Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

pipka
27. mar 2015

ajojte sladulienky moje 😵
pridavam moju dnesnu a koonecne vikend 😎 😎 😎 pristelinku cmukam speciaalne 😀 😉 olaf sice nelezi, ale ostatok.... 🤐 😵 😀 😀

akzuzs
27. mar 2015

@daja55 Mňaaaaam

mimcak
27. mar 2015

Tak a moje. Bablpapa ani ponatia som nemala čo to je: 😅 ,potom krstinová a znova sladká Pizza 😉 Jeddna sa ešte chladí,ale to už je Vieletta presne taká isstá akú som už robila. 😝

akzuzs
27. mar 2015

Ahojte no konečne som sa po dlhšom čase dostala k PC a poctivo som prešla všetké krásne torty. Baby to je brut fakt krááááááása. Ja idem podlhšom čase robiť dve naraz. Ale na apríl som zasa kôli škole musla odmietať objednávky len to čo sa nedalo a aj teraz iba fakt také ktoré sa nepatrí odmietnuť. Ach jojo aj so štúdiom 🙂))))) A v léte idem robiť zástupkyni tortu a chce ananásovy korpus a kokosový krém. Neviem či mám sa smiať alebo plakať. Neviete čo s tým???? 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅

mojmacik
27. mar 2015

@akzuzs nekopla sa? 🙂

pipka
27. mar 2015

@akzuzs daj do korpusu kusky ananasu, nasekany nadrobno 😉 po upeceni pokvapkaj este ananasovou aromou 😉 a kokosovy krem sa da v pohode 😉 ja som robila z kokosoveho ole 😉 ale da sa rozne..aj v dvojke su recepty na kokosove kremy 😉 aj z klasickeho pudingu sa da, s maslom a cerstvy kokos prisypat 😉

mimcak
27. mar 2015

@akzuzs rafaelo krém je kokosový a perfektne sa hodí k ananasu a korpus by som robila ako písala @pipka

antenka1
27. mar 2015

@pipka @pristela, kočky nemate tie frozenky nahodou cvaknute zo zadu? Velmi sa mi to paca a neviem si to celkom predstavit ako to je urobene. Dakujeeem

antenka1
27. mar 2015

pridavam svojho konika. Uz som ho raz robila a dufam, ze tento bol posledny 😒

nika266
27. mar 2015
akzuzs
28. mar 2015

@mimcak @pipka @mojmacik ten krém má byť z kokosoveho mlieka
zasa budem musieť testovať na rodine 🙂🙂🙂🙂🙂

akzuzs
28. mar 2015

@antenka1 ten kôň je fakt že sanka dole.Paráda

pipka
28. mar 2015

@antenka1 fuu no ja nemam 😅 ale zozadu by si nic nevidela...tam je ten obrazok nalepeny na hmote na hrubsie vyvalkanu a zatuhnutu, aby to bolo rovne 😉 a do tej hmoty som supla dve spajle a zapichla do torty 😉

cize zozadu nie je vidno nic, len hmota kolmo na torte 😉

pipka
28. mar 2015

@akzuzs ahaaa, no tak skusaj skusaj moja 😉 😀

mimcak
28. mar 2015

@antenka1 fuha ten koník je perfektný toto je jedna z tortičiek na ktoré si netrúfam,už som aj dvakrát odmietla. Takže môj obdiv 😵 😵 😵

mimcak
28. mar 2015

@akzuzs ach jaj no tak o takej plnke neviem,tak skúšaj. 😉 😅

lamps
28. mar 2015

ahojte, pridávam tortušku pre naše krsniatko - ani sa mi nechce veriť, že už má 1 rok, peripetie okolo torty radšej písať nejdem 😝 . Pri posledných tortách mám taký pocit, že som stále viac a viac mantavá 😀 😀 😀 a želám Vám krásny deň

pristela
28. mar 2015

Holky pridavam aj ja vikendoffky , ta coko je cela podla foto torty od Lorny . A to posledne je mrkvac pre nas, jasne ze som neodolala vcera a dala si aj napriek tomu , ze nemozem 😝

@lamps jaj, co ti na tu torticku napisat ? naaaadhernaaaaaaaa, tie postavicky nemaju chybu 😵 😵 😵

lamps
28. mar 2015

@pristela Žanetka a ty prečo poťahuješ krabice od topánok? 😀 😀 😀

pristela
28. mar 2015

@lamps haaaaaa,si rob srandu, pockaj ked tu daju baby to svoje ganache potahovanie, co ja uuuboziatko, ja mam tie hrany take bezpecnostne 😀 😀 😀 😀 oblé 😀 😀 😀

lamps
28. mar 2015

@pristela ja a srandu z teba? to by som si nikdy nedovolila, ver mi 😀 😀 😀 😀 tá torta vyzerá fakt ako originál krabica. MM mi povedal, že to je šialené 😀

evicaka
28. mar 2015

zdravím... pridávam moje tortuše, jedna pre nádejnú lekárku a druhá pre otca a dcéru 🙂@lamps,@pristela a aj ostatné kočky nááádhernééé dielka... ste mi stále veľkou inšpiráciou 🙂

evicaka
28. mar 2015

no a tu sú

pristela
28. mar 2015

@lamps jooooj, ja vas oboch taaak lubim 😵 😵 len dufam , ze Mysiatko tento vikend nerobila nejaku krabicu a neda to sem podo mna 😀 😀 😀 😀

alexslovakia
28. mar 2015

Tak aj takato na zelanie..... 🙂

sollange
28. mar 2015

Pridávam aj ja k vašim krásam svoju jednu🙂

lamps
28. mar 2015

@pristela 😵 😵 😵 ja keď to tu tak čítam a pozerám torty a porovnám to s profesionálnymi cukrárkami na nete, ktoré sa tortičkami aj živia .... a vidím to vypracovanie, tak to sa nedá porovnať. Niktoré ich majú také odfláknuté krivé a hrbolaté

akzuzs
28. mar 2015

Moje za posledné tri týždne

butterfly333
28. mar 2015

@antenka1 neskutočne krásne ako žive.👍👍👍

haannka
28. mar 2015

Moja pre otca...