Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

jakelina
5. nov 2014

Nevím co mi to blbne, ale nejde mi dát odpovědět 😝 😝

izuskam
5. nov 2014

Ahojte, prosim vas je mozne zamrazit upeceny korpus? Samozrejme vychladeny 🙂 Dakujem

sonina08
5. nov 2014

Dobrý deň,
prosím o nejaké postupy na peknú tortu a "3O" . pre ženu.
Ďakujem 🙂)

lucula73
5. nov 2014

@izuskam jasné,zabaľ poriadne a možeš zamraziť 🙂

mia114
5. nov 2014

@pipka diik, pojdem kuknut teda tam tukrajku 😉
jaj babulky, do 18cm z akehomnozstva mam spravit pribinacik plnku? ja ju vobec nerobievam a teraz chcu cokoladovy pribinak a neviem kolko ho mam spravit:o( poradte prosiim.

balambi
5. nov 2014

Babule,dnes som toto ulovila v lidli,bude to super na tortu so zimnou tematikou.Hlavne tie kryštáliky. Sú modré,tá jedná foto skresluje.

pipka
5. nov 2014

@mia114 ja robim zo 4 vajec korpus a z jednej slahacky a 250 g tvarohu pribinak 😉

woman04
5. nov 2014

@sikag http://www.aliexpress.com/item/Stainless-Dough-... ..tu máš o pár centov lacnejšiu,nie je poštovné..je to trošku iná,bez diery..ale počkala by som do 11.11.,veľa vecí bude v akciách 🙂 -15-50%

izuskam
5. nov 2014

@lucula73 dakujem

muffinka8
5. nov 2014

@mia114 tak ako píše @pipka jedna šľahačka a jeden tvaroh ale ja do 18cm robím mramor len z 3 vajec, aj včera som tak robila a ešte som aj vrch zrezala.

pipka
5. nov 2014

@muffinka8 len ja mam taku vysoku formu, tak preto robim zo 4 😉 a radsej necham deckam na desiatu, ked ja mam rada take pekne vysoke tortuse 😅 😀 😉

muffinka8
5. nov 2014

@pipka 🙂 ja mám z Tchiba 18cm a zo 4 by my vytieklo.

pipka
5. nov 2014

@muffinka8 ja mam ad1 rafik a ten je vysokyyy, a potom mam taku staruckuuuu este po babicke a ta je tiez asi 10 cm vysoka 😉

anibas
5. nov 2014

@balambi vyzerajú dobrééé !!! 😉

sakura77
5. nov 2014

@balambi toto som dnes zrovna kupila a padlo mi to jak rit na serbel,kedze idem krpke robit tortu frozen....😀
ale ine som chcela,babulky,prvykrat idem robit s jedlym obrazkom,nie tym papierovym ale na marcipanovej oblatke,potahovat budem tortu s k2,ten obrazok to len pricapne na to navrch? alebo musi byt nieco medzi tym?

maya30
5. nov 2014

@sikag ja si budem prosit ! 😉 uz par dni po nej pokukujem 😅

blancagon
5. nov 2014

@sakura77ja som len som trošku pretrela mokrou rukou a položila,aby sa prilepil.

mamiaigi
5. nov 2014

@jakelina ďakujem ti veľmi pekne. No to sa aj mne stalo že som zabudla PDP 🙂 a nijaký rozdiel v tom nebol. Ešte raz moc ďakujem.

sikag
5. nov 2014

@pristela sces spachtlicku? idem ich kupit z aliexpress

lucia20
5. nov 2014

baby prosim vas, zajtra potrebujem ist na tie dlhe diely kupit tu farbu, poradte mi prosim vas kam mam ist.

abriela
5. nov 2014

@woman04 prosim ta, naco sa to pouziva-vec z ali?

abriela
5. nov 2014

BABY robite cokoladovy korpus s cokoladou? Pripadam si ako cudna, kedze v skupine tortickarok som asi jedina co ho chvali.
KLADIEM si OTAZKU: Mam cudne chute??? 😨 😨 😨

mamcas
5. nov 2014

@abriela Ja robím a chuti všetkým: )

mirinecka
5. nov 2014

@abriela ja robím často, je jemný nadýchaný a neni vôbec suchý 😉 aspoň ten môj 😀

sasettka
5. nov 2014

@abriela ja ho tiez robim najcastejsie 😉

abriela
5. nov 2014

@mamcas @mirinecka @sasettka potesili ste ma. Dakujem 😵

abriela
5. nov 2014

http://www.ebay.com/itm/Stainless-Cake-Pizza-Do...
este lacnejsie a rychlejsie dorucenie

timuss
5. nov 2014

@nika1985
@muffinka8
no dievčatá, ja práve teraz čakám na "rozsudok"....s malou som v pondelok bola na odberoch, koncom týždňa by mali byť výsledky a silne dúfam, že nebude mať alergiu na živočíšne bielkoviny 😖 celiakia by to asi nemala byť, lebo lepok sme nevynechali a stolica je teraz ok, tak snáď to nebude kombinácia celiakie a alergie 😕

nika1985
5. nov 2014

@timuss drzim palce nech ste fit a nic Vam nenajdu daj vediet potom

timuss
5. nov 2014

@nika1985 ďakujem 😉