kremovy potah, postriekat Perletovym sprejom (len sa neviem rozhodnut, ci tmavsi potah a postriekam bielou perletou, alebo zozeniem nejaky sprej len priesvitny) . No a problem je, ze na to chcem robit stencils (este som nerobila) Nezide mi ten sprej ked tam capnem stencils foliu??? Dakujem za rady!!!

A okrem ineho, kedze som uz dlho neprispievala, davam tu mensiu tapetku mojej tvorby. Na vas sa nechytam, ale aj to mozno raz bude... :D

mirka100911
7. sep 2015
sikag
7. sep 2015

@pristela ach jaj, teba uz dame zo skupiny prec, lebo mimozemstania su v inej kategorii 😀 😀 😀 😀 ja si stale myslim ze uz si dala svoj mnozstevny top a neeeee 😀 😀 😀 😀 prekrasne vsetky a som vdacna za zazrak a like gombiky na FB 😉

sikag
7. sep 2015

@evicaka uuuzasna ta levandulova 🙂

pristela
7. sep 2015

@sikag heh, ze to prave mne pises, sa stale snazim len dobehnut baby tu a este stale som dalako 😀 😀 😀 😀 😀 ono , zistila som ze mnozstvo mi ani tak nerobi problem, ale chladnicky,keby ich mam viac 😵 😵 😵 😀 😀 😀 tak sa do jednej zavriem na dva tyzdne 😀 😀 😀 ale ne , toto bola sialena vynimka, ktoru uz isto nezopakujem bo to bolo na nervy 🙄 uz len tento vik, ale v nom problem ani nie mnozstvo ale tie chladnicky, dve je malo ☹ no a este buduci vik a zas spomalim 😵 😵 😵

mayka
7. sep 2015

caute proficky 😉 , som tu nebola asi 100 rokov.
Idem po radu. mate niektora skusenost s formou na tortu 3D od wilton ? Idem piect synovi tortu a nasla som formu autickovu. mam ku kupit ci je to blbost? 😀 A ked ju budem zdobit tak je lepsi maslovy krem alebo moze byt napr aj parizsky krem? http://www.cukrarskyraj.sk/forma-auto-3d-d1444.htm
Dakujem vam.

mayka
7. sep 2015

@jenie123 ta hlava kona je supeeer.

antenka1
7. sep 2015

dievcata pridavaj aj ja co som robila aspon pre synovca a pre mojho maleho. teda maleho - velkeho skolaka 🙂
Dva dni som ho prehovarala aby nechcel sach... ale ani za ten svet. A tak straaasne sa mi do toho nechcelo. ale co clovek neurobi pre svoje dieta 😀
Aj ked som mala zakaz piect toto som mala odobrene 😀 😀 😀

meo
7. sep 2015

Přidávám pár skromných výtvorů v poslední době. Na většinu z vás nemám, ale snaha se cení, ne? 😀
Samé princezny - do té druhé mi dcera párkrát dloubla, takže to podle toho vypadá

evicaka
7. sep 2015

@sikag vďaka Silvi 🙂

jenie123
7. sep 2015

@mayka ďakujem