Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

sticker
26. sep 2014

@muffinka8 Veľmi milá tortička 🙂 S dovolením si ju uložím do inšpirácií 😵

daja55
26. sep 2014

Dnes odovzdané... svadobné 🙂 , jedna 9 kg, druhá 15 kg a 70 ks mafín. Kuchyňa ako po výbuchu 😝

daja55
26. sep 2014

@mysiatkoo nádherné

alexslovakia
26. sep 2014

Dnes som upiekla daco jesenne......

alexslovakia
26. sep 2014

Tak a tu to je....

alexslovakia
26. sep 2014
dada23
26. sep 2014

@daja55 tak to už áno,nádhera

dada23
26. sep 2014

tak som to nakoniec s tým marcipánom zvládla a toto je výsledok,moja prvá svadobná 🙂

mirinecka
26. sep 2014

kočky obdivujem vás ako zvládate toľko toriet naraz, ja som robila prvý krát trojposchodku a mala som čo robiť celý deň. Kvôli torte som si vzala dovolenku 😅. Dúfam že dlho dlho ďalšia poschodová nebude 😀

denisak77
26. sep 2014

@marianabila ďakujem,ale videla som už aj krajšie 🙂 aj hneď tu na stránke . Snažím sa aj keď občas to poriadne odfláknem 😀 😀 😀 .

sollange
26. sep 2014

Moja prvá 3D.tak som sa chcela vyhnúť a hlavne kabelkám,nejako ma to neoslovilo,ale manželov kolega,trebalo súrne,tak som vyhovela 😉 .Dnes večer odovzdaná,páčila sa,tak verím,že bude aj chutiť 🙂 ..Fotené narýchlo na linke,vonku pršalo,v celom byte tma,no hrôza,len v kuchyni aké také svetlo.

halienka
26. sep 2014

Tak aj ja pridávam moje kvietkové, som mala tieňovaciu náladu 😀 čím je tá krajšia časť tohtotýždňoviek za mnou, ešte ma čakajú 3 detské, takže idem pokračovať 🙂

sticker
26. sep 2014

@sollange Parádna kabelka 😎

sollange
26. sep 2014

@sticker Ďakujem pekne🙂

karap
26. sep 2014

ahojte,spytat sa aj tu,lebo fakt neviem do ktorej skupiny to mam napisat.......
Prosim o radu
Vzvalkala som fondan na cca 0,5cm a nakreslila som nan obrazok.No na tortu ho budem davat az buduci piatok.Vraj mi to dotial stuhne na kamen?????Co mam urobit aby sa to nestalo?Prosim ,poradte mi.Dufam,ze sa to da zachranit.Nerada by som to vyhodila ☹

pipka
26. sep 2014

@mysiatkoo nemaaam slov zena 😕 😎 😎 😎 😎 naadhera!

pipka
26. sep 2014

ja mam teraz len take sup sup..ale poviem vam, ked clovek spocita naklady na suroviny, tak tieto trubickove a piskotkove torty vyjdu mozno este drahsie nez klasika potiahnuta 😝 🙄
sak uz len ta stuha, trubicky... 😅 🙄

a to si niekto povie, ze nemusis mi ju celu potahovat, daj len na vrch 😅 😅 😠 🙄 a drbkam sa s tym cely vecer 😝 🙄

pipka
26. sep 2014

@karap zabal do sacku, alebo aspon zakryt niecim, alebo do skatule hermeticky uzavriet 😉 skratka nesmie to byt na vzduchu, lebo to obschne a stvrdne 😉

sollange
26. sep 2014

@karap Zabaliť do potravinovej fólie 🙂

karap
26. sep 2014

@pipka
@sollange dakuejm vam baby za radu.Hned som to utekala zabalit.Robila som ho uz vcera a dnes bol este trosku makky,ohybny,tak sa mi nezlomil.....Doteraz som robila len z mmf,no dostala som balicek fondanu,tak som ho chcela vyskusat.Uz som poucena.No na druhej strane,uz viem,aku hmotu treba na kvietky 😉

sasettka
26. sep 2014

@mysiatkoo naozaj uzasne, ta cierna mi vyrazila dych 🙂) no a ako teda reagovali? tiez padli na zadok? a pouzila si daku kupovanu ciernu potahovku ci farbila? 😕 😅

babulky, uzasne torticky pridavate, radost sem chodit, ja dnes este dve dokoncim a snad zajtra pridam cosik 😅

muffinka8
26. sep 2014

Opäť morská.

pipka
26. sep 2014

@muffinka8 jeeeeeeeeej 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

lucula73
26. sep 2014

@daja55 parádne ......................to si ako robila tú čiernu krajku?normálne nafarbila ten prášok?super to vyzerá... 🙂

nika266
27. sep 2014

Už možem isť spať,stačilo

kubrt
27. sep 2014

Po nádherných dortech, které jste vytvořily, pár mých. Největší radost jsem měla z koček, protože jsem se přestala snažit o skutečnou podobu a udělala je podle obrázku 😀 . Na knihu nechtěli nic jen ovoce, tak je to takový divný . Na vrchu je bílá ganache. I dalšího zákazníka jsem přemluvila, že dinosauři na pařezu néééé, že bude lepší sopka 🙂 Samrolový krém jsem zkoušela kvůli svaebnímu, co mě čeká ale nevím, nevím - ten byl pro dceru k 14. Hezký den přeji všem. 🙂 🙂 🙂

kubrt
27. sep 2014
kubrt
27. sep 2014

@nika266 ten svatební se slunečnicemi je nádherný- dělala jsi je tou velkou vykrajovackou na gerbery? Jinak vsechny dorty máš vždy pěkné 🙂 🙂

kubrt
27. sep 2014

@mysiatkoo dovolím si komentovat 😉 oba úúúúžasné . Na tom mustru, který tě inspiroval jsem nemohla dobu vykoukat co to je. 😖 Na tebe nemá 🙂 🙂 🙂

sticker
27. sep 2014

@nika266 Mne sa tiež najviac páči tá slnečnicová tortička 🙂 A tie listy si si sama vyrezala, alebo máš takú veľkú vykrajovačku na listy?