Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

luciahromadkova
25. dec 2013

sice neskor, ale vsetkym sladulienkam a tortickarkam
Pokojne sviatky a v Novom roku vela tvorivých sladkých napadov, milých a spokojných klientov, zdravie, lasku
pridavam vianocne prianie ako inak vianocných smetiarov a tiez smetiarske medovniky, mali mat este cestu, stromy a domy... ale Samko ich pojedol 😀 😀 😀

luciahromadkova
25. dec 2013

a zopar vianocných...torticka to tentoraz nie je... mozno medzi sviatkami, skratka korpus skoncil pre unavu v mraziaku...
svietnicky pre kolegynky v praci, do ktorej po prazdninach nastupujem
vianocne kolaciky....
zopar medovnikových darcekov

mrka2
25. dec 2013

ahojte bambulky, krasne sviatky vam vsetkym, trosku neskoro,ale predsa. Pridam moju dnesnu, kvet na drotikoch som robila prvykrat v zivote,tak berte na mna ohlad,este aj hrube drotiky som kupila.. 😝 nevedela som,ake kupit 😕

lifinka
26. dec 2013

Holky, omlouvám se, že jsem nepopřála krásné svátky, nešel net, tak to dneska napravím:

Krásné prožití svátků vánočních a v novém roce "2014" jen to nejlepší, hlavně zdravíčka přeje Lída s rodinou 🙂

lifinka
26. dec 2013

A ještě můj poslední letošní dort...

laumi
26. dec 2013

Kočky, prosim radu. ČOKOLÁDOVY pribinak + chcú do ttoho banány. Ešte som takú kombináciu nedavala. Bude to ok?

jakelina
26. dec 2013

@laumi bude

jakelina
26. dec 2013

@mrka2 je krásný 😉

laumi
26. dec 2013

@jakelina veľmi pekne ďakujem 🙂

zuul
26. dec 2013

@levandulka3 ahoj, su namacane v Candy Melts

mimcak
26. dec 2013

@jakelina musím sa pridáť k tým čo tak vychvalovali tu tvoju roládu.Konečne bola príležitosť vyskúšať ju. Robila som banánovú a to cesto je neskutočné , naozaj super. Aj chuťovo zožala chváli. 🙂 😵 .Ďakujem 😉

mimcak
26. dec 2013

a ešte moje predvianočné. Som bola celkom ko. Ešte,že prišli sviatky,lebo som si mohla konečne oddýchnuť. Už iba dve na 30 ,nerobila by som keby neboli obe pre sesternicu,tak čo už a ďalšie dve som odmietla veď aj ja chcem sviatkovať 😠

jakelina
26. dec 2013

@mimcak jsem ráda, že se povedla a chutnala. Já miluju takové rychlé recepty. Ani se nemusí nic vážit 😀 😀

michaela3011
26. dec 2013

pridavam Vam sem moje dve este predvianocne 🙂 ta druha, s tymi sobmi nemala hadam ani kilo 😀 bola uplne pidi midi mini, pretoze z tej prvej mi ostalo trocha kremu a bolo mi ho luto vyhodit, kedze sme na sviatky cestovali 🙂 torta so sobmi a Santom bola podla foto, ktoru mi nedavno posielala priatelova sestra ako inspi do buducna (z toho dovodu som tu mini tortu podarovala prave jej 😀 ) a druha torta vznikala z toho co som mala v hlave 😀 ked mi kocka napisala, ze to necha na mna, tak som nejsla ani googlit a hned som vedela co chcem spravit 🙂
nemam ziadnu formicku na efekt dreva, tak som vsetko robila kosticami na modelovanie a som velmi rada, ze mi to kazdy chvalil 😅 ze sa to predsa len podobalo na to drevo 😀
a vsetko vsetucicko na torte bolo jedle, ziadne sparatka neboli pouzite 🙂
tot moje posledne torty tento rok 🙂 buducu mam az na 4. januara

lokalistin
26. dec 2013

@michaela3011 perfektneeeee

sissmiss
26. dec 2013

ja som po velmi dlhom case zase mala prilezitost piect. Kedze to robim tak raz za mesiac az dva a medzi posl.a touto sme sa stahovali tak neviem poriadne kde co mam a zabudla som ze som chcela piect.. takze od vcera viem ze narychlo dokazem spravit tortu za nejake 3-4 hodky 🙂

Ten potah je dopredu potlaceny formickou a potom popisany perom...to trvalo asi hodinu...

mrka2
26. dec 2013

@jakelina dakujem 🙂

daja55
26. dec 2013

Dnes odovzdaná a ešte jedna do konca roka 🙂 🙂 🙂

mimcak
26. dec 2013

@jakelina áno je super. Ja som sa pozastavila nad tým či tam nieje chyba ,že žiaden prašok do pečiva? ,bala som sa,že bude tenučká,ale bola upne super píšem bola 😀 😀 😀 ,lebo už zmizla ako prvá 😝 😀

eliska22
26. dec 2013

@pristela nádhera a tá modrá farba je superská 🙂

mamina1978
26. dec 2013

Ahojte sladulienky,
zelam Vam aj ked trosku 😔 oneskorene krasne Vianocne sviatky a stastny novy Rok 2014 ....... 🙂

jakelina
26. dec 2013

@mimcak prášek tam nejde 😉

ajka82
26. dec 2013

aaa, posledna tohtorocna 😉 dnes prevezena do DCA, len este pre nu neprisli, ze nechcu dnes rusit, ked sme prisli aj ked som hovorila, ze uplne v pohode, ze nemusia cakat do zajtra 😕

adrika202
26. dec 2013

moje dnešné 🙂 a tento rok už len jednu silvestrovsku do tomboly 🙂

michaela3011
26. dec 2013

@lokalistin dakujeeeem 🙂

aj Vam vsetkym dakujem za Vase "pacitka" 😵

michaela3011
26. dec 2013

@ajka82 tie gulicky na boku torticky skvely napad!!! a urcite aj zabral vela casu, ze? 😅 😀

ajka82
27. dec 2013

@michaela3011 tak trosku sa mi sniva po takychto tortach o gulickach 😀

halienka
27. dec 2013

@michaela3011 Jéj Miška, ja som tiež túto zo sobmi práve pred pár dňami robila 😀 Ona kolovala po FB a tak som hneď mala objednávku, že takú chcú 😀 druhú len takú jednoduchšiu chvalabohu, lebo tí soby boli vcelku prácny 😝 😀
Inak nádherné tortičky babulky ste porobili zas, radosť pozerať a páčitkovať 🙂 😵 😵 😵 Dúfam, že prežívate všetky pohodové sviatky 😉

jakelina
27. dec 2013

A moje úplně poslední letos, první panenka v dortu co jsem dělala.

zuul
27. dec 2013

dievcata pridavam moje
a uz len posledna na 31veho. 😀