Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

cessy
22. sep 2009

jej a to sa mi paci, ja by som to hadam ani pouzit nevedela 😨
dobre sa ti s tym robilo???

sofi07
22. sep 2009

cessy, uz sa mi asi 2x stalo, ze mi sestra volala 2 dni po oslave, ze prave dojeda tortu a ze je este lepsia ako na oslave 🙂

bianca
22. sep 2009

no to zelene je fakt pekne.Sofi mas na to sablonu?

bianca
22. sep 2009

ups nez ja konecne dopisem odpoved tak je par prispevkov tu 😅

cessy
22. sep 2009

sofi dobre to vyzera

a este daj prosim link na tie drobne kviety, co su medzi ruzickami 😅
dakujem

sofi07
22. sep 2009

teda cessy, ty mas oci, ze to vidis 😀
http://www.mimibazar.sk/recept.php?id=15781&use...
inak, tato kocka ma prekrasne torty

cessy
22. sep 2009

jejda a to si takto tvarovala?????

ved preto som pytala detail, aby som to lepsie videla 😅

sofi07
22. sep 2009

hej, slo to v pohode,cessy, skus 🙂

cessy
22. sep 2009

chcem si opat nieco poobjednavat, tak beriem tipy.....
😅 😉

sofi07
22. sep 2009

oooo, to zas bude radosti 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

cessy
22. sep 2009

nooo, muz povedal, ze zaplati, tak rozmyslam co objednam 😅 , tak sa na to tesim 😅

cessy
22. sep 2009

ale aj nad tymi silikonovými rozmyslam..... 😕

sofi07
22. sep 2009

tak super, vidno, ze sa mu pacia a aj chutia tvoje toricky
myslis tie formovace z toho katalogu?

cessy
22. sep 2009

ano myslela som tie z katalogu.

ano pacia sa mu...a ci chuia neviem, lebo on ma najradsej cokoladovu a taku vzdy nerobim 😀

cessy
22. sep 2009

a ty si co zaujimave este z tade objednala???

sofi07
22. sep 2009

to je ako moja mama 🙂 podla nej niet nad coko polevu, ale paci sa jej aj marcipanove, ale ked vidi kolko casu nad tym stravim....idem do postele, dobru noc a objednaj si nejaku specialitku, aby sme si potom sli oci vyocit nad tvojim vytvorom 🙂

cessy
22. sep 2009

ok, tak idem aj ja, dobru noc, pa 🙂

marfic
22. sep 2009

tak som konečne dozdobila, medzitým sa mi malý parkrát zobudil, tak to bolo na etapy

jáj, ani neviem prečo sa mi poťah netrhal, ale keďže som musela bežať k malému, tak som to šupla do sáčku a pokračovala po hodine

zajtra pridám foto, som zvedavá, čo povedia v práci na tortičku

a dala som manželovi kúpiť tú paličku na čistenie lisu na cesnak, tak som sa z neho tešila, až sa zo mňa smial, najkrajší narodeninový darček to bol 😀

zdenallicka
23. sep 2009

BIanca, klido pido..🙂 I ja jsem kopcila...😀

alionuska
23. sep 2009

Cessy-vidim ze si ma spominala..Som tu a som domka,len som taka chora,ze mi ide hlavu roztrhat..Malinka mala v skolke nejakeho chlapceka,co nakazil nejakym virusom 11 deti a tri dni mi iba vracala,bolelo ju brusko a hlavicka a boli sme aj na pohotovosti a u doktorky a ja som v tej cakarni nieco chytila,lebo tak mi je zle...mam kasel,zapchaty nos a toci sa mi hlava... a to mam na piatok tu svadobnu zacat robit..Dnes si to aspon upeciem a zajtra mi bude hadam lepsie a dokoncim ju...tak som sa na tu tortu tesila a tak mi je na nic z tej choroby... a este to tehotenstvo do toho..som uplne zlomena... ☹

marfic
23. sep 2009

alionuska, drž sa, nech tá choroba prejde

tak vkladám foto, kuk
http://www.facebook.com/album.php?aid=3230&id=1...

sse
23. sep 2009

marfic super krásna je. 🙂

ali skoré uzdravenie

bianca
23. sep 2009

hojte

ali ajjajaj.Skoro sa uzdrav

marfic uzasna torticka.Tie margaretky ma totalne dostali.Asi zacnem sporit a kupim si aj ja formicky

wighy
23. sep 2009

caute baby tak som tu zas,v sobotu mame oslavu tak sa chystam na velku tortu pre krpanu so, zvedava ako dopadne torta

cessy
23. sep 2009

alionuska ahoj, no ty sa teda mas... ☹
tak sa drz a skoro sa uzdrav 😉

cessy
23. sep 2009

marfic pekna torticka a zaujimava farba 😉

marfic
23. sep 2009

baby, ďakujem, už som s ňou bola, je už celá zjedená, aj im sa páčila 🙂

dnes začínam robiť ďalšiu/alebo zajtra/ na nedeľu som pozvala nejakých hostí, tak aj tortičku treba, len zas neviem ako ozdobiť, lebo mne sa páčia také jednoduché

bianka, formičky sú super, len mne sa tam všetko lepí, aj cez tú fóliu som skúšala, ale nešlo to 😖
gerberu vyberiem, ale akoby sa mi dobre neotlačila a pomedzi lupienky mi ostávajú také stružlinky či čo
ja by som brala aj iné vykrajovačky, lebo na každej torte mám tie isté, ale objednávať teraz nemôžem, lebo MM by to neprežil 😝

wighy
23. sep 2009

marfic,sofi krasne torticky

sofi ak orobis cokoladovu polevu ze sa ti tak krasne leskne,?????

bianca
23. sep 2009

marfic ja som pozerala katalog od cessy a len som tu ochkala.MM to videl a vraj si mam co kupit co len chcem.No potom som mu povedala kolko ta mala somarinka stoji a zjezili sa mi vsetky vlasy tak radsej neriskujem

evitkamalicka
23. sep 2009

aj ja chcem katalog