Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

yamahafazer
30. sep 2011

@lamps super je sa mi strasne paci 😉

havi
30. sep 2011

@lusil2005 na babätko mam modru silikonovu,s tym vystrcenym zadočkom 🙂

yamahafazer
30. sep 2011

@zlatat ta stym mackom je taka jemna nezna 🙂

adul67
30. sep 2011

@havi aj mne sa zdalo až predražené ale už som si objednala tak dufam že ho využijem pretože ešte len začínam a strašne ma to baví hlavne ked vidím tie torty čo tu kočky vypekaju 🙂

miciatko
30. sep 2011

@adul67 a ak sa mozem spytat cenovo sa ti tam ako pacilo??

mia114
30. sep 2011

@petusko kraaasne torticky 😵
@ikula2 uzastna postel 😵
a dakujem babulky za pochavlu a rady ohladom ruze, budem skusat dalej 😉

mia114
30. sep 2011

ja som akurat dorobila formulu na tortu, poviem vam to bolo des robit 😠

anibas
30. sep 2011

@zdenallicka určite sa s ňou dohodneš - veľmi ochotné sú - tento víkend robia stretnutie v PP, a farby Sugarflair sú ešte lepšie ako Wiltonky 😉

zdenallicka
30. sep 2011

@anibas Děkuji..🙂 A nemáš na ni mail?

anibas
30. sep 2011

@lusil2005 ja mám bielu - ale ešte som nerobila bábätko - len moje tri 😀 😀 😀 😀

zdenallicka
30. sep 2011

@anibas Mail tam ale nemá uvedený...

anibas
30. sep 2011

@zdenallicka počkaj ...
katarinamaslisova@yahoo.com

anibas
30. sep 2011
zdenallicka
30. sep 2011

@anibas Děkuji..🙂

desmodka
30. sep 2011

@lusil2005 ja taku kriklavo zelenu (od kamky)
@katulkaaaaaa jaka krasa z toho vyliezla 😀

reruna
30. sep 2011

@petusko nádherné dorty 🙂
@ikula2 krásn květy 🙂
@dadka212 parádní, každý tam má svoje a pěkně to ladí
Teda jak to čtu, tak jste všechny nemocné, tak přeju co nejdříve se uzdravte vy i dětičky.

sofinka18
30. sep 2011

Baby, tak dnes moja prva potahovana torta. dost chybiciek ma.. ale nabuduce uz budem vediet 😉

petusko
30. sep 2011

@mrka2 Jano a Vlado su kolegovia, chceli sa podakovat jedinej kolegyni zenskeho rodu, ktoru maju 😉 Toho Jana poznam osobne, takze som vedela, ako si to predstavuje 😉

petusko
30. sep 2011

jej baby, dakujem za like, ved ja nakoniec zistim, ze pod stresom pracujem najlepsie 😀 uvidime, mozno nakoniec budem brat 1-2 torticky tyzdenne. O mna ani tak nejde, ked som teraz v prvy tyzden zvladla 4, tak zvladnem v pohode aj nabuduce, ide mi skor o mojich chalanov, nechcem ich zanedbavat, ked cely den som mimo domu, aspon poobede chcem patrit iba im 🙂 Uvidime, aj tak mam pre rodinu na kazdy mesiac aspon jednu torticku, takze az tak uplne bez pecenia nebudem 🙂

lusil2005
30. sep 2011

@yamahafazer dakujem! lebo si chcem objednat od Kamky a tam ma ze zelena. a neviem ci je dobra alebo zla 🤐

lusil2005
30. sep 2011

@desmodka aaaaaaaaaaa tak som nasla niekoho kto ju ma! 😀 a aka je? uz si s nou robila? je pekne to babetko z nej?

@havi dakujem! 😅
@anibas haha o takej formicke nehovorim 😀 😀 😀

anibas
30. sep 2011

@zdenallicka asi nie - najnovšie zelené formičky sú tuším čínska lacnejšia kopia

lucula73
30. sep 2011

@zdenallicka a nemala by byť takáto ako je na foto?si myslím....ja som si ju tiež objednala,no uvidím teda 😉
http://www.pecenieskamkou.eu/pecieteskamkou/esh...

desmodka
30. sep 2011

@lusil2005 neviem ako ma vyzerat z tej modrej formy, ale podla mna je super, vsetky detaily, usko, rituska, zachyby, ocka, prsteky... vsetko je tam vidiet 😀

stankapk
30. sep 2011

caute kocky.
prave som dorobila tortu (moja tretia potahovana) pre dcerky k meninam - zajtra bude oslava. tesila som sa na to, aj som si nakupila zopar pomocok, no ale vas obdivujem ze mate na to trpezlivost. je to zasluzena praca!!!
torta je puncova, veeelmi mokra, az mi tam stava vytekala tak dufam ze sa potahovka nerozpusti a do zajtra este vydrzi 🙂
pridavam fotky, ale berte to s rezervou, na vase sa ani trosicku nechytam. ale aspon beriem inspiracie 😉

maca77
30. sep 2011

u nás už všetko spí, ja ešte potrebujem na zajtra 2 torty, tak aspoň jednu idem ešte dokončiť, nech mám toho potom menej, lebo keĎ si predstavím ako 3decká pri mne pobehujú a najradšej by to za mňa urobili, tak mám dosť 😀
@anibas stretnutie v poprade? joj do kelu, že som o tom nevedela, tak by som rada išla a takmer pod nosom to mám... škoda že nestíham všetko čítať 😒

havi
30. sep 2011

@desmodka z modrej formicky je babo uzastne...ja ked sa ponahlam,strcim natlacene do chladnicky a behom chvilky je hotove,fakt je tam kazdy detail

desmodka
30. sep 2011

@havi aj z tejto zelenej bolo rychlo hotovo a pekne detaily

moje dnesne 1, ta zdravotnicka je pre zdr. sestricku 2. znova ovecka timmy 3. a na rychlo zbuchana s orchideami pre svokru