Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

chvapilu
25. apr 2015

ahoj dnešní 6kg podle filmu Tardis doctor Who pěkný den

pristela
25. apr 2015

Holky pridavam aj ja, ta krvavnica bola cela podla foto, a tie dve dalsie som uz podobne robila, ziadne modelovacky/ este ze vymysleli jedle oplatky 😀 😀 😀 / , nic casovo narocne, mi normalne aj malo bolo nejak 🙄
este peciem najmensiemu zas a znova mrkvovy kolac bo treba vyuzit ked dobrovolne pyta zeleninu 😀 😀 a to tu uz škemra dva dni on 😅

pristela
25. apr 2015

@chvapilu nemas foto ako si tam davala ta svetielko? som zvedava 😅 😅 😅 vypada to uzasne, teda cela torta , myslim

blahowoman
25. apr 2015

A moja dnesna, cicusky s parížskym krémom.

lubkavargova1
25. apr 2015

Mile zienky, klobuk dole pred vami. Ste uzasne a obdivujem Vas. Ja som minuly tyzden spravila moju prvu takuto potahovanu tortu. Doapdla katastrofalne 😀 😀 😀 😀 ale aspon kazdemu chutila a hlavne mojmu sefovy. Sice ten zle vsetko mozne-nemozne...a aj ked som velmi velky amater 😀

nika266
25. apr 2015

Dievčata poradte je tato hmota dobra na potahovanie Rainbow Paste hmota- čierna

nika266
25. apr 2015

Alebo tato FunCakes hmota 250 g - čierna

chvapilu
25. apr 2015

@pristela děkuji je to z tesca světélko na obojek bliká červeně a modře,sundala jsem karabinu a zapíchla,zapíná se jen pootočením,foto není originál jen pro představu

pristela
25. apr 2015

@chvapilu ooohaaa, dobree, vidis stale vravim , ze som zaciatocnik 😀 😀 😀

adrika202
25. apr 2015

ahojte dievčatá ,tak pridávam svoje ..katastrofalny týžden 5 z piatich tort pre chlapov ,este aj detská pre chlapca a teda mimon podla predlohy a nie a nie pani presvedčit na niečo ine,je to pre dospeleho chlapa na meniny 😎 absolut ma tie torty nebavili ,nuž čo už aj také týždne musia byť 🙂 majte pekný víkend 🙂

lokalistin
25. apr 2015

No baby, som trochu nestastna, kolegina chcela tortu pre dceru, pytala som sa, co ma rada, zd Spongee Boba, ci ako sa to vola, ale ze v ziadnom pripade to nechce. A ze nic detske, lebo ona uz je velka, ziadne dieta. Tak ze nieco neutralne. Ok urobila som toto a ked som jej ju dala, tvarila sa uplne znechutene, dala peniaze a odisla. A mam zas po nalade

hrablica
25. apr 2015

Ahojte žienky, pridávam svoju dnešnú tortičku-knihu na prvé.sväté prijímanie pre chlapca. 🙂

timuss
25. apr 2015

@lokalistin kasli na nu, mala upresnit co chce, ved motivov je milion a kazdemu sa paci nieco ine..ked sa jej torta nepacila, moze si za to sama..

lokalistin
25. apr 2015

@timuss dik, ved presne o to ide, co ja mozem vediet, co sa im paci?

silvialetko
25. apr 2015

#krstinova #detske #chlapec

silvialetko
25. apr 2015

Nie je to dokonale ale pomalicky sa ucim viac a viac oproti vasim dielkam tie su ozaj krasne idem si oci vyocit co dokazete uplna bomba 😉 #detske #krstinove #chlapec

mimcak
25. apr 2015

Ahojky.Tak pridávam po vašich krásnych dielkach aj ja. Včera som ich dokončila a dnes som si konečne upratala poriadne domček a zároveň aj popri tom oddýchnuť. Je to veľa,ked všetky torty na jeden deň,ale ako super ked som mala dnes už volno a v kuchyni poriadok. Baby a konečne som aj ja zažila tú velkú radosť pri odovzdaní tortičky. Pani ma za toho Mimona vyobímala a ďakovala,že je nádherná bola pre jej synčeka na 1 rok bola som normálne v šoku.Však nič moc torta tak som to vôbec nečakala .Ale bola som z toho potom HAPPY 😵 😵 .

