Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

lifinka
4. jún 2012

máte některá vyzkoušené kytičky nebo cokoliv jiného z želatiny? jak se s tím pracuje?
http://www.dortisimo.cz/eshop/-jedle-dekorace/1...

dajna11
4. jún 2012

@dadka212 že víkend????,a tebe narástli ešte jedny ruky?či si sa naklonovala? 😀

reruna
4. jún 2012

@daducha super, gratuluju! a kde máš fotku toho dortu?

reruna
4. jún 2012

@daducha - jé, to je ta crazy svatební - ta křivá s postavičkama? je na TOM v kategorii Soutěž. Ta je krásná 🙂 A teda měla jsi fakt parádní konkurenci, nádherné dorty tam jsou, tak můžeš být na sebe hrdá

bzucinka2
4. jún 2012

@daducha super, gratulujem, je nadherne, dnes bezim do obchodu po casopis 🙂

bzucinka2
4. jún 2012

@dadka212 ty si nezmar, krasne dielka 🙂

janula.h
4. jún 2012

@anibas Sabinaaaaaaaaaaaaa nerob!!! 😝 pre kámošku chcela kilo poslať a že či to vydržíé keď ju nespotrebuje lebo ona nepečie veľa

reruna
4. jún 2012

@janula.h kilo má tak na 2 maličké dorty, nebo jeden větší, stejně jí moc nezbude - takže vydržíííííííííí 😉

lussy23
4. jún 2012

@reruna prečo mi to robíííííííííte? mňam. krásna a chutná tortička, hneď by som si dala.
@danciacik krásne
@dada2007 nádhera @79zuzana nádherné @dadka212 nádherné dielka a tá posledná.. .achjaj, čo tí ľudia ešte nevymyslia😀 @micmo krásne muffinky @daducha gratulujeeeeeeeeem A kde môžem vidieť tortu? @hejdita nádherné @janula.h gratulujem šikovnej a krásnej dcérke k poháriku a tortička je krásna @adrianai nádherné tortičky

lussy23
4. jún 2012

@miciatko nádherné

janula.h
4. jún 2012

@reruna hej viem len sme riešili či 2 alebi jedno lebo ide najprv skúsiť a potom bude robiť sama sebe svadobnú 🙂 tak že jedno mám poslať teraz a jedno potom 😉

mariann2
4. jún 2012

@stankapk túto formičku na perly mám, výborne, ľahko sa s ňou robí, odporúčam

mariann2
4. jún 2012

@janula.h na pečenie hrou sa dá kúpiť aj kilové balenie PDT

heni79
4. jún 2012

@stankapk
Ja mám presne túto z tortománie a robí sa s ňou jednoducho. A ničím ju nevysypem, robím zvyčajne z čokoMMF. 😉

katulkaaaaaa
4. jún 2012

@daducha gratulujem!!!daj foto a na nejake blbe komentare sa dopredu vykasli,tesime sa s tebou 😀

emily_666
4. jún 2012

@daducha
veľmi pekná torta, mne sa páči, niečo nové, netradičné, má šmrnc,j zaslúžila si si to 😀

janula.h
4. jún 2012

@daducha zaslúžila si si to!!! všetkými 10 😉 a na komentáre kašli konečnie niečo iné a zaujímavé 😉

makinka2
4. jún 2012

ahojky holky
tak už mám miminko, no spíš děvčátko s dudlem 😀 mám to nechat venku uschnout, že? a na co to mám dát at se to nepřilepí, děkuji 🙂

mates22
4. jún 2012

@daducha gratuluju, super....a myslím, že nemusíš mít žádné výčitky, řekla bych, že zvítězila mimo precizního zpracování i tvá originalita mezi ostatní klasikou, ten dort je supéééér

jakelina
4. jún 2012

@makinka2 na igelitový sáček a nechej venku někde na skříni sušit. Za ten sáček to zvedneš a jenom ho odlepíš, když bys dala na nějaký papír tak se ti to může přilepit.

simasa
4. jún 2012

@daducha Srdecne gratulujem! 😵 A zo zavistlivcov si nic nerob.

simasa
4. jún 2012

Baby, mate niektora predplateny casopis TOM? Prislo Vam uz posledne cislo?

dm1
4. jún 2012

@simasa nemam predplateny ale co pisu baby na TOM tak vacsinou im chodi daleko neskor ako sa dostane do stankov 😖 . Aj to ma odradza od predplatneho radsej si ho kupim skor v peceni

mizulienka
4. jún 2012

@daducha Dadi pravom si tu vyhru zasluzis, gratulujem a tesim sa spolu s tebou 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉

eliska22
4. jún 2012

@katulkaaaaaa ahoj, prosím ťa dobre si pamätám? to ty si robila tú tortu s tým sumcom na ktorom sedel ten rybár?
lebo ja idem takú robiť, tak by som chcela vedieť ak si ešte pamätáš, že ako si robila toho sumca, teda či si si upiekla na plechu korpusy a podľa čoho si to vykrajovala a koľko korpusov si dávala na seba ?
a som si tú tortu neuložila, môžeš dať obrázok? ďakovala moc moc 😝

eliska22
4. jún 2012

@daducha gratulujem 🙂

simasa
4. jún 2012

@dm1 Ja mam predplateny a asi na tom nieco bude, lebo vsade citam, ze uz maju a ja nic. Hlavne, ze slubovali, ze sa to polepsi. 😝

luciahromadkova
4. jún 2012

@dadka212 Mohla by som dostat recept na torticku s ovocim a okolo su tie piskotky? Tie piškoty /alebo trubičky/ davate, až ked potriete boky krémom /tvaroh, ine?/ Dakujem. LH

mia114
4. jún 2012

ahojte
prave som dokoncila postavicky na tohtotyzdnove torty:o)
som zvedava ako dopadne moja kriva torta.mam z nej stracj jak neviem co.

lia09
4. jún 2012

baby vedeli by ste mi poradit.Priatel bude mat narodky a chcela by som mu urobit neaku torticku.Problem je vtom,ze som antitalent preto by som chcela len kupit ten srdieckovy korpus a dalej vobec neviem co a ako.Ale urcite nie marcipan,to je na mna moc.Viete mi poradit nieco pekne chutne a lahke na pripravu? 🙂