Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

zuul
27. sep 2013

@sikag dakujem ti. dokupujem 20tku, tak ti zasa poziciam ja aj budes potrebovat 😀
urobim 28,24,20 to by malo byt ok. praveze ozdoby tam nejdu ziadne, iba take ornamenty. 😨

zuul
27. sep 2013

@evicaka krasna, wau.

@adka_praha tak uz vidim, ze je to tu. aj my uz mame kino za sebou, lietadla su uz vsade. aj u nas. 😵

adka_praha
27. sep 2013

@zuul haha prisli pre tortu a ze druhy uz vymysla, ze chce cupakabru... aj sa bojim pozriet, co to zasa je :P :D

mia114
27. sep 2013

ahjte
moje dnesne torticky.Skusala som airbrush, no mam sa ete co ucit s im 😅chce to cit v rukach.

mia114
27. sep 2013

@mysiatkoo perfektna torticka 😵 😵

zuul
27. sep 2013

@mia114 wau krasne.

lokalistin
27. sep 2013

@mia114 no ja ziram krasne wow wow wow

mia114
27. sep 2013

@zuul @lokalistin dakujum moc 😵

sisix
27. sep 2013

Je tu nejaka sikulka co mi poradi jak na karemel? Chci z nej udelat na pec.papir cik cak a az to ztvrdne dat na dortu jako ozdobu. Jde to? A jak na to? Dekuji

mamcas
27. sep 2013

@katkak23 kokso tak to nas..e 😒 ja som novacik v coko tortach, ale mozno urob len mantinely pomocou peciaceho papiera a previaz to cele stuhou, hm? Nebude to take pekne, ale bude to ok 🙂

tinamk
27. sep 2013

@mia114 klobuk dole DOKONALE obe...

eliska22
27. sep 2013

@mia114 krásne, tá máša nemá chyby 😵

jakelina
27. sep 2013

@mia114 dokonalost, ty jo tu tabulku prvků jsi dělala jak dlouho?? 😲 😀 😀

jakelina
27. sep 2013

@katkak23 tak si nalej čoko na nějakou strukturovanou folii, nakrájej pásky a dej kolem dortu. To by nemohlo být???

berkley
27. sep 2013

Naozaj krasne,skladam poklonu vsetkym šikovným žienkam.

adrika202
27. sep 2013

a dalšia..traktor je origo hračka ,tak to teta chcela 🙂

pristela
27. sep 2013

@mia114 jeemine , bomboveeeeeeeeee, uzasneee, obe 😵 😵 😵 😵 😵 ale ten chlapik sto bodov !!!!!! 😀 😀 😀

pristela
27. sep 2013

@katkak23 a nepisala si že mas nejaku silikonovu formicku na krajku ? preco nepouzijes tu? ved to je uplne jedno aku dáš, ke je mala tak nadpajaj ako som robila ja naposledy čoko , ved to nemusi byt jednoliate 😝 alebo pak urob len cisto coko bez vzoru cez papier na pecenie, mne sa hodne moc pacia aj take čiste 😵 😵 😵

dada2007
27. sep 2013

baby prosím..........inšpiračky na bielo ružové krstinové ....poschodové..........dakujééééééééééééééém 😵 😵 😵 😵 😵 😵

pipka
27. sep 2013

@mia114 naaadherna ta masa 😵 😵 😵 ale aj ten chemik nemaaa chybu 😉 som si ulozila 😉

pipka
27. sep 2013

@dada2007 ja mam poschodky len tieto dadus..ale sak farbu pomenis keby si chcela 😉

pipka
27. sep 2013

@dada2007 a ece toto som nasla 😉

katkak23
27. sep 2013

@pristela mam od rana na nu kukam ako ma nastval ten kurier ... len je nizka tak akurat rozmylam ze ako to tam zakamuflujem ja som coko tortu este vobec nerobila a mam upeceny stvorcovy korskus tak uvidime no budem musiet nieco vymysliet a hlavne skusit lebo idem prec a stihnem tak zajtra rano totu naplnit a potom neeeeskoro vecer budem sachorit s coko ale dakujem krasne 😀 ale tak som sa tesila...porazi ma no co uz uvidime ako to dobadne hihi

katkak23
27. sep 2013

@jakelina nemam strukturovanu ale pozhanam daky cokotransfer teraz v meste ak by to s tou krajkov kvietkovou bolo nanic lebo je nizka tak uvidime...ale dakujeem 😀

katkak23
27. sep 2013

@mamcas no ved to som bola riadne na.... ale nic s tym uz neurobim ked to uz vcera v noci odislo prec ... no ked toto bolo take pekne a tak som sa tesila...no musim nieco ine vymysliet ale dakujeeem 😀

dada2007
27. sep 2013

@pipka moje dakujem!

pristela
27. sep 2013

Holky tak konecne prevzata posledná a mozem ist spat bo v noci este jednu mam robit nejaku 😝 inak toto boli objednaaavkyyy ☹ ☹ že citronovy korpus to pohoda, ale pak striedanie coko a vanila korpusu a vrchol bol šachovnicový korpus , jaaaaj lebo ma baví piect na milion krat korpusy, ale nevadi , len nech chutia 😀 aj plnky davali take co casto nerobievam , to tí jedny si asi uzivali pri zozname 😀

denisak77
27. sep 2013

@adrika202 krásne,ako vždy

denisak77
27. sep 2013

@mia114 tá Máša je parána

petkaa28
27. sep 2013

Baby caute 🙂) bože vy ste zase popridavali nádherne tortičky 🙂)
Nemáte nejaké inšpirácie na torticku pre dievčatko na 2narodky??? Uvítam hocičo 🙂)) aj ak maže uložené take co vyzerajú ako tortička aj zvonka alebo s lizatkami 🙂))
Ďakujem 🙂)