Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

pipka
11. dec 2012

@pristela vidis...naco sa ho pytas...mala si mu ju spravit ako prekvapko a mas po starostiach 😅 😉

pipka
11. dec 2012

@pristela ved mu sprav toto a okolo daj zimnu prirodu a do auta psika 😉

ikula2
11. dec 2012

Ahojte dievcata, neviem ci uz niekto daval info o tomto obchode ale ak nie tak si pozrite maju tu lacne vypichovace a podobne veci na zdobenie a vsetko v akcii http://www.hypernakup.biznisweb.sk/e-shop/domac... ja som akurat dnes dostala balicek od nich, rychle dodanie.

jakelina
11. dec 2012

@blcha tyhle jsou takové jednodušší a není tam moc modelování.

pristela
11. dec 2012

@pipka prave prisiel ted za mnou a videeeeeel !!!! a krici , ano, ano , takeeeto , aaale musi byt dnu torta a pan vodič a my dvaja ako vystupujeme a platime mu peniažky 🙄 🙄 🙄 🙄 prosim ta keby mu urobim podla seba a nepoviem mu , by bol schopny na oslave mi ju ..... 😝 😀 😀 😀

jakelina
11. dec 2012

@pristela a nezapomeň, ať mu svítí světla a má nastartovaný motor, kouří se z výfuku atd... 😀 😀 😀

aduskatt
11. dec 2012

@ikula2 jojo, ja som davala, tiez mi rychlo poslali tovar🙂

pristela
11. dec 2012

ale dnu musi byt vyrezane, ale naozaj vyrezane a tam sediet vodič!!! a bude drzat jednou rukou volant a druhou mu budeme platit peniazky ako budeme vystupovat....pomoooooooooooooc, kto mi urobi objkednavku torticky na 5.1 ??? 😀

mamina1978
11. dec 2012

@pristela foto - torticka od @anibas dufam, ze nehnevaaaa 😉 😵 😵 😵

Tak mu urob taketo, vodica tam posadis lahko , nemusis nic dnuka vyrezavat...... 😝 😝 😝 😉 😀 😀
A pekne starozitne to vyzera tiez, taky starodavny kabri 😀 😀 😀 😀 😀

sisix
11. dec 2012

@pristela syn si taky naporousel, nekolik naplni. Uplne presne vedi co chteji. 😀

karaa
11. dec 2012

@dadka212 aky perfektny kon, naco by tebe bola formicka, Dani?! 😉 mne sa veru taky nepodaril. a to mnozstvo tiez klobuk dole

@dm1 Danka, tie tvoje medovnicky su uplne naj, naj, naj..... to tazko aj komentovat vystizne 🙂

luciahromadkova
11. dec 2012

@nika222, cosi mam ulozene, len neviem ci pre chlapa zrovna

mamina1978
11. dec 2012

@blcha tak skus teda tucniacika, tu je video, uz som ho tu mnoho krat davala, je tam aj stromcek a snehuliak video , tak to by si mala zvladnut 😉 🙂
A tvoj macko ? skus este raz a hod foto. Na dvojke su tiez nejake postupy na macka 😉 🙂 A mozes pismenka mena nalepit na vymodelovane male farebne kocky z hmoty...... 😉 a mas dalsie krasne deko k torticke .............. To zvladnes urcite.....a ked nie si si ista , hod foto a urcite ti aj ostatne dievcata pomozu odpovedou , co vylepsit, ci ocka posunut, nostek zmensit ...atd...... 😉 Uz sa tesim co vytvoris, drzim palceky 😵 🙂
Tucniacik

https://vimeo.com/2153021


Stromcek

https://vimeo.com/329899


Snehuliacik

https://vimeo.com/328871
dadka212
11. dec 2012

@karaa Ludka moja, ja som si ju vyrobila 😀 síce sa mi už rozpadla, lebo som ju poobrezovala kade tade, som sprostá zaliala celého koňa a nevedela som ho odtial nijako dostať 😀

luciahromadkova
11. dec 2012
pristela
11. dec 2012

@mamina1978 musí byt so strechouuuu 😀 😀 😀 nesmie byť kabrio, i ked nechapem prečo, bo kabriolety miluje 😠 asi aby som to mala ťažšie 😠 a jasne , ze musí byť červené!! lebo ta farba sa najlahsie namiešava :P

mamina1978
11. dec 2012

@pristela 😀 😀 😀 😀

karaa
11. dec 2012

@dadka212 takze to bola jednorazova formicka 😀 no ale vysledok stoji za to, perfektny je, aj cela torta 😉

jenie123
11. dec 2012

Ahojte kocky.. dnes som si spravila minnie.. co na nu poviete? Moze byt, ci ju mam este nejako prerobit?

