Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

barusinecka
22. feb 2013

Holky,prosím Vás máte některá recept na jogurtový krém?A taky bych moc poprosila o recept na marcipán,ale nějaký který se dá pěkně zpracovávat 😀 😀 😀 .Moc děkuji holky,je tady toho spoustu a jste úžasně šikovné. 😀 😀 😀

tinamk
22. feb 2013

@vecernicci ta je perfektna🙂))

vecernicci
22. feb 2013

já jsem přišla domů z práce, manža měl vytřeno, utřený prach, tak to byla paráda, fakt i to ulehčí život 😉

jakelina
22. feb 2013

@barusinecka tady si najdi jaký recept chceš, jsou to naše osvědčené.
https://www.modrykonik.cz/diskuse/recepty/marci...

vecernicci
22. feb 2013

@tinamk sice dražší, ale super, otlačí se tam i ty zuby, když necháš vyšší těsto, náš prcek prohlásil, že lebka má vytlemený zuby 😀 😀 😀

jakelina
22. feb 2013

@vecernicci když můj manžel chodí v 17 hodin a já ještě musím dělat na DPH. Trochu odpočinu a večer budu sedět ještě u počítače. 😝 😝 😝

vecernicci
22. feb 2013

@barusinecka hele nejlehčí jogurťák, ušleháš dvě šlehačky, dáš do ní jogurt velký bílý a já dávám i ztužovač želatinový za studena 😉

vecernicci
22. feb 2013

@jakelina tak ten můj je hasič, takže má 24 hodinovku a pak je dva dny doma, tak se může angažovat, přece nebudu dělat všechno já, když přijdu z práce 😝

aduskatt
22. feb 2013

@tinamk ja mam zadanie akurat take, ze mi poslali fotku KISS a to bolo vsetko🙂)))

vecernicci
22. feb 2013
barusinecka
22. feb 2013

@jakelina
@vecernicci děkuji,jste zlatíčka 😀 😀 😀

tinamk
22. feb 2013

@vecernicci dakujeeem ten je super..

rapunzel1
22. feb 2013

Konečne aj tortičky po zákuskových víkendoch 🙂 autíčková je mramorový korpus šľahačková a karamelovo-šľahačková plnka, s kabelkou je čoko korpus s ťažkých čoko parížskym krémom a MMF. Prvá má 3,5 a druhá 4,4 kg,

vlada111
22. feb 2013

@maya30 krásne tortičky

vlada111
22. feb 2013

@luciahromadkova nádherné kvety

maya30
22. feb 2013

@pralinka25 neviem, je mi hlupe opytat sa 😒 aj ked to bolo pre spoluziacku...zrejme mala iny vkus, odhadujem podla toho ze na hlavne stoly dala konsky zaprah z paleneho cukru co letelo pred 20 rokmi, polovnicku tortu a tato moja ju zrejme neoslovila aj ked si ju sama objednavala aj riadne zaplatila a pri preberani bola spokojna, priam nadsena...muz mi vravi ze mam na to kaslat ale mrzi ma to lebo neviem preco... 😔

tinamk
22. feb 2013
maya30
22. feb 2013

jaj dievcata a dakujem za lajky a mile komentare, velmi ma to potesilo 😵 😵 😵

pristela
22. feb 2013

holky , teda zostavam verna mandlovemu smartlexu , ten vanilkovy nam doma vsetkym smrdí a nechuti po nicom , len po cukre 😝

pralinka25
22. feb 2013

@maya30 no to ma mrzi a je to zvlastne. no ono to ide dost tazko pustit z hlavy kedze clovek tomu venuje veeeela casu energie a kus seba ☹ ach jo niektori ludia su divni

tinamk
22. feb 2013

@aduskatt toto tusim nie je ona ale na inspiraciu..

vecernicci
22. feb 2013

@pristela zlatej mléčňák 😉

mimcak
22. feb 2013

@vecernicci a to je aj nastavovacia forma srdce? Teraz pozerám po formach v tvare srdca,ale nastavitelné som ešte nevidela.

sisix
22. feb 2013

@vecernicci nechces ho pujit 😀 ten muj chodi domu az v sedum. 😒

mimcak
22. feb 2013

@jakelina prosím ťa tu futbalku plovičnu si piekla klasika v okrúhlej forme a dotvarovala,alebo v miske? Vyzerá to,že budem asi robiť basketbalovú tak preto

pristela
22. feb 2013

@vecernicci nedráždi 😀 😀 😀 mliečňak robím len jedným na požiadanie 😀

dada2007
22. feb 2013

@pristela vy ste strašne fajnový doma...... 😝

zuzana92101
22. feb 2013

@pristela nieeee, ja som sa nechala prehovorit, ked baby pisali, aky je super a kupila som hned 2 kyble 😒

jakelina
22. feb 2013

@mimcak pekla jsem v misce z Ikea 😉