Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

sticker
3. okt 2015

@pristela Bože, už som obdivovala na FB.. Neskutočné množstvo!!!!! Naozaj toto netuším ako sa dá... Úplne všetky sú geniálne.. normálne nedokážem ani povedať, ktorá je najkrajšia 😎

elamaslakova
3. okt 2015

@pristela No ja bez komentára ,lebo všetko čo by som napísala by bolo nič , proti tvojim tortičkám 🙂 - prekrásne všetky, som sa nezdržala 🙂

pristela
3. okt 2015

Holky, vy ste sladkeeee, dakujem ....

pppeeetttaaa
3. okt 2015

babulky neskutocne vytvory tu davate.. len hikam.. skromne pridavam moje vikendovky a jedna ma este zajtra caka..

denisak77
4. okt 2015

@pristela macka som už obdivovala na fb,krajšiu tortu som už dávno nevidela,len nechápem ako sa toto dá stihnúť.ja som asi fakt total lenivá,lebo ja by som to určite nezvládla. 🙂

denisak77
4. okt 2015

@elamaslakova ste sa nejak rozpiekli dievčence,,pekné

daniela09
4. okt 2015

ja tento týždeň minitortičky- 50ks, aj som ich balila, a jedna narodeninová

jenie123
4. okt 2015

Ahojte kocky.. Krasnucke torticky ste opäť popiekli.. 🙂 radosť pozerať.. Pridávam pár svojich.. 🙂 tento týžden som mala kľudnejší 🙂 s mackom bola pre môjho synčeka a prvý pokus o slanu pre manžela 🙂🙂

nika1985
4. okt 2015

Ahojte toto bol vikend boze aj vam sa stava ze robite tortu ktora sa Vam vobec nepaci neviem sa nejako stotoznit s tou motylovou tortou. ale tak budis

zuzka7512
4. okt 2015

čokokorpus+čokolád.plnka...na tejto tortičke som skúšala ganache...

peciemslaskou
4. okt 2015

peknú nedeľu prajem,krásne tortičky,jedna krajšia ako druhá,ja pridám taký mišung

lamps
4. okt 2015

@michaela3011 ja ďakujem za krásny komentár k tortičke

5ka29
4. okt 2015

Ahojte,kto by mi vedel urobit nieco taketo k 1. Narodeninam mojho syna poslednu novembrovu sobotu?pre 14 ludi. Chcela by som namiesto cervenej modru a namiesto minnie- mickeyho.za primeranu cenu,BA a blizke okolie( most pri BA)?pls piste IP.dakujem pekne

sikag
4. okt 2015

@antenka1 @pipka @mysiatkoo @grasie o 13tej zajtra. kde vam je najlepsie? eurovea nabrezie? alebo stare mesto?

jorsulova
4. okt 2015

A takto sa mi podarila, ďakujem za rady 🙂 To kakao dalo tej poťahovke taký "koženný" vzhľad... A bola teda poriadne ťažká.

antenka1
4. okt 2015

@sikag ta eutovea by bola fajn. Nie je problém s parkovanim.

pipka
4. okt 2015

@sikag Eurovea nabrezie...tam viem aj zaparkovat 😉 alebo sa teda prisposobim vacsine 😉 kto vsetko pride? aby som vedela, koho tam hladat 😀 😎

pipka
4. okt 2015

@mojmacik no keby si byvala v BA, tak poviem, ze len v mene sa pomylila 😀 😀 😀 bo pani ucitelka v skolke som 😀 😉 asi sa na seba vsetky v skolkach podobame 😀 😀 😀 😎

elamaslakova
4. okt 2015

@peciemslaskou krásna práca

nika1985
4. okt 2015

@michaela3011 dakujem pekne ved aj kuchyna po striekani vyzera uzasne ☹ . Kvet to mi pomohla stebota som obkukala u nej na tortuche drzim palce nech sa podari 😉

sikag
4. okt 2015

@antenka1 @pipka @gracie @mysiatkoo zajtra 13.00 eurovea, vidime sa. ja nemam na nikoho cislo 🙂 0917647451
@gracie dojdi 14.30 ak stihas aspon na minutku. mne staci ist o 3tej spat

pipka
4. okt 2015

@sikag a kde Eurovea? pred Stefanikom? Moze byt? 😉 😎

antenka1
4. okt 2015

@sikag baby o jednej som taaaaam 😉

sasettka
4. okt 2015

Caute zienky,
kukaaaaaaam, ze som uz dlho nic nepridala.. aha, to bude tym, ze malo tortujem 😀 tak pridavam mimonovsku pre mojho Damcoka este z 20.9. a na dnes som robila torticku s 3D sovou na zelanie 🙂
a pozeram, ze tu spominate Tanu a je tam zle oznacena, tak oznacujem @grasie .. ale neviem, neviem, ci si to este precita, skus jej napisat sms @sikag

peciemslaskou
4. okt 2015

@elamaslakova ďakujem,

nicoletta77
4. okt 2015

@jorsulova super sa Ti podarila 🙂

pristela
4. okt 2015

@sasettka hahahaaaa, ta sova je bombovaa, ma rozosmiala 😀 😀 😀 😀 😀 ale aj mimoni super modelacia aj napad 😵

antenka1
4. okt 2015

@sasettka jaka paraaada. Mimoni suprovi ale ta krabica tak ta je namakana. Taku som este nevidela. Perfektny napad. Dakedy ti ho ukradnem 😉 🙂
@pristela ty na com ficis ked po takom maratóne sa odfotis a vyzeras jak keby si prišla z dovolenky. Mna by dva dni zoskrabavali z podlahy v kuchyni 😀 😀. Maco bezkonkurencnyy 😉. Ta podlaha je ako robena? Vyzera uzasne. A aj hlava je korpus?

sikag
5. okt 2015

@pipka @antenka1 @grasie @mysiatkoo pred stefanikom moze byt. tani stihnes 14:30? evka nestihne, som jej dala neskoro vediet....

milica313
5. okt 2015
Používateľ milica313 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od milica313.

kocky obdivujem vas ze mate na to trpezlivost 🙂