Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

pipka
25. apr 2014

@govinda jeeej dakujeeem 😵

govinda
25. apr 2014

kočky, pár strán dozadu tu niektorá z vás dávala link na tie pomôcky z tescomy 🙂 A aj dobrý tip, že zľavový kupón z DM 🙂 A na to mám práve otázočku, ten zľavový kupón platí na jeden výrobok alebo aj na celý nákup?

pipka
25. apr 2014

@govinda davala to sem lucka @luciahromadkova a na tom kupone by si to mala mat napisane 😉 lebo niekedy je to v % zlava na cely nakup a niekedy v € zlava na jeden vyrobok 😉 kukni na kupon 😉

sisika
26. apr 2014

@govinda teraz nedavno som kupovala ja,kupon plati na cely nakup,okrem zlavnenych vyrobkov. Ale ta rada je novinka,takze plati na vsetko. Aj na ostatne vyrobky,okrem akciovych.
Ale zase som nakupila tak vela,ze mi dali taku karticku s nalepkami-zlava 10%.
Tak pri inom nakupe vyuzijem.
Ale z DM je to -25%.

adrika202
26. apr 2014

@govinda Ďakujem velmi pekne 🙂

govinda
26. apr 2014

@sisika @pipka kupón ešte nemám, ale chystám sa po víkende do DM, tak si ho vytlačím. Ďakujem 🙂

maya30
26. apr 2014

@halienka @michaela3011 kocky dakujem za rady, skusim nabuduce narezat tu potahovku, to ma nenapadlo, ale mohlo by to pomoct 🙂

maya30
26. apr 2014

@mia114 fuuu, uplne ze wau torta 😲 😵

pppeeetttaaa
26. apr 2014

dievčence toto je moje tohtotýždňové trápenie.. jedna podrážka skončila u sliepok, toto je druhý pokus, urobila som ju v utorok, ale stále nie je taká tvrdá ako by mala, chcela som dať aj remienok okolo členku ale neudržal by sa.. a dnes si po ňu prídu.. tak toto je finálna verzia.. prosím Vás z akej hmoty mám robiť takého kúsky? doteraz som všetko robila zo smartflex velvet, ale asi treba na takéto niečo a aj kvetinky na drôtikoch niečo iné.. a hlavne niečo čo by za 2-3 dni bolo ako betón.. prosím poraďťe :D ďakujem

maya30
26. apr 2014

kocky dam aj moje, po velkej noci prisiel napor a dako sa dlhsie rozbieham, su tam aj take ktore som aj vahala ci pridat, pretoze sa mi vobec nepacia, uz len dufam ze sa dostanem do formy lebo najblizsie tyzdne mam uplne plne...Na tej svadobke su figurky na zelanie, ostatne nechali na mna, oni sa povodne predavaju plastove, tu s korunkou som robila podla obrazku a uz zacinaju moje oblubene psp 😝 takze tych bude teraz najblizsie viacej 🙂

maya30
26. apr 2014

aha este som neskoncila 😕

mirinecka
26. apr 2014

@maya30 krásne, nádherné 😉 prosím ťa akú si použila zlatú farbu, ja teraz uvažujem nad prachovou len neviem ktorý odtieň, som videla že sú dve

mirinecka
26. apr 2014

@jakelina ďakujem, máš aj nejakú obľúbenú príchuť, lebo ja som zatiaľ kupovaný asi ani nejedla ☹

mirinecka
26. apr 2014

pridávam jednu moju, trošku som obkukala hríbiky od @pristela, ak nevadí, lebo moja fantázia je nulová 😀

a idem si vás počítať a páčitkovať 🙂

maya30
26. apr 2014

@mirinecka ja mam rainbow dust metallic golden sands, ta je pekna ziarivo zlata

mirinecka
26. apr 2014

@maya30 ďakujem medzi ňou a golden treasure som sa rozhodovala, len som ich nevidela na živo, teraz mám jasno 😉

aduskatt
26. apr 2014

@pppeeetttaaa Smartfelx Flower

pppeeetttaaa
26. apr 2014

@aduskatt dakujem.. aj som nad nou premyslala..a este nad gumpastou..

aduskatt
26. apr 2014

@pppeeetttaaa za malicko🙂

maya30
26. apr 2014

@mirinecka tu som mala predtym, aj ta je dobra, myslim ze je o kusok tmavsia, ale s oboma by si bola spokojna

sisika
26. apr 2014

@govinda moj nákup 🙂

pppeeetttaaa
26. apr 2014

@sisika nejaka akcia nebodaj? ja by som potrebovala tu modru silikonku na perly.. nevies kolko ta stala? :D

lucula73
26. apr 2014

@pppeeetttaaa stoji 13 eur,ja som ju kupila minuly tyzden...

nika266
26. apr 2014

Tak tu su moje tortičky tento týždeň

martinka1981
26. apr 2014

@vladiella ja som farbila ešte cviklovou štavou 😉 a mala som v plane aj mrkvovou...ale tu som nevyškušala 😉
inak červene farbivo prirodne nenajdeš...lebo aj to čo sa tvari ako prirodne sa vyraba sposobom ktory je uplne zly 😝

chvapilu
26. apr 2014

ahoj moc moc děkuju za pochvalu čoko-dortíků a dnes vkládám můj 2 svatební nervy jak špagáty.ale líbil se tak jsem moc ráda,

martinka1981
26. apr 2014

@vladiella ešte zelenu by si mohla skusiť špenat a fialovu alebo modru čučoriedkova šťava 😉

janka22201
26. apr 2014

@maya30 torty ako z časopisu,nádhera,normálne čakám na tvoje torty(ak kôli inšpi🙂mám piecť na psp-ale tak toto nedám aj keby som sa po...trhala 🙂 a ten krížik na bielej máš zo silikónky alebo vlastný "výrez" 🙂 ,ďakujem

adrika202
26. apr 2014

@maya 30 zas a znovu nadhera 🙂 🙂 🙂 a konečne fajront ... pridam len dve lebo ostatné su take čo sa mi vobec nepačia... 🙂 pekný vikend tortarečky 🙂

ikula2
26. apr 2014

@pppeeetttaaa z coho sa modeluju kvietky smartflex flower ked nie je Tolko casu na tvrdnutie a ten napis Gucci si pisala?