Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

katiatko
24. mar 2013

a takuto som na dnesny vikend, robit torticky pre princeznicky j epre mna vzacne, kedze mam dvoch chlapcov 😵

zuzana92101
24. mar 2013

dievcence, poznate toto? skusal to uz niekto, ze ci to ma dobru chut... 😉
http://www.peceniehrou.sk/sk/produkty/poleva-pa...

zuzana92101
24. mar 2013

@levandulka3 nebudem prva ani posledna 😉 WAAAAAAAAAAAAAUUUUUUUUUUUUUUUUU. 😀 😀 😀 To ake tortusky si vykuzlila, ved to je nieco uzasne, balzam na oci, neskutocne, krasne. 🙂 🙂 🙂

aduskatt
24. mar 2013

@zuzana92101 neskusala, ale vyzera to zaujimavo

levandulka3
24. mar 2013

jeeeeej 😵 😵 😵 😵 dievčatá vy ste ma tak potešili, toľko chvály, veľmi veľmi pekne vám ďakujem 🙂 🙂 vaše názory si veľmi vážim 😉 ešte raz veľká vďaka 😉

1zaza
24. mar 2013

dievčatá veľmi pekne vám ďakujem za pochvaly a páčitká za tortičky z minulého víkendu, ste zlaté 😵. Pridávam ďalšie, tento víkend som mala kvetinový 🙂

sisix
24. mar 2013

@katiatko dorta krasna, mladej jeste krasnejsi 😀 Fesak 😉

levandulka3
24. mar 2013

@pristela no páni tak to ti nezávidím 😝 ale rozhodne už teraz sa teším na tvoje dielko 😉

evala777
24. mar 2013

pridávam jednu Kittynku... 😀

zuzana92101
24. mar 2013

@aduskatt my mame v meste jednu akoze nooobl cukraren, a tam maju na tortach takuto lesklu polevu. max. lesk, ale je to take polotekute, takze vzdy skumam, co to je, tak ma napadlo, ze mozno toto. Nepride mi to vobec ako cokoladova klasicka poleva, to by taky lesk nemalo, ani kebyze sa na hlavu postavia 😀, takze tam musi byt nejaky figel...

zuzana92101
24. mar 2013

@aduskatt asi to kupim, to male balenie a vyskusam. Muz bude mat teraz sviatok, tak bude pokusna torticka....a dam vediet. 😉

zuzana92101
24. mar 2013

@1zaza ty mas vzdy take krasne kvietky na tortickach a hlavne botahe, hotova kytica 😉 😉 😉 tlieskam

aduskatt
24. mar 2013

@zuzana92101 super, ak by to bolo fajn, skusim aj ja🙂

tweetinka.co
24. mar 2013

@aduskatt to je mandlova.. pomaranc mali 1,4 kg a tu som nechcela.. bala som sa, ze to bude vyrazne.. neskor skusim najst tu patkilovku na nete.. neviem ako sa to presne vola..

aduskatt
24. mar 2013

@tweetinka.co nemusis hladat🙂

pipka
24. mar 2013

@pristela ...musim ti poslat mojho Tomaska...ma teraz nove vetne spojenie "to je kašna touta" ..a hovori to aj na upeceny korpus alebo na len obmaslovanu tortu ... 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

takze ber si ho, bo na tvoje vytvory potom neviem co bude hovorit 😅 😀 😀 😀 bude jak u logopeda 😀 😀 😀 😀 😀

marianabila
24. mar 2013

@1zaza 😲 kráááásne!!!

miminka327
24. mar 2013

teda ženy,klobúk dole pred vami !!! Ste šikovnice 🙂 😵

barborkam
24. mar 2013

@levandulka3 zena, ja odpadnem... 😲

pristela
24. mar 2013

Holky uuuuuuzasne torticky uuplne vsetky tento vikend!!!!!

@pipka viem presne čo by povedal !!!!! Moa maminka obí kajše touty !!!! 🙄 🙄 🙄
Pchaaa, nechávam torty a dám sa na venčeky 😀 😀 ujo platil 8€ za venceky a 2€ mi nechal tringelt , to lepsie než za torty dostavam 😀 😀 😀 😀

@lucula73 ja som robila na želanie túto: https://www.facebook.com/photo.php?fbid=4508976...
alee blee, pre mna toto absolut nieje takato kombinácia, vsak chuda tak aj dopadla 😝

vecernicci
24. mar 2013

@maya30 tu jsem pekla v miskách z ikey, průměr 12 cm 😉

mrka2
24. mar 2013

@1zaza nadherne!!! 😵 😵

pipka
24. mar 2013

@pristela truuuuba...no uuurcite 😀
by si ho mala vidiet aky je zlaty...len stoji a kuka..vie ze uz dotknut sa jej nemoze a len prosi, ked ju odovzdavam, ci ju moze aspon pohladkat 😅 😀
garantujem ti, ze keby bol u teba, tak by chvalil jak zeravy 😀 😉
a hanka ku kazdej torte len hodi poznamku, ze jeeeeeej aj takuto by som chcelaaaa 😅 😅 😅
a je jedno, ci je to auto, kittynka alebo cecky 😀 😀 😀

mrka2
24. mar 2013

@levandulka3 wooow, super su vsetky.. to auticko ako skutocne a tie hrnceee, no parada!!!!!!! 😵 😵

levandulka3
24. mar 2013

@pipka vidím že návod splnil svoj účel parádne sa ti podarila

pipka
24. mar 2013

@levandulka3 dakujem moja, ale tak na teba nemam 😅 😎 😎
daj navod na tie "spagety" 😎

tinamk
24. mar 2013

@levandulka3 prekraasne torticky..klobuk dole..uzasne..

jakelina
24. mar 2013

Holky v Kauflandu máslo za 21,90 a v Tescu vajíčka za 64,90. Tak jsem si udělala zásoby 😉

vecernicci
24. mar 2013

@jakelina do kauflandu posílám naši 😉 vždycky mi všechno přivezou a mají tam i levný cukr 😉

a můj tenhle týden poslední 😝 s čokoládou asi nebudu kamarád 😝

sisix
24. mar 2013

@vecernicci vzdyt je pekna. To si nevidela moji snahu o coko dort 😀 😀 To se sem ani dat neda 😀 😀 😀 .... a pernicky jsou krasny,moc krasny.