Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

reruna
30. júl 2011

@petusko tak zase až někde pojedem, tak se po tom kokosovém podívám
A na ten medovnník jsem zkoušela poprvé to zkaramelizované salko a paráda, takhle tuhé jsem ho zatím jejště neuvařila a hrozně to ušetří čas

dadka212
30. júl 2011

@vejinka ja poslednú dobu robievam najčastejšie pudingovo-tvarohový s čerstvým sezónnym ovocím

katulkaaaaaa
30. júl 2011

@mrka2 tie tvoje mysky su fakt perfektne!!!ja som upiekla slzu a netusim ako dozdobim,baby mne sa normalne nechce,toto je uz aky stav 😀
@dm1 ako dopadli tvoje torticky?
@mizulienka pekna torta,no vidis urcite sa potesili a ked chutila pridu dalsie objednavky 😉
@reruna u nas maju kokosovy v coop aj tsco,kaufland urcite bude aj u vas 🙂
@ikula2 krasne!ja som stale nenabrala odvahu vyskusat kvietky robila som zatial len ruze

katulkaaaaaa
30. júl 2011

@mizulienka idem dnes vyskusat ten tvoj pudingovo tvarohovy krem uz sa nan tesim mnam,a odsledujem si kolko davam plnky,aby som vedela 😵 ked zase niekto povie ze som dala moc

idris
30. júl 2011

Ahojte kočky tak aj ja konečne pridávam tortu čo sme spáchali včera zatiaľ ako čaká v chladničke

siusinocka
30. júl 2011

čaute. tak pridávam čo som nakoniec synovi k 7 rokom vymyslela. jasné, že to modelovanie sa mi ešte nedarí, to chce cvik, ale snad sa to na psa zakrytého dekou aspon trochu podobá 😀

jakelina
30. júl 2011

@reruna ten spodní proužek jsou takové hnědé lístečky, mám na to takovou lištu, natlačíš hmotu a pak vyloupneš a je to pásek asi deseti lístečků.

jakelina
30. júl 2011

@broucek2 s tím svatebním to bude asi těžké. Já bych alespoň do toho spodního patra dala máslový krém. Cenu asi budeš muset udělat podle váhy 😉

mizulienka
30. júl 2011

@mrka2 paradna 🙂
@gabika11 nadherne su tie husle, ved su ako zive, perfektne 🙂

yamahafazer
30. júl 2011

pridavam moju dorobenu len neviem preco tu fialovu tak hnusno foti v skutocnosti je krajsia a este ma po sebe aj fialove trblietka a to vobec nieje vidno 😒

mizulienka
30. júl 2011

@yamahafazer paradna a super podprda 🙂

lusil2005
30. júl 2011

@yamahafazer kraaaaasna!

lusil2005
30. júl 2011

tak sme na ranajky nakrojili tu gastanovu torticku. 😅 je mnam, ale zistila som ze ja to gastanove pyre moc nemusim 😅 asi radsej gastany na slano, ako ked su pecene... take sladke s rumom - to mi uz moc gastany nepripomina 😝

jerryjanka
30. júl 2011

závidím vám šikovné ručičky, ja sa nechytám nedostala som to darom. dnes skusim pridať fotku poobede čo som piekla svokre k meninám

zlatat
30. júl 2011

@bzucinka2 chapala ... asi som si včera sedela na vedení 😀 😀
@reruna to je zaujímavé - skôr by som povedala, že u vás by mohlo byť viac vecí ako u nás, hmmm A ten kokosový Creme Olé majú aj u nás v dedinských potravinách

reruna
30. júl 2011

@idris parádní bicí
@siusinocka podobá se to 🙂
@yamahafazer krásně vymodelované 🙂 mě taky nejde ty třpytky pěkně vyyfotit
@lusil2005 tak aspoň někdo, komu ta kaštanová nechutná 😉

broucek2
30. júl 2011

@jakelina právě jim chci napsat, že mi to přijde jako utopie a navíc chtějí mít dort hotov den předem. Trochu se bojím, že to ovoce bude za min. 2 dny v dortu k.o. Navíc asi přibližnou cenu budou chtít předem, tak nevím, odhadnout váhu bude celkem těžké. Uvažuji, že jim řeknu, ať se obrátí na profi cukrářku.

lussy23
30. júl 2011

@yamahafazer - krásne
@siusinocka - nádherná torta

lussy23
30. júl 2011

@gabika11 - prekrásna
@mrka2 - prekrásna torta
@mia1111 - to vyzerá chutne =)
@mizulienka - parádna

lussy23
30. júl 2011

@ikula2 - krásna @petusko - nádherné tortičky @anjelicek26 - krásnučka @jakelina - parádna tortička

weirdo
30. júl 2011

Ahojte baby.
Prosim Vas, mozem puncovinu zamrazit a pouzit tak o mesiac? 😕
Dakujem 🙂

mizulienka
30. júl 2011

baby neviete mi poradit, ci mozem SFV miesat s coko hmotou?

@weirdo podla mna mozes, ale este pockaj, co povedia skusenejsie 🙂

lenocka23
30. júl 2011

@weirdo ja si tiez myslim ze mozes, ved vsetko co donho das sa moze tak spolu hadam tiez... 😉

Baby, viete mi poradit, cim ide najlepsie umyt z ruk farba wilton..? ci len drhnut a drhnut...? 😉

dadka212
30. júl 2011

@lenocka23 mne to vždy vyjde z rúk keď potom umývam riady 😀

dadka212
30. júl 2011

@mizulienka čitala som, že spájajú čokohmotu s inými hmotami, takže myslím, že aj SFV by malo byť v pohode...

mizulienka
30. júl 2011

@dadka212 dik 😵 idem na to 🙂

mizulienka
30. júl 2011

@lusil2005 akurat robim ten krem s mascarpone ale mne vobec nechce stuhnut slahacka, treba to nejako dlho miesat??? 😕

mizulienka
30. júl 2011

moja autickova pre 2 kamaratov 🙂

vejinka
30. júl 2011

@dadka212 a ked budes taka dobra hodis mi na nu recept?

vejinka
30. júl 2011

rozmyslam ze asi spravim starsiemu poziarnicke auto.ma rad poziarnika Sama.len ci to nedopadne ako naposledy. 🙄