Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

mysiatkoo
8. sep 2013

baby tu abecedu som objednavala priamo zo stranky...baby tu pisali, ze na nu cakali dlhoooo a napriamo to je do tyzdna doma ;) http://cukrarske-pomucky.cz/abeceda-plastove-vy...

vlada111
8. sep 2013

@pipka tak to už hej. Aj ja by som chcela prevliecť periny, mne stačí jedna torta a som úúúplne mimo 😀

pipka
8. sep 2013

@vlada111 ja ti normalne zistujem, ze jedno dieta...to pre mna skoro ako ziadne dieta 😅 😅
co potom musia robit tie, co maju 4 deti...ked by zrazu mali len jedno 😀 sak to s prstom v zadku by makali jak stroje 😅 😀

pipka
8. sep 2013

@mysiatkoo ale da sa objednat aj na Slovensko? a kolko si platila postovne? 😕

mysiatkoo
8. sep 2013

@pipka da sa, len treba na zadat pri objednavke ich postove smerove cislo a do poznamky uviest svoju adresu... postovne je sialena suma, ale brala som tam viac veci a samozrejme som ix xcela RYXLO 😀, tak som sa na to vykaslala... inak by som si to nexala poslat k segre do CR

pipka
8. sep 2013

@mysiatkoo jaaaj no sak toto 😅 😖 tak to ja som si radej pockala, ale to postovne bolo normalne, ked som chcela len jednu vec.to by sa mi neoplatilo 😉

cwilinge77
8. sep 2013

Prosim Vas dostala som poziadavku na tortu mimona , priemer 18 cm a vyska 30 cm, to je podla mna moc vysoke vsak? a z určitostou viem ze sa nezmestim do 2,5 kg . Co Vy na to ako odborníčky?

mysiatkoo
8. sep 2013

@pipka to asi nie, to je pravda... ale ak sa ponahlas 😀 😀 😀 😀

aduskatt
8. sep 2013

@cwilinge77 no to sa isto nezmestis......podla mna to bude mat minimalne 5 kg

pipka
8. sep 2013

@cwilinge77 a nie opacne? priemer 30 cm a vyska 18? 😕 😅 ale teda 2,5 to nebude isto...minimalne 4 teda..ak nie viac 😅 😝

cwilinge77
8. sep 2013

@aduskatt ved to... aly by som asi mala dat priemer , aby som sa zmestila aspon do 3 kg ?

maya30
8. sep 2013

@eliska22 dakujem 😵

eliska22
8. sep 2013

@cwilinge77 ja mám priemer torty 22 cm, výška cca 10 - 12 cm a váži cez 3 kg 😝

maya30
8. sep 2013

dievcata mam robit diviaka na ktorom je vetvicka ihlicia a onho je opreta puska...nemate prosim vas ulozeny nejaky postup na tu pusku, brokovnicu alebo take daco...ja som nic nenasla ☹

maya30
8. sep 2013

@cwilinge77 ja som ho robila o priemere 20cm a vysoky bol max. 20cm a mal vyse 3kg

cwilinge77
8. sep 2013

@pipka 😀

nika266
8. sep 2013

@daja55 ,tortičky su krásne

sissmiss
8. sep 2013

#8 robila som naraz s cislom sedem a dost som to odflakla 😒 Nebol cas, nervy, energia....ale svokra bola spokojna s tortou 🙂 🙂 🙂

aduskatt
8. sep 2013

@cwilinge77 rataj, ze 30 cm na vysku mas ako tri torty na sebe, ak to chces mat do troch kil, tak musis mat taky priemer, aky ma tvoja kilova............. 18 cm dokazem s tazkostami urobit pod 2 kg, tak ja neviem,,asi priemer konzervy na pozadovanu vysku a hmotnost

vlada111
8. sep 2013

@pipka to už je v pohode, 4 si už nevšimneš.

brunila
8. sep 2013

Děvčata přibyly mi ke svatebním dortům ještě dvě knihy.Nedalo se odřeknout a mám dilema :inspirace žádná,to není moje parketa a jaké květy aby nedaly moc práce,protože budu dělat dost růžiček na svatební .Obě knihy jsou pro 80 letou paní,takže každá jiná.Prosííííííííííím,smutně koukám,hoďte mi něco na udičku 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

pristela
8. sep 2013

@brunila 😀 aale stihla by si aj ty 😅 , no korpusy som mala napecene , dopekala som v piatok len jeden , vevericu, mamuta som mala tiez vymodelovaneho , vsetko ostatne som robila v piatok poobede 😅 aj ruže, listocky, maca, Sida , leva atd , plnenie , potahovanie , len som nesla celu noc spat , az rano 😝

zuzka7512
8. sep 2013

dievčatá,nemáte náhodou nejaký postup na pc alebo notebook???ďakujem...

dajna11
8. sep 2013

kuk prvá myš 😀 😀 vidno to na nej 😀 😀 😀 😀 😀 😀

mamcas
8. sep 2013

Ajojte zenicky 🙂 prosbicka na vas, nejake inspi na tortu na 60tku pre chlapa? Nic urcene... nejake pasiky alebo? Budem pecit stvorec 🙂 dakovala za pomoc 🙂

maya30
8. sep 2013

@brunila mam ulozenu tuto, je jednoducha a pritom krasna 😉

emilkaaa
8. sep 2013

@lamps ahojte kočky potrebujem radu... prišla dnes za mnou jedna pani potrebuje na víkend tortu ako nevesta ťahá ženicha spod auta je to pre mechanika.... nemáte niečo ako inširáciu popripade kde pozhanam figurky lebo na modelovanie nevychádza čas...
@pristela

lamps
8. sep 2013

@emilkaaa moja, no asi ti moc neporadím ☹ , kúpiť figúrky môžeš v nejakom e-shope. Ale ja by som vyskúšala postavičky a auto vymodelovať - nevesta ku nej nejaké auto a spod auta by som nechala trčať len ženíchove nohy 😀 😀 😀 😀 inšpirácie s touto témou nemám žiadne

brunila
8. sep 2013

@maya30 Děkuji....jeopravdu moc krásná,no to asi nezvládnu..Uvidím 🙂 🙂

florentina
8. sep 2013

@daja55 nádherné dortíky