Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

sany2
8. apr 2014

Ahojte dievcata,prosim vas,aku plnku davate k orechovemu korpusu,nechcu maslovu plnku.Dakujem za vsetky typy

ekia
8. apr 2014

Ahojte, skláňam klobúk pred vašimi tortičkami 😵 😵 😵 ste úžasne šikovné.... preto by som vás chcela poprosiť o radu. Moja najmladšia bude mať rôčik a rada by som jej upiekla tortu, niečo jednuduché... náplň som sa rozhodla spraviť pribináčikovu + ovocie. Tortu by som chcela potiahnuť hmotou, ale akou? Raz som skúšala spraviť hmutu z penových cukríkou ale nepáčilo sa mi to... asi som to spravila moc tuhé a ťažho sa mi s tým pracovalo. Preto vás chcem poprosiť čo by ste mi odporúčali použiť, som totálny amatér, tak niečo s čím ste začínali a osvedčilo sa. Mala by to byť kruhová torta a na vrch niejake postavičky by som vytvorila - teda dúfam 😕 Ďakujem.

ikula2
8. apr 2014

@lawli dakujem 🙂, tiez pouzivam iba tu cokoladu, ale chcela by som vyskusat aj nejaku inu

ikula2
8. apr 2014

@ekia kup si 1kg hmoty su rozne lacnejsie K2 alebo aj Pasta dama top alebo ine, daju sa uz teraz kupit aj v malych baleniach a bez roboty s pripravou 🙂

ikula2
8. apr 2014

@lu33 nie neboj tie je az taky tazky, ten postup co ti dali to je dobre bud noznickami alebo aj sparatkom vypichovat do vonka, je s tym trosku prace ale taky malicky to zvladnes, vela stastia

sikag
8. apr 2014

baby prave pozeram tie americke torticky v telke ale to je des - patlala - paprtala, a tie detaily.... 😝 😝 😝 keby sme my mali to vybavenie co oni tak sme kralovne curkrarky 😀 😀 😀 ked niektora z vas pojde do statov tak sa treba zamestnat ako cukrarka a trosku ich to tam naucit 😀 😀 😀

ikula2
8. apr 2014

@dagmarmustafa kraasne

sikag
8. apr 2014

@sany2 skus ponuknut pribinacik, alebo cokoladovu alebo karamelovu

ikula2
8. apr 2014

@mamcas este k tej bielkovej ja pouzivam tu kupenu praskovu, ked chcem iba menej tak si urobim malinko na nejake detail, je to sikovne

sikag
8. apr 2014

@ekia kup si vedierko smartflex velvet, z toho ti aj postavicky vytvrdnu, len na to budes potrebovat aj farby.... mozes pouzit aj tie z drogerie, daju sa namiesat do roznych otienov

akzuzs
8. apr 2014

@sikag 😀 😀 😀 😀 😀 😀 kedy letíš?

ekia
8. apr 2014

@sikag
@ikula2 rozmýšľala som že si kúpim na potiahnutie K2 a na postavičky smartflex velvet, či?

jakelina
8. apr 2014

@lucula73 mně to nejde otevřít 😝

ikula2
8. apr 2014

@ekia aj z K2 sa da modelovat, ale ak chces rychlejsie vytvrdnut tak smartflex flower, je ta kvietky a modelovanie

tertery
8. apr 2014

Nějaká inspirace, postup na tvar dortu mašinky nééé mašinka Tomáš 🙂. Chtěla bych lokomotivu a jeden vagón....díky 😉

dada2007
8. apr 2014

@sikag tiež som to pozerala.....krému nikdy, krivé, nepekne rezané či vytlačené z formičky, špinavé od cukru nenormálne......atd...no mne sa to moc nepáčili, nehovorím, že ja mám extra torty...ja furt hovorím, že som začiatočník a mám sa stáááááááále čo učiť ....ale niektoré tie ich vytvory ee...............a ešte ked zahlásili že 150 tort týždenne...no viem si to predstaviť-korpus, 1mm plnka, korpus, 1mm plnka.....obmasluje a stroj rozvalká hmotu, potiahne.....a majú tam v pivnici schovaných brigádnikov a tí patlajú denne 12hodín kvietky a postavičky a kravinky......a tí hore to len nahádžu na tých 150 tort a môžu predávať 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀
.......no idem si dať kávu radšej...už trepeem

tertery
8. apr 2014

@ivahrdinova Ted dort medvěd je úžasný, můžu se zeptat, co je ta hnědá srst? Krém?

lucula73
8. apr 2014

@jakelina nešlo mi to,už to mám,ale to je iba jedna foto,o ktorej som vedela,od Noriky 😉

jakelina
8. apr 2014

@lucula73 tak ta je boží 😉

sikag
8. apr 2014

@ekia ja odporucam smart, K2 sa mi topila, ale ak chces vyskusaj, viem ze s tym ludia robia. ja nemam dobre skusenosti. a nemusis kupovat 2 druhy hmoty, staci ti jedna

sikag
8. apr 2014

neskusali ste niekto robit cokoladove boky aj z mliecnej coko? alebo je to primakke? diky za tip

simasa
8. apr 2014

@mariann2 ... jednu mám:

ivahrdinova
8. apr 2014

@tertery Díky 🙂 srst je smíchaný Smartflex velvet s pravým marcipánem a udělené lisem na česnek 🙂 ale krémem by to šlo taky 🙂

mishulle
8. apr 2014

holky jen dotaz, dal by se korpus upíct ve skleněné zapékací míse?

mishulle
8. apr 2014

mám, kamarádky holčičky to mají každý rok @mariann2

mimcak
8. apr 2014

Tak jedna dnešná. Pre kamoškynu malú. Mal tam byť macko uško a včielka Maja a Vilko no a veľa kvietky. Tak toto z toho vyšlo.

mimcak
8. apr 2014

o foto. 🙂

daja55
8. apr 2014

Niečo z mojej zákuskovej " tvorby " 🙂

jaanka3
8. apr 2014

@lu33 opytaj sa priamo Wery, ona je zlata a urcite poradi