Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

lamps
7. jan 2013

@dm1 Danka, gratulujem a veľmi držím palčeky, aby si bola už rýchlo fit

@jakelina tie zvieratká máš úžasné 😅 😅 😅

nika1985
7. jan 2013

@dm1 gratulujem k umiestneniu urcite by si si zasluzila byt aj vyssie a zo zdr.problemami ma to mrzi dufam,ze uz bude lepsie.

aduskatt
7. jan 2013

@dm1 super, gratulujem🙂

aduskatt
7. jan 2013

baby, aky slogan vam znie lepsie k cukrarskemu shopu? OSlavujte s nami, alebo Vkroč do sveta sladkých snov?..................dakujem za kazdy nazor

redhairy
7. jan 2013

Ahojte prosím vás, ako zháňate potravinárske farbivá? mne sa to nejak nedarí ani u vás v obchodoch a neviem ktorá online stránka je vhodná. ďakujem.

mamina1978
7. jan 2013

@jenie123 Ja som ciernu nerobila 😉 🙂 ..................tato je inspiracia tu z MK , ale neviem od koho 😔 😕 .............................
A nemyslela si ty nahodou tuto, ked hovoris , ze bola cierna 😉 🙂

mamina1978
7. jan 2013

@aduskatt to druhe je znie lepsie 😉 :- ) ,,Vkroc do sveta sladkych snov........``

eliska22
7. jan 2013

@aduskatt skôr sa mi páči a hodí to druhé, ale zdá sa mi to dlhé 😅

lamps
7. jan 2013

@redhairy dajú sa kúpiť buď v kamenných obchodoch s cukr. potrebami alebo v drogériách - tam majú len základné farby - práškové, u nás ich majú v 101 drogérii. Alebo sa dajú kúpiť cez net - pečenie hrou, pečenie s Kamkou, cukrárske potreby eu. a pod.

aduskatt
7. jan 2013

@eliska22 do 6 slov je to v pohode🙂 ale dakujem za nazor

redhairy
7. jan 2013

@lamps ja som to u nás nenašla nikde 😅 a v drogérii som našla akurát tri farby presne také ako nepotrebujem a vlastne aj mám. Ďakujem za tipy 🙂

anibas
7. jan 2013

@aduskatt jednoznačne druhé : Vkroč ..... 😉 😉 😉

anibas
7. jan 2013

@florentina len ten vrch 😉

jenie123
7. jan 2013

@larah dakujem, prechadzam celu temu a nasla som aj topanku od Nika 1985 a ani jej to neni.. :(

anibas
7. jan 2013

@dm1 Danuška - konečne ťa ocenili - nádherné 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

aduskatt
7. jan 2013

...tak teda vkročíme🙂 som si len potvrdila svoju domnienku u vas, ci u nas🙂

evvina
7. jan 2013

@dm1 díky moc, a můžu se zeptat jak myslíš ty křídla aby to drželo rovné?

jakelina
7. jan 2013

@aduskatt taky se mi to zdá dlouhé. Nejlepší by byl asi nějaký název, ve kterém se vyskytuje slovo dort, kvůli vyhledávání na internetu. Ale všechny jsou už rozebrané, to je jasné, že není lehké něco vymyslet.

sisix
7. jan 2013

Holky, vrta mi hlavou co pani pouziva za hmotu. Nelepi se ji , je tvarna .........

https://www.youtube.com/watch?v=cHI7JytaurQ
sisix
7. jan 2013

@aduskatt to druhe 😉

dm1
7. jan 2013

@evvina ja som ich mala klasika 2 platy a dotvarovane puncovinou a na podnose polozene ale daju sa aj z hmoty riadne vytvrdnu a zapichnut do torty a pre istotu pod to dat este motory

dm1
7. jan 2013

@lamps @anibas @nika1985 @aduskatt dakujem kocky 😵

rapunzel1
7. jan 2013

@aduskatt to druhé je lepšie, ale dlhé, čo tak len Svet sladkých snov

mamina1978
7. jan 2013

@dm1 aj ja gratulujeeeeem 😵 😵 😵 😵 a prajem zaroven skore uzdravenie................ 🙂

dm1
7. jan 2013

@mamina1978 dakujem 😉

pristela
7. jan 2013

@jenie123 ja mam taketo inspiracky , mozno tiez pomoze , si pamatam , ze topankovu som robila tusin moju druhu objednavku, ale ta bola chudatko škareda tu nedávam 😝

ej sa mi nejak rozmozili tie boty v pc , sa ospravedlnujem za tapetovanie 😀

dadka212
7. jan 2013

@mariann2 ten airbrush podla mňa je to normálna sada, bez tej sady farieb tu sú len 3ks...

jenie123
7. jan 2013

@mamina1978 dakujeeem moc.. si strasne zlata.. 🙂 myslim, ze ani tato to nebola a uz ani hladat nebudem.. presla som tusim 1000 stran a nenasla som ju.. ved aj ta tvoja ci tato su prekrasne, mam sa cim inspirovat.. 🙂

jenie123
7. jan 2013

@pristela jeeeee, dakujeeem.. ale vies, ze by som rada videla aj tu tvoju.. 🙂))) urcite nebola taka skareda ako pises.. 🙂 🙂

artepf
7. jan 2013

@jenie123 a nehledáš náhodou tuto, mám ji uloženou v ispiracích, podle ní jsem dělala dort já, to je ta druhá fotka 🙂