Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

vera1132
18. júl 2012

baby chcela by som pre neterku objednat tortu, ale neviem vôbec ako by mala vyzerať, len musi byť motív MACKO PU , mohli by ste mi poradiť? alebo nasmerovať na niaku inšpiráciu? dakujem Vám

risolino
18. júl 2012

@dm1
@pristela
@broucek2 Ďakujem vám 🙂 ani som nemyslela, že budú mať taký ohlas... doma si mysleli, že sme s mm objednali 🙂 Dúfam, že druhá sa aspoň tak vydarí ako prvá 🙂

jakelina
18. júl 2012

@pristela já ti klidně skleničku přivezu toho čaje. Já kolikrát mám trošku ovoce nějaké zbytky, tak to dám do malého hrnce, je toho třeba dvacet deka a dám to péct spolu s korpusem a mám toho třeba dvě malinké skleničky. Tak pokud máš teď nějaké ovoce jako rybíz, višně a takové sezonní, tak můžeš vyzkoušet i na takové trošce. Já totiž mám všeho trochu a málokdy toho mám na celý pekáč. 😉

Takhle to vypadá nakrájené na plechu. Mám tam jablko, jahody, maliny, rybíz, višně, broskve a pomeranč.

jakelina
18. júl 2012

@risolino dortík super, šikulka

simasa
18. júl 2012

@dm1 jasne zoberiem. ja asi zoberiem cely kufor 😝

simasa
18. júl 2012

@miciatko Odpisem Ti tu, ne FB uz nebudem, ok? Je este volne miesto. Mas vsetky informacie, ci Ti napisem? Odkial si presne? Budem brat z Trencina anibas a mariann2, tak ak chces, este by si sa vmestila.

dm1
18. júl 2012

@vera1132 par inspiracii z netu

vera1132
18. júl 2012

@dm1 jeej, velmi pekne dakujem, takéto som ani nenašla 🙂 krasne a určite si z niektorej zoberiem inšpiraciu

miciatko
18. júl 2012

@miciatko jee to bude super ze by si ma zobrala ,aspon budem moct nechat autom mojim chlapom, lebo to jedine im vadilo ze co oni budu robit ked ani auto nebudu mat, a ako mam ti poslat peniazky ci?? a ak sa ti chce tak mi to mozes zhrnut,ak nie tak postupne sa ku vsetkemu dopracujem, dakujem

miciatko
18. júl 2012

@simasa jee to bude super ze by si ma zobrala ,aspon budem moct nechat autom mojim chlapom, lebo to jedine im vadilo ze co oni budu robit ked ani auto nebudu mat, a ako mam ti poslat peniazky ci?? a ak sa ti chce tak mi to mozes zhrnut,ak nie tak postupne sa ku vsetkemu dopracujem, dakujem

jakelina
18. júl 2012

Pár mufínků pro návštěvu.

pristela
18. júl 2012

oo, uz mi doniesli vedroooo 😀 parada , to budem na vas spominat ked to budem dolovať 😀 ale teším , teším

bzucinka2
18. júl 2012

@dm1 no vsak nevadi, ja ho pouzivam len na modelovanie, tak to hadam nebude katastrofa 🙂

bzucinka2
18. júl 2012

@dada2007 aj u nas ich maju ak chces 🙂

bzucinka2
18. júl 2012

@maya30 tak som ti kupila 2 cierne a po jednej hnedej, modrej, zelenej, cervenej a oranzovej 😉

dada2007
18. júl 2012

@bzucinka2 dakujem........už mi ich kúpila ajka

bzucinka2
18. júl 2012

@pristela co je peceny caj??? 😕 😕 😕

daducha
18. júl 2012

@simasa ahoj, chcem sa opytat,ci je este volne miesto na stretko.Na 100% ti to budem vediet potvrdit az v polovici augusta, tak ak by to stacilo vtedy budem rada.Cestovala by som z KE.
Zatial dik ..

jakelina
18. júl 2012

@bzucinka2 ovoce pečené v troubě a pak se to zalije vodou a pije. O kousek nahoru na této straně jsem dávala fotku jak to vypadá, než se to upeče.

peroli
18. júl 2012

@bzucinka2 o stránku zpět (3331) jsem dávala recept.. 😉

bzucinka2
18. júl 2012

@dada2007 oki, docitala som sa 🙂
@jakelina dik, vyzera to suprovo 🙂
@peroli dakujem nasla som , len ja pisem hned ako citam a potom zistim, ze je tam este zo 5 stran 😀

janula.h
18. júl 2012

práve dokončená "muchomúrka" 😀

anibas
18. júl 2012

@daducha supéééééééééér

@janula.h krááááááááááááááááááááááááááááásna 😵 😵 😵 😵

dada2007
18. júl 2012

@dm1 micka..........kúpila mi ich ajka..........dakujem za ochotu......paaaaaaa

peroli
18. júl 2012

tak zase jednou pár inspirací jen tak.. 😉

ajka82
18. júl 2012

@janula.h kraaasny 😵

ja nemozem chodit co kukrarskych potrie, kedze som isla do Dca, tak som skocila pre rezervu smartflexu a nemusim skumat K2ku 😅 ale akoze zas som si nieco navyse odniesla...silikonovu formicku na orchidku, tu modru 🤐 som zvedava ako sa s nou bude robit, zatial som orchidky rucne "patlala" 🙂

artepf
18. júl 2012

holky, prosím vás, už jste některá dělala "vodu" na dortu jako obarvený piping gel? Já jen nevím, když budu mít zelený podklad, jestli nebude prosvítat 😕 . Tak mě napadlo, dát pod to trošku bílé hmoty a na to modře obarvený ten gel, aby to vypadalo jako tady, je to inspirace, ne můj dort 🙂 :

artepf
18. júl 2012

Tady je ten dort z netu:

aduskatt
18. júl 2012

@artepf toto som robila a podklad bol zeleny🙂

ajka82
18. júl 2012

@artepf kuk moj album tam je zaba a je pod nim zelena https://www.modrykonik.sk/fotoblog/ajka82/album... a na madagaskare je zas ta "pieskova" pod pipingelom