mimcak
25. apr 2015

@chvapilu torta super a to svetielko super na to sa musím pozrieť,možno sa niekedy zíde.

jenie123
25. apr 2015

@pristela parádne.. 🙂 tu birmovaciu si z dovolením poziciam 🙂
@adrika202 krása.. 🙂🙂 havino je zlatučky.. 🙂🙂
@mimcak uzasne.. Mimon je ozaj super a ta tenistka nemá chybu..
@lokalistin krásna tortička.. Tažko takto niekomu vyhovieť, ked nevieš co chce.. Mna by potešila aj teraz 🙂🙂

jenie123
25. apr 2015

Kocky tak pridám aj ja svoje.. Ta svadobná ma stala 10 rokov života.. teta si do bodky torticku nadiktovala.. 🙂🙂 tak dufam, ze sa podarila.. 🙂 Este jednu na zajtra..

lokalistin
25. apr 2015

@jenie123 dakujem ti, no stve ma to strasne 😠

jenie123
25. apr 2015

@lokalistin to ti verím :( aj mna by to hnevalo..

peciemslaskou
25. apr 2015

zdravím cukráročky,medzi vaše výtvory prikladám moju týždńovku

mimcak
26. apr 2015

@jenie123 Ďakujem krásne,potešila si ma a tá teniska toľko roboty na nej a mala rovné 2kg. Aj tvoje sú krásne ako vždy. Tu svadobnu si poťahovala spodné a stredné poschodie spolu.?????Vyzerá to super na foto ako keby tie dve vrchné boli vo vzduchu 🙂 Tak to tam splíva .

jenie123
26. apr 2015

@mimcak ďakujem.. Je to dole štvorec, na to išla taká konštrukcia akože aby to bolo vo vzduchu a na to išli ďalšie dve poschodia.. Pridám foto.. Mala necelých 15kg, ale mala som s ňou čo robiť..

mimcak
26. apr 2015

@jenie123 aha preto mi to nešlo do hlavy,že ako to,že to poschodie nevidno. a nevidela som v strede ani stlpy tak som myslela,že si to tak super potiahla. Ha no nič znova som o niečo múdrejšia .A to si ten stojan kúpila . Ja by som sa inak klepala,keby mi to má stáť na takých stlpoch a prenášať to.

jenie123
26. apr 2015

@mimcak ani nehovor.. 🙂🙂 ja som sa tiez bála.. V piatok ju viezli a ze ked sa náhodou jej niečo stane, dajú mi vedieť, aby som mala cas do soboty niečo popraviť.. Nevolali, ale nedalo mi to a išla som sa pozrieť na ňu do restiky.. A vydržala.. Ale ked ju niesli od nás, krvi by si sa nedorezala.. Bývame na 3 poschodí bez výťahu.. Tak si to vieš predstaviť.. nekúpila, teta si ho doniesla a je to z mikrovlnky, aspoň mi tak hovorila.. 🙂🙂

maya30
26. apr 2015

@jenie123 zaujimavy stojan, este som taky nevidela a torta vypada uzasne....kde si kupovala ? mam na august tiez prvu so stojanom a neviem sa rozhodnut...

maya30
26. apr 2015

moje z tohto tyzdna...uz sa tesim na jul, mam v plane nepiect, ani objednavky neberiem, teraz az do konca juna je toho zas kopa a moje rukyyy... Ta so spongebobom bola pre mojho mladsieho do skolky na narodeniny, na doma chcel ciernobielu s jamesom bondom, ale to som ani nefotila, len som dala jedly obrazok, fontanu a bolo 🙂

mimcak
26. apr 2015

@maya30 kraaaaaasa 😵 😵 😵 😵 😵 😵