Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

yamahafazer
29. nov 2011

@akme napis @simasa ona ide do toho obchodu dnes tak ti kupi
a tu pivonu som robila zo srdieckovej formicky 8 mensich a 10 velkych a som to tak skusala ako co nam ukazovala a nechavala som to hrubsie tiez

inak baby co tu glazuru striekala tak som si dnes kupila taku flasku na olej co strieka ako sprej a som si nastriekala listy olejom aby sa leskly lebo ta glazura je draha ked som pozerala

yamahafazer
29. nov 2011

@miciatko ano v tej jednej ulicke ked si na namesti tak na lavo je billa a dm a pojdes stale rovno do tej ulicky a je tam 101 drogeria tak vedla toho maju oblecenie dole a na poschodi tam to je lebo som pozerala aj u cinanov a tam nic nemali

daniz
29. nov 2011

@anibas prekrásne

mariann2
29. nov 2011

@daducha a keby si skúsila trasený s ananásom namiesto mandariniek? 🙂

mariann2
29. nov 2011

teraz čítam, že ti to už napadlo 😀

mizulienka
29. nov 2011

baby da sa urobit lalia aj bez drotikov? mne to s tymi drotami 😠 vobec nejde.

lawli
29. nov 2011

@mizulienka ahoj našla som tuto fixu ,možno by si ňou mohla spraviť tie prúžky.... http://www.peceniehrou.sk/sk/produkty/fix-citro...

mizulienka
29. nov 2011

@lawli jeej ty si poklad, dakujem 🙂 dnes mi pisali, ze mozno bude oslava az 18.12. tak budem mat cas, aby som to nejako vyspekulovala.

miciatko
29. nov 2011

@yamahafazer a ako sa vola ten obchodik ??

lawli
29. nov 2011

@mizulienka nie je začo ďakovať....náhodou sa hrabem na nete a ja by som to poriešila aj takto ,veď to káro tam nieje najdôležitejšie... 😉

yamahafazer
29. nov 2011

@miciatko vobec neviem ako sa vola,ale je to vedla 101 drogerky a maju vo vyklade kopu oblecka a veci a vojdes do vnutra pojdes rovno na poschodie

miciatko
29. nov 2011

@yamahafazer na blocku budes mat nazov predajne

mizulienka
29. nov 2011

babyyyyy da sa ta lalia bez drotiku, ci ne???

dm1
29. nov 2011

@simasa prosim pozri ci tam maju taketo ak ano prosim ta kup mi diky moc

dm1
29. nov 2011

@zuba to netusim ale si myslim ze ak tak isto vacsie priestory lebo som jej hovorila ze hentam to bolo velmi malicke. uplne staci ak tam bude aj par stolov naviac na modelovacky ostatnych bab pripadne potahovanie a bude. isto pride robit kvety Ela1 ked to budu mat oni ona im chodi takto predvadzat aj kopu vytvorov ma ona u nich v predajni

dada2007
29. nov 2011

@yamahafazer prosím ťa, ja som z Topolčian.....ak by sa mi podarilo v budúci týžden behnúť do Nového mesta, ako naj by som našla ten obchod? vieš mi poradiť? kde máme zaparkovať? máme sa pýtať na 101 drogeriu? dakujéééééééééém

livia76
29. nov 2011

@lawli
@mizulienka ja tú fixu mám, ale píše naozaj len ako obyč. fixa , na inom, ako bielom podklade ju nebude vidieť a ten koník je tuším červený

mizulienka
29. nov 2011

@livia76 ja somsi dnes objednala burgundy fixu a tu zltu budem robit asi iba farbou a stetcom.

miciatko
29. nov 2011

@yamahafazer ty si robila isto aj predtym kvety ze,lebo je to krasne ko sa ti to podarilo a mala aka pomocnicka. . .
@dm1 to treba urcite vacsie priestory a presne ako vravis par stolov kde sa bude nieco robit a mozu si tam baby prisadnut a skusat si a ucit sa to mi strasne na tomto stretku chybalo .. .

yamahafazer
29. nov 2011

@miciatko esteze som mala blocek v penazenke inak si ani neberiem
je tam napisane :MIROSLAV POLACEK METROPOLIS SNP 739/12 CADCA 02204 A PREV.CSL.ARMADY 77 NOVE MESTO NAD VAHOM
@dada2007 no asi najlepsie tak lebo inak ti to neviem vysvetlit skus si zadat tuto adresu co som mala na tom blocku tak podla toho sa moyno z orientujes lebo inak neviem jedine este kde bola byvala makyta ked sa opytas

alenv
29. nov 2011

@anibas no to je nádhera, překrásné

yamahafazer
29. nov 2011

@miciatko jedine bez drotiku robim kvety akurat raz som robila laliu na drotikoch a listy obycajne a brectany inak nie este sa chystam aj na ine len teraz si musim nachystat na torty co mam a mala dneska nespala tak pojde skor spat lebo je zas ako divak

mizulienka
29. nov 2011

@yamahafazer jej konecne sa niekto k tomu vyjadril 😉 dakujem Evi, aj ked si to asi nepisala pre mna, ale opytam sa, ako potom robis laliu, ked nie na drotikoch? ako jupotom davas dokopy?

mmaarrttiinnaa
29. nov 2011

Ahojte ja trosku odbocim od povodnej temy chcem velmi poprosit dievcata z presova ak su tu nejake neviete kde by som v Po zohnala tie jedle oblatky z obrazkom co a davaju na tortu neviem to nikde najst .Ak viete pomoct pomozte .Dakujem

dada2007
29. nov 2011

@yamahafazer dakujéééééééééééééééééém-si zlatíčko...................snááááááááád sa tam v budúci týžden dostanem, len či bude ešte niečo v tom obchode 😅 či sa všetko nevypredá 😉

alenv
29. nov 2011

holky používal jste někdo tyto metalické barvy? http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=50692824&tab=4

mia1111
29. nov 2011

@yamahafazer - len tak kukám, veď ten majiteľ je od nás z Čadce a ja neviem o ničom, že by sme tu taký obchod mali 😠 . 😕 😕 😕 . Ale adresu má tam, kde býva, lebo na tej ulici sú len paneláky, žiadny obchod.. Tak možno ani obchod v Čadci nemá, len kade-tade po SK 😕

miciatko
29. nov 2011

@yamahafazer dakujem moc za kuk na blocek,dakujem

anibas
29. nov 2011

@mmaarrttiinnaa skús v čokoládových pralinkách na Floriánovej ul v obch.dome Pasáž 😉

simasa
29. nov 2011

@dm1 dobre, pozriem to