79zuzana
11. dec 2012

@pristela akeho ty mas nenarocneho syna 🙂 moj si zmyslel, ze chce tortu vlka, akoze 3D ale nech stoji na nohach a nie lezi ci sedi 😀 😀 😀 Ale stacil mu jeden moj pohlad a ze este sa vlastne rozmysli aku chce tortu 😎 😀

lamps
11. dec 2012

@pristela no Kubko pozná svoju maminku, vie, že je neskutočne šikovná, tak tomu prispôsobil aj svoje požiadavky 😀 😀 😀 a na cene ste sa už dohodli? 😀 😀 😀. Môj Jurajko chce tortu s planétami, narodky má v januári, tak už by som mala začať uvažavať .... a vraj nesmú byť rozprávkové, ale také skutočné 😀 😀 😀

lussy23
11. dec 2012

Osúravedlňujem sa, za svoje príspevky. Bola som jednoducho v depke a nevedela so msi pomôcť. Už je to trochu lepšie a ďakujem za podporu a za radi. už sa na mňa nehnevajte. prvýkrát som mala takú depku

dm1
11. dec 2012

@karaa dakujem moc 😵

pristela
11. dec 2012

@79zuzana ale prosím ta ake rozmyslanie !!!! pch takeho vlka zvladnes lavou zadnou 😀 😀
No u nas mal bežat obrovsky kon popri tom aute 😀 on mi este povedal že ked mi je to ťažké nech mu teda žiadnu tortu nerobím! a ked nieje torta tak niesu narodeniny!!! a on bude mať 6rokov stále a stále bude plakať bo on chce už mať 7 !!!!

@lamps cena 😀 jo prisiel za mnou, ze: maminka a nemohla by ta moja torta stať len 250€ na miesto tych 750€ ? pjosííííííííííím 😅 si pamatam tie planetky si spominala a hrozne sa na ne tešííííím 😵

jenie123
11. dec 2012

@blcha ja mam nieco taketo:

lamps
11. dec 2012

@pristela no ty sa tešíš, horšie je to so mnou. Jurko je maximálne kritický, príde a povie: "No, mamina nehnevaj sa, nechcem sa ťa dotknúť, ale toto ..... a začne kritika. Potom ma pre istotu stisne a dá mi boštek, aby si to u mňa nepokašľal."

lussy23
11. dec 2012

@patrikmisko krásna @tinamk krrásne
@1zaza nádherné sú tie postavičky
@bambula1307 krásne medovníčky. ja som iež používala taký celefán asi pred dvomi rokm ia bol fakt úžasný. len škoda, že už taký neviem zohnať. @jper krásne dielka
@mojmacik krásne
@cestovatelkaandrea krásne

lussy23
11. dec 2012

@pristela @aduskatt @muffinka8 @eliska22 @dm2 @pipka ospravedlnujem s aza moje deprsívne príspevky. bola som v depke a nemyslela so mto tAK

mamina1978
11. dec 2012

@lussy23 Kazdy ma raz za cas take zle obdobie, mozno az depresivne 😢 😢 😢 😢 Tak ale teraz hlavu hore 😉 😎 a ukaz nam ako sa z tyzdna na tyzden zlepsujes. A uz ani jedno negativne pismenko nenapis !!!! Prosim !!! 😉 🙂 Vymodeluj kazdy tyzden aspon dve postavicky alebo zvieratka a prezentuj nam to tu , nech ti mozeme poradit, co by si mohla vylepsit alebo zmenit. 😉 🙂 My si najdeme cas ti konkretne poradit pri kazdom tvojom pokuse. A tak aspon mozes pozorovat, ze sa budes z tyzdna na tyzden zlepsovat. A nie ze zase sa budes upinat na nejakom tvojom neuspechu, ked sa ti nejaka modelovana figurka nevydari podla tvojich predstav , lebo u kazdej z nas sa stane casom , ze nam nejaka figurka vobec ale vobec nejde. Tak sa treba sustredit na veci, ktore ti pojdu a tie postupne zdokonalovat. Neboj ....na buduci rok , ak sa budes snazit a trenovat, tak sa budes na tychto clankoch , ktorymi si sem prispievala len smiat , a budes pysna na seba , co si za rok dokazala. Taaaakkkk a teraz modeluj !!!!!!!! Cakame uz netrpezlivo na tvoj dalsi prispevok, samozrejme foto modelovania, aby sme videli ako sa snazis, a ze to naozaj chces . Drzim palcekyyyy cmuk moja snaz sa 😵 😵 😵 😉 🙂

evvina
11. dec 2012

Ahoj holky,
prosím potřebovala bych prosím postup na Tygra a Prasátko od medvídka Pů. Prohlídla jsem foto postupy ale tam je jen medvídek. A nějaké inspirace na celý dort. prosíím. 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