Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

cessy
2. mar 2010

heni jasne, budem rada ked posles inspiraciu 😉

ale co ty vies??rozbehnes cukrarcenie vo velkom a potom ich aj vsetky pouzijes 😉

sofi07
2. mar 2010

ja som tiez prvu kupila, nemala som kedy po obchodoch behat, som si tak narychlo zmyslela.som ju cez obed, ked mala spala ozdobila, rano odfotim, nabijam baterku do fotaku. neviem, cessy, asi sa nebudes mat cim inspirovat, som len taku jednoduchu.

henikav1
2. mar 2010

cessy, idem pozbierat vsetky barbieny co mam a hned ti ich poslem
😉
len teraz som dosla z prace

henikav1
2. mar 2010

uz som ti ich poslala, sice skor ako som chcela, usli mi 😀 😀 😀 som sa ti nestihla ani podpisat, ani neviem ci som dopisala vetu 😀 😀 😀

cessy
2. mar 2010

sofi ja nic zlozite nechcem robit......takze tiez nieco uplne jednoduche.....ach jaj..na co som sa to ja dala nahovorit 😖 ☹ 😔 dufam ze sa mi to podari 😕

heni dakujeeeeem uz som aj pozrela, len teraz neviem ci ju postavit na tortu, alebo len tak ju postavit...no neviem,neviem 😢

henikav1
2. mar 2010

no cessy, zalezi od toho, ci bude velka ta sukna a pre kolko osob to ma byt. Moja ma byt len pre 5 osob

vinka
2. mar 2010

Sofi sa mi rozum zastavuje nad tvojími výrobkami. 😕 Tak krásne sú.Si lepšia jak ktorá kolvek cukrárka. 😕 No tú bárbie chcem aj ja upiecť len som čítala,že musí byť na to forma je to tak? 😕

alionuska
3. mar 2010

Vinka nemusi byt na to forma...ja som niekedy robila v babaovkovej,ale potom ta sukna bola strasne siroka...teraz som robila tu popolusku v takych malickych hrncekoch...oni do seba tak zapadaju...upiekla som ale tri torticky male a potom som to trochu obkrojila ,ked som ich naplnila... 🙂 Ja idem dnes na to...cakaju ma dve ,jedna na piatok a jedna na sobotu.. a vcera mi prisile balik,tak utekam na postu...ja sa taak tesim🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

anibas
3. mar 2010

Ali už sme nažhavené na tvoje torty a napíš čo si objednala, nech sa aspoň na dialku poteším. 😵 😵 😵

evitkamalicka
3. mar 2010

ahoj kocky, ja budem tiez v piatok po dlhom case robit torticku

sofi07
3. mar 2010

evitka, Teba som tu uz dlllho nevidela 🙂
vinka, neprehanaj, ale dakujem za pochvalu 🙂 , pridala som dve torty, o pol tretej som vcera skoncila 🙄

evitkamalicka
3. mar 2010

sofi ja vas sledujem, ale nejako neprispievam

alionuska
3. mar 2010

Anibas,tak to ma tesi... 😀
Prislo mi vsetko....a ked som to objednavala som ani nevedela,ze ten obchod je v Topolcanoch...to mam nejakych 25km... 😅 Margaretky na pruzinke-3ks sada,Malicke kvietky-4ks sada,kliestiky na marcipan,natlacana krajka a perlovac. Tak som sa tesila,ze som to hned vsetko musela vyskusat na kusku hmoty... 😀 😀 a samozrejme mala pomocnicka Alenka sa tiez angazovala... 😀 Jaj idem piect..niekto to tu pisal,ze to pecenie ho az tak nebavi a ze najtradsej uz ozdobuje..no ja som ten isty pripad-mna najviac bavi ta posledna robota na tortach! 😀 😀 😀
Evitka,ahoj..si si riadne oddychla! 😅

alionuska
3. mar 2010

Sofi ta babika je krasna a babatko...ani nehovorim..uzasne!!!!! 😉 😉 😉 😉

vinka
3. mar 2010

Sofi neprehánam.ved aj výsledok súťaže to potvrdil.baby na tu bábiku to ide len polovica z bábiky alebo ju celú treba vložiť do vnútra. 😕

sofi07
3. mar 2010

🙂 dakujeeem 🙂
alionuska ma Vianoce 🙂
vinka, celu, ale ja som vlozila bez noh 😀 , lebo bola straaaasne vysoka 😀

neurologia
3. mar 2010

ahojte
sofi
velmi pekne torticky ato babatko si velmi pekne vytienovala vyzera ako ozajstne...a tie konariky -totalne originalna
torticka

vinka
ja si myslim ze je to na teba ako ju tam das ci bez noh alebo celu-vtedy vykrojis do stredu dierky aby si ju tam vlozila ... 😉

cessy
3. mar 2010

alionuska čo to citam???? v topolcanoch?????a kde prosim ta????ja o tom ani neviem??? 😨 😨 😨 😨 😨 😨 😨 😨 😨 😨 😨 😨 😨

anibas
3. mar 2010

Sofia : prekrásne tortičky, také jemné, krehké ... a vieš čo ma pri bábätku napadlo, že ked tam máš konáriky, mohlo byť ako v hniezde ... 😵

ali - dobrá zásielka ... 😉

cessy
3. mar 2010

daj adresu poobede tam hned skocim na prieskum 😨 😀

cessy
3. mar 2010

sofi peknucke torty 😉

sofi07
3. mar 2010

dik, neurologia, anibas 🙂 , vidis, dobry napad
cessy, ako to, ze to nevies??

cessy
3. mar 2010

http://www.cukrarskepotreby.sk/cms.php?id_cms=4

alionuska asi toto si myslela, ale ako citam este nema predajnu 😕 😨

cessy
3. mar 2010

sofi no nevie....... ☹ , ale teraz uz viem 😅

alionuska
3. mar 2010

Cessy ano to som myslela..ale neviem ci maju aj predajnu.Ja som myslela,ze to objadnavam odniekial zo Sihly,ci odkial...uz som tolko stranok pozrela ze sami to mota! 😀 😀

Veru Vianoce.mam...moj drahusik povedal,ze z kazdej vyplaty mi da 5 tisic,aby som si pokupovala pomocky.... 😀 😀 😀vzdy mi ju da celu a ja dam peniaze do banky na uver,do sekov a atd a potom si nikdy nic neobjednam...tak som si teraz aspon radost urobila! 🙂

cessy
3. mar 2010

aliomuska super manzelik 😵 , ale na co by ti toho tolko bolo, robis krasne aj bez pomocok 😉

stalida
3. mar 2010

sofi krasne torticky si urobila,ta babtkovska je sususususuper. Ake ma rozmery,ze je taka lahka?

alionuska
3. mar 2010

Cessy,ved ja to ani nechcem...mas pravdu vystacim si aj s tym co mam...teraz som objednavala kvoli tej svadobnej a aj kvoli tej slzicke...ale kvetinky sa mi zidu..len neviem ,poradte aj vy mne...ako sa robi s tym perlovacom..mam ten mailnky-tusim 4mm maju tie perlicky...to musim tam dat pasik tej hmoty,alebo šulček...nechapem..ja na to pridem,len by mi to ulahcilo robotu,keby som to videla..ako na to. 😀 😀 😀

anibas
3. mar 2010

ali - pár dní dozadu bola táto otázka na torty od mamy - hľadaj

alionuska
3. mar 2010

anibas.asi som to prehliadla..idem pozriet dakujem. 😀